Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Název nejnovější módní obsese zní poněkud zvláštně až znepokojivě, ale zdání často klame. S rostoucím počtem vyhledávání je „Tomato Girl“ novým populárním životním stylem, který se dotýká všeho od vzhledu přes každodenní činnosti až po interiérový design. Rozhodně stojí za pozornost, najde se v něm nejedna romantická duše.

  Poetika přirozenosti a italské léto na dosah ruky

  Jestli existuje hrnec, ve kterém se dá na počkání uvařit nový trend, pak je to TikTok. V tomto prostoru můžete narazit na „Mermaidcore“, „Vanilla Girl“, „Cocquettecore“ a spoustu dalších, které do éteru přibývají z minuty na minutu, někdy je až obtížné se neztratit. Takzvaná „Tomato Girl“ se může zdát jako nejnovější kulinářský výmysl, ve skutečnosti je ale její název odvozen od estetiky typické pro Itálii 70. let. Suma sumárum, je to způsob života jako vystřižený z filmu Call Me By Your Name se vším, co k tomu patří.

  Je svobodná, zasněná a vidí svět přes růžové brýle

  Představit si učebnicovou „Tomato Girl“ není zdaleka tak náročné. Žije svůj idealistický život na italském pobřeží Amalfi, přes den čte staré klasiky a poslouchá romantickou hudbu z 60. let. Později chodí na místní trhy nakupovat čerstvé ovoce a zeleninu (a rajčata!), jde si prohlížet vintage obchody a do toho všeho jí ve větru mysticky povlávají neupravené vlnité vlasy s esencí slaného moře. Její paletě dominují pastelové a krémové barvy, jedinou povolenou výjimkou je samotná smyslná červená.

  Šaty s lehkostí

  Pokud chcete v létě do svého života vnést trochu nadýchané bezstarostnosti, nevynechejte šaty. Skvělou volbou jsou maxi šaty s volánky, květinovým vzorem nebo romantickou krajkou, případně přiléhavý satén od The Reformation.

  Zdroj: The Reformation

  Jemné svršky pro ladný pohyb

  Pohádkové topy s princeznovským nádechem dokážou dodat eleganci bez námahy. Lze je kombinovat s lněnými kalhotami nebo nosit jako komplet s odpovídající sukní ve stejném stylu. Mirror Palais nabízí exkluzivní výběr.

  Zdroj: Mirror Palais

  Jak zpívá Marilyn, staromódní šperk je nejlepší přítel dívky

  Jakékoli doplňky s nálepkou vintage jsou v neustálém hledáčku této zasněné dívky. Nemusí být nutně vytržené z babiččina šatníku, stačí, když budou pečlivě odrážet vrozenou noblesu a nejlépe budou zlaté. Pokud chcete opravdu zdobné kousky, sáhněte po značce Mejuri.

  Zdroj: Mejuri

  Zdroje: L’Officiel USA

  Probuďte svou svobodnou stránku a nalaďte se na vlnu „Tomato Girl“

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.