Více

  Sledujte nás na Instagramu

  V dnešní době, kdy sociální sítě ovládají náš každodenní život, nejsou módní influenceři jen pouhými tvářemi na internetu. Jsou to vášniví průvodci světem módy, kteří nám přinášejí jedinečný a inspirativní pohled na styl a estetiku. V konečném důsledku jsou to ti, kteří nastavují a přinášejí nové trendy. Dnes se vám proto postaráme o denní dávku inspirace, a to jak pro ženy, tak pro muže.

  Camila Coelho

  Bezchybné outfity i bezchybný make-up. To je brazilská módní ikona Camila Coelho (35). Začínala jako beauty influencerka na platformě YouTube, odkud z ní následně „vyrostla“ další světová módní ikona. Dokonale balancuje mezi streetovými looky i classy outfity. Úžasnou inspiraci přináší v podobě kabelek. Často vás překvapí zajímavými a nekonvenčními barvami. Nedávno se pochlubila například holografickou multicolor kráskou GCDS nebo rubínově červenou Chanelkou. Když zabloudíte do jejího šatníku, zjistíte, že kousky, které vynáší jsou běžně nositelné. Nejde pouze o róby a celé runway outfity. Inspiraci můžete čerpat jak na outfit do kanceláře, tak i na bujarý večírek.

  Wisdom Kaye

  Model a módní influencer Wisdom Kaye (22) nás i dalších dva a půl milionů fanoušků na Instagramu zaujal svými dokonalými barevnými kombinacemi a perfektním vrstvením. Nicméně, proč ho sledovat? Na sociální síti TikTok získal své sledující díky zábavným videím, kde mu jsou inspirací pohádkové a filmové postavy. Mezi jedno z videí s největším počtem zobrazení patří spot, kde high fashion outfity tvoří podle pohádkového seriálu Phineas a Ferb. Kromě toho vždy uvede, z jaké designérské dílny dané jednotlivé kousky jsou. Inspirace u něj tedy najdete opravdu požehnaně.

  Dalším oblíbeným a hojně sledovaným konceptem jsou unboxingy. Nemusíte mít strach, že by vás nezaujaly, věci, které rozbaluje, mají s nudou totiž málo společného. Takřka vždy se jedná o originální a crazy kousek. Žhavé virální trendy také nebere na lehkou váhu. Objeví-li se na sociálních sítích nový trend, Wisdom ho ihned vezme do vlastních rukou a dotáhne jej k naprosté dokonalosti.

  @wisdm8

  $1000 for a flower is crazy

  ♬ original sound – Wisdom Kaye

  Zdroj: Instagram, TikTok

  Foto:Reuters

  Sociální sítě jako epicentrum módního dění: Camila Coelho a Wisdom Kaye nás baví

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.