Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Do herního vesmíru Fortnite přibyl nový ostrov Airphoria, vytvořený ve spolupráci se společností Nike. Ta svým fanouškům od 20. června do úterý 27. června nabízí možnost účastnit se honu na ikonické tenisky Air Max. Vydala proto také speciální merch oslavující obě firmy.

  Hráči Fortnite a fanoušci Nike se mohou do úterý 27. června zúčastnit jedinečného honu na slavné modely tenisek Air Max. Mají totiž výjimečnou možnost se ve virtuálním herním světě přidat k hlavním hrdinům symbolizujícím slavnou sportovní společnost. Na ostrově nazvaném Airphoria mohou spolu s nimi hledat tenisky jako Air Max 1, Air Max 97, Air Max TW, Air Max Scorpion nebo Air Max Pulse.

  Hráči tak postupně nasbírají body, které jim umožní získat odměnu v podobě Air Max 1 ’86 Back Bling. Proplétat se budou muset budovami nebo ulicemi navrženými tak, aby připomínaly virtuální „teniskový“ svět. Kromě toho mají návštěvníci Airphorie možnost zakoupit si v obchodě Fortnite také outfity hlavních postav nazvané Airie a Maxxed Out Max. Hra je pokračováním spolupráce Nike a Fortnite z roku 2019.

  Tehdy se totiž společnost Nike rozhodla do světa Fortnite přidat model Air Jordan 6 vytvořený za pomocí rappera Travise Scotta. Tentokrát společnosti na vytvoření virtuálního ostrova použily nejnovější technologii známou jako Unreal Editor. „Airphoria vám umožní neustále interagovat s různými elementy a lidmi z celého světa,“ popsal pak vizi herního světa prezident a generální ředitel Nike Virtual Studios Ron Faris.

  Herní průmysl vnímá společnost Nike jako součást budoucnosti sportu

  Hráči se pak mohou těšit na další nový prvek „sportovního“ herního světa. Společnosti Epic Games a Nike totiž propojily své účty tak, aby uživatelé mohli být za své chování odměňováni v obou jejich „ekosystémech“. „Naším cílem bylo opravdu vytvořit nový svět, a ne pouze ukázat, že dokážeme do Fortnite vložit tenisku Air Max,“ okomentoval dále nejnovější projekt viceprezident pro globální spolupráci Epic Games Nate Nanzer.

  K příležitosti jedinečné spolupráce se firma Nike rozhodla vydat také speciální merch. Jedná se o set triček v černé a bílé s kombinací Nike a Fortnite loga. Společnost pak partnerstvím mimo jiné dává jasně najevo, že považuje herní průmysl za součást sportu. „Budoucnost sportu leží v srdci toho, kam se chce Nike vydat. Hraní her je element, který je toho součástí,“ vysvětlil totiž Faris. V minulosti s herními světy spolupracovaly také módní značky jako Gucci, Louis Vuitton nebo Burberry.

  Zdroj: WWD, Hypebeast, Highsnobiety, Twitter, YouTube

  Společnost Nike se ponořila do světa Fortnite. Představila hru Airphoria

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.