Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Sociální síť TikTok ukrývá bezednou zásobu triků a trendů, se kterými můžete vylepšit svou pleť. S přicházejícím jarem se bude hodit především vychytávka známá pod názvem skin flooding. V podstatě se jedná o způsob vrstvení jednotlivých produktů, zaručující efektivnější udržení hydratace ve vaší pokožce.

  Populární skin care rutiny odcházejí letos ve světě trendů do pozadí. Mnohem větší pozornost se totiž upíná například na péči o vlasy nebo celé tělo. Přesto se na platformě TikTok mezi populárními hashtagy udržel ten s názvem skin flooding. Jedná se o techniku péče o pleť, která sociální sítě plnou silou zasáhla už loni. Díky své úspěšnosti se na nich ovšem drží i nadále.

  Principem skin flooding je vrstvení jednotlivých klíčových produktů způsobem, který pomůže ve vaší pokožce lépe zadržet vodu. Výsledkem bude tedy mnohem hydratovanější pleť. Ingredience vašich beauty pomocníků se navíc dostanou hlouběji a stanou se tak efektivnějšími. Při jejich nesprávném vrstvení totiž můžete omylem docílit toho, že je o jejich účinné schopnosti ochudíte.

  Zdroj: The Ordinary, CeraVe

  Prvním klíčem ke skin flooding je vrstvení produktů od těch nejvíce řídkých po ty nejhutnější a nejtěžší. Začít byste proto měli s čisticím gelem. Následně na čerstvě vyčištěnou pleť naneste séra založená na vodě. Těmi může být například kyselina hyaluronová nebo niacinamide. Dále lze použít i matná séra, pokud s těmi předchozími „kamarádí“. Vrstvení zakončete kvalitním krémem.

  Tajemstvím k hydratované pleti je navlhčený obličej. Nechte ručník stranou

  Metoda skin flooding ukrývá také druhý trik, který vám napomůže k lepší hydrataci. Poté, co si pleť umyjete, měli byste ji nechat vlhkou. Neutírejte ji tedy dosucha ručníkem. Ještě, než zcela uschne, naneste na ni zmíněné první sérum. Právě tento krok zaručí, že se ingredience z jednotlivých produktů dostanou hlouběji do vaší pokožky. To je tedy vše, co k trendy péči potřebujete. Jednoduché.

  @dermdoctor The latest skincare trend… SKIN FLOODING? @Amazon @loréal paris #dermatologist #skincare #hyaluronicacid #LorealParisHAHA #LorealParisPartner ♬ Hey – L'Oréal Paris

  Nutno ovšem podotknout, že byste měli vždy dodržovat instrukce jednotlivých sér. Dávejte si také pozor na to, které produkty kombinujete. Některé z nich se navíc nesmí používat každý den, nebo například ráno. Jinak je ovšem skin flooding bezrizikový. Kromě hydratované pokožky vám navíc vyslouží lepší make-up. Čím lepší „podklad“ budete mít, tím lépe se usadí na vaší tváři.

  Zdroje: InStyle, Professional Beauty, Endota Spa, TikTok

  Foto:Pexels

  Rozjasněte s jarem i svou pleť. Pomůže TikTok trend zvaný skin flooding

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.