Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Do herního vesmíru Fortnite přibyl nový ostrov Airphoria, vytvořený ve spolupráci se společností Nike. Ta svým fanouškům od 20. června do úterý 27. června nabízí možnost účastnit se honu na ikonické tenisky Air Max. Vydala proto také speciální merch oslavující obě firmy.

  Hráči Fortnite a fanoušci Nike se mohou do úterý 27. června zúčastnit jedinečného honu na slavné modely tenisek Air Max. Mají totiž výjimečnou možnost se ve virtuálním herním světě přidat k hlavním hrdinům symbolizujícím slavnou sportovní společnost. Na ostrově nazvaném Airphoria mohou spolu s nimi hledat tenisky jako Air Max 1, Air Max 97, Air Max TW, Air Max Scorpion nebo Air Max Pulse.

  Hráči tak postupně nasbírají body, které jim umožní získat odměnu v podobě Air Max 1 ’86 Back Bling. Proplétat se budou muset budovami nebo ulicemi navrženými tak, aby připomínaly virtuální „teniskový“ svět. Kromě toho mají návštěvníci Airphorie možnost zakoupit si v obchodě Fortnite také outfity hlavních postav nazvané Airie a Maxxed Out Max. Hra je pokračováním spolupráce Nike a Fortnite z roku 2019.

  Tehdy se totiž společnost Nike rozhodla do světa Fortnite přidat model Air Jordan 6 vytvořený za pomocí rappera Travise Scotta. Tentokrát společnosti na vytvoření virtuálního ostrova použily nejnovější technologii známou jako Unreal Editor. „Airphoria vám umožní neustále interagovat s různými elementy a lidmi z celého světa,“ popsal pak vizi herního světa prezident a generální ředitel Nike Virtual Studios Ron Faris.

  Herní průmysl vnímá společnost Nike jako součást budoucnosti sportu

  Hráči se pak mohou těšit na další nový prvek „sportovního“ herního světa. Společnosti Epic Games a Nike totiž propojily své účty tak, aby uživatelé mohli být za své chování odměňováni v obou jejich „ekosystémech“. „Naším cílem bylo opravdu vytvořit nový svět, a ne pouze ukázat, že dokážeme do Fortnite vložit tenisku Air Max,“ okomentoval dále nejnovější projekt viceprezident pro globální spolupráci Epic Games Nate Nanzer.

  K příležitosti jedinečné spolupráce se firma Nike rozhodla vydat také speciální merch. Jedná se o set triček v černé a bílé s kombinací Nike a Fortnite loga. Společnost pak partnerstvím mimo jiné dává jasně najevo, že považuje herní průmysl za součást sportu. „Budoucnost sportu leží v srdci toho, kam se chce Nike vydat. Hraní her je element, který je toho součástí,“ vysvětlil totiž Faris. V minulosti s herními světy spolupracovaly také módní značky jako Gucci, Louis Vuitton nebo Burberry.

  Zdroj: WWD, Hypebeast, Highsnobiety, Twitter, YouTube

  Společnost Nike se ponořila do světa Fortnite. Představila hru Airphoria

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.