Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pokládáte si otázku, jak přežít pekelně horké letní dny ve stylu? Budete potřebovat velmi zásadní vybavení – sukni! Složka šatníku, kterou před přicházejícím létem nelze vynechat. Vypadá to, že letos opět skočíme rovnou do slunečního nouzového režimu. Proto si dnes představíme ty nejvíce trendy sukně. Kapitánem týmu mini sukní se stává Versace. Tým dlouhých krásek pak reprezentuje Rosie Assoulin. Najděte s námi délku sukně, která bude lichotit vaší postavě!

  Každá délka má své pro a proti. Společným jmenovatelem obou typů je úžasná kombinovatelnost. Sukně je šatníkový prvek, který vše řeší za vás. Stačí přidat bílé tričko nebo jednoduchý top a pár univerzálních šperků. Výsledek vás překvapí! 

  Maxi sukně

  První tým nese výhod hned několik. Tou největší je alespoň částečné zakrytí nohou. Necítíte-li se dostatečně sebevědomě na to, abyste se „tolik“ odhalili, maxi sukně vám jistí nejen super vzhled, ale i zdravé sebevědomí. I přes to, ale neexistuje žádné měřítko, které by říkalo, jakou délku si můžete dovolit. Záleží čistě na vás. Všechny křivky i plnější siluety jsou krásné!

  Foto: Rossie Assoulin

  Celé jaro jsme se snažili vyhnout nebo alespoň minimalizovat „nekonečný trend“ květinových vzorů. Se svými decentně květinovými kousky nás ovšem zaskočila americká designérka Rosie Assoulin. Její modely, jakoby převzaly vládu nad květinovými vzory a konečně korespondovaly s aktuálními trendy. V jednoduchosti je krása!

  Foto: Rosie Assoulin

  Další příjemnou možností jsou sukně značky Miu Miu. Přináší jednoduchý a lehce kombinovatelný styl. Pokud s přípravou outfitu chcete mít co nejméně práce, doporučujeme pořídit i svršky z kompletních looků. Oblečeni jste během pár minut a přesto vypadáte vždy dokonale připraveni.

  Foto: Miu Miu

  Mini sukně

  Tu nejodvážnější variantu sukní letos módní domy doslova opěvují, najdete je v téměř každé kolekci všech návrhářů. Přiměřený vintage nádech dává na obdiv italské Versace. Typické prvky, jako je například hlava Medusy nebo decentní logománie, charakterizují celou letošní runway.

  Versace letos vsadilo na devadesátkovou klasiku. Čerpalo se především z archivů, které má na svém kontě zakladatel Gianni. Typické logo lemuje celé plochy oděvů a decentní hlava slavné Medusy doplňuje snad všechny kousky. 

  Foto: Versace

  Divoké a atypické modely najdete opět v Itálii, tentokrát ale u značky The Attico! Modely nás zaujaly svou hravostí. Mini sukně značka předvádí v nečekaných barevných kombinacích i atypických střizích. Velké flitry a lesklé prvky se nejvíce přátelí s proužky a řasenými materiály.

  Foto: The Attico

  Sukni Cloe do večerní show Jimmy Kimmel Live vynesla i zpěvačka Katy Perry! Dokonalý look pro ni připravila stylistka Tatiana Waterford.

  Návrat do nultých let potvrzují sukně Fay a Eudra. Obě se dají kombinovat naprosto libovolně!

  Foto: The Attico

  Pro ty z vás, kteří hledají „něco mezi“ tu máme středně dlouhou sukni s názvem Mya. Průhledný, minimalistický materiál zakončuje černé peří. Budete vypadat sexy a zároveň classy. Značka se nejspíše řídila heslem: Oblečená, neoblečená! 

  Foto: The Attico

  Zdroj: Wikipedie, Instagram

  Souboj letních sukní! Vsadit letos můžete i na klasickou mini

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.