Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pokládáte si otázku, jak přežít pekelně horké letní dny ve stylu? Budete potřebovat velmi zásadní vybavení – sukni! Složka šatníku, kterou před přicházejícím létem nelze vynechat. Vypadá to, že letos opět skočíme rovnou do slunečního nouzového režimu. Proto si dnes představíme ty nejvíce trendy sukně. Kapitánem týmu mini sukní se stává Versace. Tým dlouhých krásek pak reprezentuje Rosie Assoulin. Najděte s námi délku sukně, která bude lichotit vaší postavě!

  Každá délka má své pro a proti. Společným jmenovatelem obou typů je úžasná kombinovatelnost. Sukně je šatníkový prvek, který vše řeší za vás. Stačí přidat bílé tričko nebo jednoduchý top a pár univerzálních šperků. Výsledek vás překvapí! 

  Maxi sukně

  První tým nese výhod hned několik. Tou největší je alespoň částečné zakrytí nohou. Necítíte-li se dostatečně sebevědomě na to, abyste se „tolik“ odhalili, maxi sukně vám jistí nejen super vzhled, ale i zdravé sebevědomí. I přes to, ale neexistuje žádné měřítko, které by říkalo, jakou délku si můžete dovolit. Záleží čistě na vás. Všechny křivky i plnější siluety jsou krásné!

  Foto: Rossie Assoulin

  Celé jaro jsme se snažili vyhnout nebo alespoň minimalizovat „nekonečný trend“ květinových vzorů. Se svými decentně květinovými kousky nás ovšem zaskočila americká designérka Rosie Assoulin. Její modely, jakoby převzaly vládu nad květinovými vzory a konečně korespondovaly s aktuálními trendy. V jednoduchosti je krása!

  Foto: Rosie Assoulin

  Další příjemnou možností jsou sukně značky Miu Miu. Přináší jednoduchý a lehce kombinovatelný styl. Pokud s přípravou outfitu chcete mít co nejméně práce, doporučujeme pořídit i svršky z kompletních looků. Oblečeni jste během pár minut a přesto vypadáte vždy dokonale připraveni.

  Foto: Miu Miu

  Mini sukně

  Tu nejodvážnější variantu sukní letos módní domy doslova opěvují, najdete je v téměř každé kolekci všech návrhářů. Přiměřený vintage nádech dává na obdiv italské Versace. Typické prvky, jako je například hlava Medusy nebo decentní logománie, charakterizují celou letošní runway.

  Versace letos vsadilo na devadesátkovou klasiku. Čerpalo se především z archivů, které má na svém kontě zakladatel Gianni. Typické logo lemuje celé plochy oděvů a decentní hlava slavné Medusy doplňuje snad všechny kousky. 

  Foto: Versace

  Divoké a atypické modely najdete opět v Itálii, tentokrát ale u značky The Attico! Modely nás zaujaly svou hravostí. Mini sukně značka předvádí v nečekaných barevných kombinacích i atypických střizích. Velké flitry a lesklé prvky se nejvíce přátelí s proužky a řasenými materiály.

  Foto: The Attico

  Sukni Cloe do večerní show Jimmy Kimmel Live vynesla i zpěvačka Katy Perry! Dokonalý look pro ni připravila stylistka Tatiana Waterford.

  Návrat do nultých let potvrzují sukně Fay a Eudra. Obě se dají kombinovat naprosto libovolně!

  Foto: The Attico

  Pro ty z vás, kteří hledají „něco mezi“ tu máme středně dlouhou sukni s názvem Mya. Průhledný, minimalistický materiál zakončuje černé peří. Budete vypadat sexy a zároveň classy. Značka se nejspíše řídila heslem: Oblečená, neoblečená! 

  Foto: The Attico

  Zdroj: Wikipedie, Instagram

  Souboj letních sukní! Vsadit letos můžete i na klasickou mini

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.

  Růst prodejů LVMH v prvním čtvrtletí zpomalil. Odráží stav světové ekonomiky

  Luxusní skupina LVMH odhalila výsledky z uplynulého čtvrtletí, poukazující na zpomalení růstu jejích prodejů. Klesnout měly o tři procenta. Jelikož je firma sdružující slavné značky považována za největší v módním průmyslu, jedná se o důležitý ukazatel. Reflektuje totiž stav světové ekonomiky.

  Swinging Sixties ožívají. Současné trendy si opět pohrávají s módou 60. let

  V éře bleskově se měnících trendů, které se už nerodí jen na přehlídkových molech, může být občas obtížné naladit se na vlnu jakéhokoli módního hitu. Zdá se však, že v kurzu jsou opět také kousky charakteristické pro rebelská 60. léta. Kromě pouštění si písniček od Beatles je tedy na čase vytáhnout minisukně a barevné punčocháče.