Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní společnost Prada se rozhodla svoji podzimní kampaň ztvárnit i v ulicích. Inspirovat se i nadále hodlá motivem květin, který zachytila na už dříve vydaných fotografiích. Od čtvrtka proto bude prodávat semínka slunečnic, kopretin nebo měsíčku.

  Fanoušci známé italské značky Prada se mohou těšit na originální produkty. Společnost se totiž rozhodla prodávat semínka různých květin v luxusních plechovkách. Ze stříbrných nádob s logem Prada si tak milovníci módy budou moct nechat vyklíčit kopretiny, slunečnice nebo měsíček. Koupit se dají od čtvrtka v různých lokacích po celém světě. K nalezení jsou například v Miláně, Paříži, Londýně, Dubaji, Soulu, Pekingu nebo Tokiu.

  Zakoupit se dají přímo v některých obchodech značky Prada, ale také v lokálních květinářstvích, jako je Orlando Fiori na centrálním milánském náměstí. „Chceme tím přenést nehmotný koncept do fyzické formy. Použít akt sázení a rozmnožování, abychom tak roznesli nové květy po celém světě,“ popsala myšlenku projektu módní společnost. Odrážet má už vydanou podzimní kampaň, která rovněž využila motiv květin.

  Objevilo se v ní pět známých herců z celého světa, tedy Benedict Cumberbatch, Li Xian, Kodi Smit-McPhee, Hunter Schafer a Letitia Wright. Ve fotografiích nafocených Willy Vanderperre jsou zobrazení tváří v tvář různým květinám v životních velikostech. Cílem kampaně bylo totiž „prozkoumání nadčasových hodnot lidskosti a univerzálních emocí, jako je krása, péče a láska“. Květiny totiž takové pocity často zachycují.

  Květinovou kampaní chtěla Prada rovněž zachytit svůj vztah s filmem

  Stejně jako zmíněné emoce, i květiny jsou nestárnoucím symbolem evokujícím krásu, která se pohybuje někde mezi obyčejností a velkolepostí. „Zachycují zároveň dichotomii, jako je křehkost a síla nebo prchavost a dlouhověkost,“ vysvětlila smysl kampaně italská značka. Zapojením herců pak společnost rovněž zdůraznila svůj dlouholetý vztah s filmem, který chápe jako platformu kreativních myšlenek a aspirací.

  Scénář krátkých videí spojených s kampaní pak napsal držitel Pulitzerovy ceny Michael Cunningham. Známý je především pro svůj titul The Hours. O stylizaci outfitů se zase postaral Olivier Rizzo, a to pod kreativní taktovkou Ferdinando Verderi. Při příležitosti propagace kampaně pak společnost vytvořila také speciální filtr květin, který mohou fanoušci aplikovat na své fotografie. Dostupný je na Instagramu, TikToku, Snapchatu a WeChat.

  Zdroje: WWD, Prada, DScene, Instagram, YouTube

  Prada přenese svoji kampaň do ulic. Hodlá prodávat semínka květin

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.