Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Maximalistický trend „Barbiecore“ postavený na panence z dětství letos do značné míry ovládl internetové vyhledávání, sociální sítě, ale především TikTok. Citelné nadšení z premiéry nového filmu o Barbie s Margot Robbie šlo ruka v ruce s novým dech beroucím odstínem růžové od módního domu Valentino a senzace byla na světě. Prozradíme vám, jak můžete tento dokonalý svět Barbie přenést do svého šatníku s tou správnou dávkou noblesy.

  Come on Barbie, let’s go party!

  Na to, abyste se inspirovali, nemusíte nutně vytahovat retro pastelové brusle nebo experimentovat s peroxidem na vlasy, důležitou roli hraje především samotná barva. Růžová. Lososová, korálová nebo hot pink, všechny jsou povoleny. Nebojte se vsadit na speciální odstín od Valentino – Pink PP, který byl vytvořený Pierpaolem Piccioli ve spolupráci s institutem Pantone. Úskalím tohoto trendu je však tenká hranice s kýčem, kterou je potřebné vyvážit za pomoci elegance.

  Barbie jde do práce

  Jak vnést do svého šatníku trochu „Barbiecore“, nestresovat se každé ráno nad outfitem do práce a přitom vypadat stylově nad věcí? Jednoduše. Můžete investovat do růžového kompletu nebo kostýmu. Klasikou je Chanel, ale vyplatí se zastavit i u Miu Miu nebo Versace.

  Zdroj: Chanel, Miu Miu, Versace

  Barbie jako svatební host

  Letní měsíce jsou obdobím plným svateb a najít ty správné šaty na každou z nich je někdy kámen úrazu. Díky šatům od Nensi Dojaka, Area a For Love & Lemons krásně vyniknete mezi hosty, zůstává už jen těžký úkol – nezastínit nevěstu.

  Zdroj: Nensi Dojaka, Area, For Love & Lemons

  Barbie nebo Carrie Bradshaw?

  Pokud milujete vysoké boty a řídíte se pravidlem čím vyšší tím lepší, podobně jako Carrie Bradshaw, jste na správném místě. Můžete začít umírněně s Jimmy Choo, jít výš s ikonickými botami Medusa od Versace až po Tan-Go od Valentino, které vás vynesou do výšin.

  Zdroj: Jimmy Choo, Versace, Valentino

  Barbie ve velkém městě

  Nejlepším přítelem do ruchu velkoměsta je kabelka přes rameno. Je praktická, vejde se do ní vše potřebné, ale není těžká a navíc skvěle vypadá, takže vás bude doprovázet kdykoli a kamkoli během dne. Tu svou si můžete vybrat u Coperni, ale pozor, je skleněná, takže se hodí možná spíš na večerní rande. Přes den se k vám může přidat Balenciaga nebo Givenchy.

  Zdroje: Coperni, Balenciaga, Givenchy

  Zdroje: Business of Fashion, L’Officiel

  Přeneste se do ideálního světa s „Barbiecore“

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.