Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Je hnědá novou červenou? Může se minimalismus stát maximalismem? Takové a další podobné otázky klade v současnosti Prada svým zákazníkům. Se svými novými řadami skin care a makeupu totiž hodlá bořit zažité představy o kráse.

  Svou poslední beauty kolekci zveřejnila módní společnost Prada roku 2000. Tenkrát s ní ovšem nesklidila velký úspěch. O stejný krok se proto nyní snaží znovu. Dne 1. srpna tak zveřejnila dvě luxusní kolekce, tedy Prada Skin a Prada Color. Obě pak mají představovat téma s názvem Rethinking Beauty, tedy přetváření krásy.

  Naznačuje tomu i série příspěvků na Instagramu značky. „Chceme kreativně experimentovat a hravě zkoumat to, co ještě není konvenční,“ vysvětlila společnost. Vytvoří proto „univerzální, ale personalizovaný zážitek“. Její produkty pak vyvinula francouzská firma L’Oréal, která odkoupila licenci na vůně společnosti Prada v roce 2019.

  Na nové makeup řadě pracovala také vizážistka Lynsey Alexander a nová globální kreativní e-makeup umělkyně Prada Ines Marzat. Produkty pak spojuje podobný design. Znázorňuje totiž ikonické trojúhelníkové logo, tolik typické pro Prada. Italská módní společnost se tak s tvorbou vlastní beauty kolekce zařadila mezi další společnosti s podobnými řadami jako Chanel, Dior, Gucci nebo Hermès.

  Nejnovější beauty produkty Prada jsou také udržitelné. Po vyprázdnění se dají doplnit

  Součástí skin care řady je krém, sérum a cleanser. Krém přitom značka popisuje jako „gel až balzám“. Díky svým speciálním vlastnostem se má snadno přizpůsobit typu pokožky svého majitele. Produkty se mají také soustředit na „pružnou pevnost“ a „rozzáření“. Mezi makeup produkty pak patří paletka očních stínů, makeup a 26 odstínů matných rtěnek.

  Půlka z nových rtěnek je více jemná, zatímco druhá je „hyper matná“. Součástí makeupu jsou také vitamíny C a E, které mají pokožku zároveň vyživovat. Paletka stínů pak nabízí béžovou, hnědou a zářivě fialovou barvu. Výjimečná je skin care a makeup řada i tím, že se všechny její produkty dají po vyprázdnění snadno doplnit. Jedná se proto zároveň o revoluci v oblasti udržitelné krásy. V Evropě budou kolekce dostupné od 18. srpna.

  Zdroje: Business of Fashion, BeautyCrew, NewBeauty, Twitter, YouTube

  Prada chce měnit představy o kráse. Odhalila první kolekci skin care a makeupu

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.