Divoký glam koncert připomínala svou dynamikou show The Age of Indieness v losangeleském Wiltern Theatre.

Značka Celine, která v ročních tržbách přesáhla 2 miliardy eur, oslavila svoji monumentálnost jak se patří. Přehlídku dámské kolekce pro zimu 2023 s živým vystoupením několika hudebních legend předvedla na krásném historickém místě – v původně vaudevillovém divadle, otevřeném roku 1931. Od té doby hostilo slavné muzikanty včetně Prince, Jamese Browna nebo Neila Younga.

Soundtrack k show zahrnoval skladbu „Hello Operator“ v podání The White Stripes. Pod autorstvím je podepsán samotný Jack White. Seznamu hostů tvořila řada známých celebrit. Zúčastnili se například Kid Cudi, Doja Cat, Emma Roberts, Emma Chamberlain a Paris Hilton. Jako pyšná máma se určitě cítila modelka Cindy Crawford, když viděla, jak její dcera Kaia Gerber září na runwayi. Na after party pod reflektorovým logem vystoupily hvězdy světového formátu jako Iggy Pop, The Strokes, Interpol a The Kills.

Glamour a zároveň odvázaná kolekce se nesla v rockovém duchu. Některé prvky jasně odkazovaly na přelom druhého tisíciletí. Tyto byly nejvíce dominantní a některé z nich byste možná u Celine nečekali.

Skinny kalhoty

Zdá se, že časy úzkých nohavic a nízkých pasů jsou zpět. Přehlídkové molo zaplnily klasické džíny i kožené kalhoty těchto střihů.

Foto: Reuters

Volně vázaná kravata

Ležérní kravata „rozsekne“ celý outfit a dodá mu školácky umírněný a přitom rebelský vzhled. Zdobený print jí dodává elegantní ráz. V kombinaci se sakem tak vznikne nenuceně rockerský look, který podtrhává kůže a zlaté prvky.

Foto: Reuters

Tote bag

Velká taška = velký must-have této sezóny. Vedle praktických důvodů s ní uděláte parádu za všech okolností. Ať už jde o Birkin nebo Versace tote bag, rozhodně si ji pořiďte, protože jde o skvělou investici.

Foto: Reuters

Motorkářské boty

Kožené „moto boots“ a vysoké kozačky. Oba typy bot byly na přehlídce k vidění na mnoha modelkách. Sednou vám, pokud jste milovníci drsnějšího stylu. Výhodou je, že jde o velmi dobře kombinovatelné boty.

Foto: Reuters

Lesk a třpyt

„Oslnivá“ – tak by se dala jedním slovem shrnout celá přehlídka Celine at the Wiltern. Třpytivé a lesklé šaty jsou okouzlující, takže kdo jim nedá šanci alespoň při slavnostních příležitostech, jako by nebyl.

Foto: Reuters

O tom, že šlo bezpochyby o jedinečný zážitek svědčí fotky a videa, které unikly na sociální sítě ještě před oficiálním zveřejněním.

Zdroje: Instagram, Reuters

Foto:Reuters

Přehlídka dámské zimní kolekce Celine se nesla v rockovém duchu. Tyto trendy dominovaly a překvapily zároveň