Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Maximalistický trend „Barbiecore“ postavený na panence z dětství letos do značné míry ovládl internetové vyhledávání, sociální sítě, ale především TikTok. Citelné nadšení z premiéry nového filmu o Barbie s Margot Robbie šlo ruka v ruce s novým dech beroucím odstínem růžové od módního domu Valentino a senzace byla na světě. Prozradíme vám, jak můžete tento dokonalý svět Barbie přenést do svého šatníku s tou správnou dávkou noblesy.

  Come on Barbie, let’s go party!

  Na to, abyste se inspirovali, nemusíte nutně vytahovat retro pastelové brusle nebo experimentovat s peroxidem na vlasy, důležitou roli hraje především samotná barva. Růžová. Lososová, korálová nebo hot pink, všechny jsou povoleny. Nebojte se vsadit na speciální odstín od Valentino – Pink PP, který byl vytvořený Pierpaolem Piccioli ve spolupráci s institutem Pantone. Úskalím tohoto trendu je však tenká hranice s kýčem, kterou je potřebné vyvážit za pomoci elegance.

  Barbie jde do práce

  Jak vnést do svého šatníku trochu „Barbiecore“, nestresovat se každé ráno nad outfitem do práce a přitom vypadat stylově nad věcí? Jednoduše. Můžete investovat do růžového kompletu nebo kostýmu. Klasikou je Chanel, ale vyplatí se zastavit i u Miu Miu nebo Versace.

  Zdroj: Chanel, Miu Miu, Versace

  Barbie jako svatební host

  Letní měsíce jsou obdobím plným svateb a najít ty správné šaty na každou z nich je někdy kámen úrazu. Díky šatům od Nensi Dojaka, Area a For Love & Lemons krásně vyniknete mezi hosty, zůstává už jen těžký úkol – nezastínit nevěstu.

  Zdroj: Nensi Dojaka, Area, For Love & Lemons

  Barbie nebo Carrie Bradshaw?

  Pokud milujete vysoké boty a řídíte se pravidlem čím vyšší tím lepší, podobně jako Carrie Bradshaw, jste na správném místě. Můžete začít umírněně s Jimmy Choo, jít výš s ikonickými botami Medusa od Versace až po Tan-Go od Valentino, které vás vynesou do výšin.

  Zdroj: Jimmy Choo, Versace, Valentino

  Barbie ve velkém městě

  Nejlepším přítelem do ruchu velkoměsta je kabelka přes rameno. Je praktická, vejde se do ní vše potřebné, ale není těžká a navíc skvěle vypadá, takže vás bude doprovázet kdykoli a kamkoli během dne. Tu svou si můžete vybrat u Coperni, ale pozor, je skleněná, takže se hodí možná spíš na večerní rande. Přes den se k vám může přidat Balenciaga nebo Givenchy.

  Zdroje: Coperni, Balenciaga, Givenchy

  Zdroje: Business of Fashion, L’Officiel

  Přeneste se do ideálního světa s „Barbiecore“

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.