Kabelka je věc, která za vás řekne, kým opravdu jste. Nepodceňte jejich výběr a rozzařte své jarní looky s trendy barvami. Někdy dokonce stačí obléct celočerný outfit a výrazná kabelka už ho sama dotáhne k dokonalosti. Kromě decentních šperků není třeba s fitem dál pracovat. „Ten, kdo říká, že za peníze si štěstí nekoupíš, jednoduše neví, kde nakupovat,“ pronesla herečka Bo Derek. Dnešním plánem je potvrdit vám, že měla pravdu.

Bottega Veneta Medium Turn Pouch

Růžová italská kráska se hodí do kavárny i na jakýkoliv event. Věříme, že pro ni ve svém šatníku najdete výstavní místo. Baby Pink nikdy nevyjde z módy. Působí velmi roztomile, ale zároveň s jednobarevným outfitem vyčaruje neodolatelnou ženskost. Turn Pouch v růžové barvě koupíte v butiku i online.

Foto: Bottega Veneta

Prada Soft padded nappa leather mini-bag

Přesuneme se k parťákovi pro volný čas. Prada Soft mini bag je k rozjasnění volného času jako stvořená. Bude se vám hodit vždy a všude. Stačí doplnit džíny, svetříkem, stylovou vestou a můžete vyrazit.

Foto: Prada

Céline Triomphe

Krásně sladit lze i světle modrou. Zdá se jako nenápadná barvička, ale opak je pravdou. Například s krémovým či bílým lookem bude vypadat perfektně. Výsledek oblohově modré bude velmi slušivý. Céline Triomphe patří mezi nejikoničtější kabelky módního domu, proto by vám neměla chybět.

Foto: Céline

D&G Sicily Bag

Pokud patříte k těm, kdo mají ve své kabelce pořádek a vše úhledně srovnané, jistě vám udělá radost D&G Sicily PVC Bag. Chcete-li prolomit kabelkový stereotyp, být originální a zapůsobit mladistvým dojmem, máte vyhráno!

Foto: Dolce&Gabbana

Double C De Cartier

Mimo dokonalých šperků se u Cartiera poohlédněte i po kabelkách. Tato ozdobička doslova volá po vynesení na jakoukoliv společenskou akci, klidně i na ples. Double C Bag vás překvapí i svou cenou. Aktuálně ji koupíte od 64 tisíc korun.

Foto: Cartier

Gucci Jackie 1961

Velmi elegantní bílá kabelka. Jackie 1961 je umírněná, ale zlatý hardware ji posouvá do jiných rozměrů, i když jde jen o malý detail. Alespoň jednu bílou kabelku v šatně musíte mít.

Foto: Gucci

Dior Tote Book

Květinová jarní klasika. Někdy je za potřebí vynést větší kabelku. Dior Tote Bag je ideální volbou, obzvlášť slušet vám bude s čerstvým pugétem květin. Pokud tento instagramový hit stále nevlastníte, je nejvyšší čas.

Foto: Christian Dior

Jacquemus Le panier Soli

Plážovka vhodná i na teplé dny do města. Ať už si vyberete jakoukoliv Le panier Soli, budete krásně vystupovat z davu. Tmavší tón pastelových barev evokuje letní atomsféru. Mimo jiné si ji oblíbila i supermodelka Bella Hadid.

Foto: Jacquemus

Seznam kabelek na jarní sezónu. Rozzařte svůj šatník na maximum