Pokládáte si otázku, jak přežít pekelně horké letní dny ve stylu? Budete potřebovat velmi zásadní vybavení – sukni! Složka šatníku, kterou před přicházejícím létem nelze vynechat. Vypadá to, že letos opět skočíme rovnou do slunečního nouzového režimu. Proto si dnes představíme ty nejvíce trendy sukně. Kapitánem týmu mini sukní se stává Versace. Tým dlouhých krásek pak reprezentuje Rosie Assoulin. Najděte s námi délku sukně, která bude lichotit vaší postavě!

Každá délka má své pro a proti. Společným jmenovatelem obou typů je úžasná kombinovatelnost. Sukně je šatníkový prvek, který vše řeší za vás. Stačí přidat bílé tričko nebo jednoduchý top a pár univerzálních šperků. Výsledek vás překvapí! 

Maxi sukně

První tým nese výhod hned několik. Tou největší je alespoň částečné zakrytí nohou. Necítíte-li se dostatečně sebevědomě na to, abyste se „tolik“ odhalili, maxi sukně vám jistí nejen super vzhled, ale i zdravé sebevědomí. I přes to, ale neexistuje žádné měřítko, které by říkalo, jakou délku si můžete dovolit. Záleží čistě na vás. Všechny křivky i plnější siluety jsou krásné!

Foto: Rossie Assoulin

Celé jaro jsme se snažili vyhnout nebo alespoň minimalizovat „nekonečný trend“ květinových vzorů. Se svými decentně květinovými kousky nás ovšem zaskočila americká designérka Rosie Assoulin. Její modely, jakoby převzaly vládu nad květinovými vzory a konečně korespondovaly s aktuálními trendy. V jednoduchosti je krása!

Foto: Rosie Assoulin

Další příjemnou možností jsou sukně značky Miu Miu. Přináší jednoduchý a lehce kombinovatelný styl. Pokud s přípravou outfitu chcete mít co nejméně práce, doporučujeme pořídit i svršky z kompletních looků. Oblečeni jste během pár minut a přesto vypadáte vždy dokonale připraveni.

Foto: Miu Miu

Mini sukně

Tu nejodvážnější variantu sukní letos módní domy doslova opěvují, najdete je v téměř každé kolekci všech návrhářů. Přiměřený vintage nádech dává na obdiv italské Versace. Typické prvky, jako je například hlava Medusy nebo decentní logománie, charakterizují celou letošní runway.

Versace letos vsadilo na devadesátkovou klasiku. Čerpalo se především z archivů, které má na svém kontě zakladatel Gianni. Typické logo lemuje celé plochy oděvů a decentní hlava slavné Medusy doplňuje snad všechny kousky. 

Foto: Versace

Divoké a atypické modely najdete opět v Itálii, tentokrát ale u značky The Attico! Modely nás zaujaly svou hravostí. Mini sukně značka předvádí v nečekaných barevných kombinacích i atypických střizích. Velké flitry a lesklé prvky se nejvíce přátelí s proužky a řasenými materiály.

Foto: The Attico

Sukni Cloe do večerní show Jimmy Kimmel Live vynesla i zpěvačka Katy Perry! Dokonalý look pro ni připravila stylistka Tatiana Waterford.

Návrat do nultých let potvrzují sukně Fay a Eudra. Obě se dají kombinovat naprosto libovolně!

Foto: The Attico

Pro ty z vás, kteří hledají „něco mezi“ tu máme středně dlouhou sukni s názvem Mya. Průhledný, minimalistický materiál zakončuje černé peří. Budete vypadat sexy a zároveň classy. Značka se nejspíše řídila heslem: Oblečená, neoblečená! 

Foto: The Attico

Zdroj: Wikipedie, Instagram

Souboj letních sukní! Vsadit letos můžete i na klasickou mini

Atelier Jolie oznámil první spolupráci. Vytvoří kolekci se značkou Chloé

Herečka Angelina Jolie nedávno oznámila vytvoření své vlastní značky Atelier Jolie. Za svou první spolupráci si pak vybrala módní dům Chloé. Spolu s ním hodlá vytvořit kolekci vystihující autentické spojení mezi ženami i moderní podobu ženskosti.

Klíčové barvy pro jaro a léto 2025 jsou trendy už nyní. Promítají se do luxusních módních přehlídek

Společnosti WGSN a Coloro využívají výzkum současných i budoucích trendů ze světa módy, krásy i designu. Na základě něj dokáží předpovědět, jaké barvy budou v budoucnosti populární. Jejich pět klíčových barev pro jaro a léto 2025 přitom módní návrháře inspiruje už nyní.

Miu Miu vydalo kampaň ke kabelce Arcadie. Gigi Hadid se v ní ocitla ve světě slavné malířky

Při tvorbě fotografií ke kampani Miu Miu se fotograf Steven Meisel nechal inspirovat díly malířky Margaret Keane. Ta jsou známá postavičkami s melancholickými pohledy a velkýma očima. V podobném stylu proto modelka Gigi Hadid představila také kabelku Arcadie.

Victoria Beckham vložila do kolekce resort 2024 vzpomínky na dětství i hrdinky z 90. let

Kolekce resort 2024 Victorie Beckham využívá především maskulinní siluety typické pro 90. léta. Oversized saka, široké kalhoty nebo asymetrické šaty mají připomínat hrdinky z tehdejších filmů, jako je Základní instinkt nebo Taxikář. Zároveň se jedná o prvky připomínající návrhářčino dětství.