Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Součástí perfektního looku je bezpochyby také okouzlující účes. K lesklým a zdravým vlasům vám napomůže řada produktů. Opomenout byste ale neměli ani ostatní pomocníky této beauty kategorie. Dejte šanci nejlepším fénům roku, kartáčům na mokré vlasy, hedvábným turbanům a gumičkám nebo těm nejkvalitnějším kulmám a žehličkám na vlasy.

  Luxusní fén vám ušetří čas i starosti. Objevte favority letošního roku

  Fénů je na trhu každý rok nespočet. Beauty experti se ale letos shodli na třech nejoblíbenějších produktech. Patří do nich především modely, které vám zaručí suché vlasy v co nejrychlejším čase. Zároveň se ale soustředí také na to, aby vám zachovaly i jejich zdraví. Zkušeně tak zamezí nechtěnému třepení nebo elektrizování vlasů.

  Vybrat si můžete například z fénů od firmy Dyson s názvem Supersonic. Vhodný je pro všechny typy vlasů. Varianta od italské firmy Ga.Ma s názvem Professional IQ Perfetto zase nabízí extra lehkou variantu vhodnou pro cestování. Pro získání fénu jako z kadeřnického salonu zase navštivte stránky Harry Josh.

  Zdroj: Dyson, Ga.Ma, Harry Josh

  Vytvořte dokonalé kudrny nebo rovný účes bez výčitek svědomí. Pomůže správná kulma nebo žehlička

  Všechny občas zatoužíme přesně po tom typu vlasů, který nám příroda nedopřála. Se správnými nástroji toho můžeme docílit bez toho, aniž bychom své vlasy postupně, ale jistě ničili. Je proto ale potřeba sledovat více než jen teplotu, které je vytoužená žehlička nebo kulma schopná dosáhnout.

  Pozor si musíte dát také na to, jak svůj „ničivý“ charakter vyvažuje. Například žehlička od Revlon s názvem Salon Straight Copper Smooth nabízí měděnou keramiku, která ničení alespoň částečně zabraňuje. Kulma Conair Infiniti PRO Curling Wand zaručí zdravé vlasy pomocí turmalínové keramiky.

  Zdroj: Conair, Revlon

  Vyhrajte nad zacuchanými vlasy ve sprše. Vyzkoušejte hřeben do vody nebo masážního pomocníka

  Pokud se péči o vlasy vyhýbáte s tím, že se vám nikdy nechce pokořit věčně zapletené vlasy, nezoufejte. Zkuste si je rozčesat ve sprše se speciálním hřebenem. Například ten od značky Wet Brush se hodí jak do vody, tak „do sucha“. Jeho nylonové štětiny umí zkrátka čarovat.

  Stejně vám ale poslouží i jakýkoli jiný hřeben, vytvořený za pomocí stejné „technologie“ vhodné do vody. Zlepšit si kvalitu polámaných a křehkých vlasů můžete také za pomocí masážních hřebenů. Vhodné jsou také do sprchy, jelikož vám umožní správně zapracovat masku na vlasy nebo luxusní olejíčky.

  Pocit luxusu vám dodá hedvábný turban a gumička nebo speciální jemný ručník

  Při péči o vlasy je potřeba zaměřit se v podstatě na každý produkt, který se vašich vlasů dotkne. Zapomenout proto nesmíte ani na spánek, který kolikrát dokáže zkazit čerstvě umyté a nadýchané vlasy. Zkuste si je proto příště zabalit do hedvábného turbanu nebo čepičky.

  Navzdory trochu vtipnému vzhledu dělají tito pomocníci divy. Ocení je především majitelky kudrnatých vlasů. Podobně pak fungují i hedvábné gumičky scrunchie, které zabrání elektrizování. Pečliví pak musíte být i při sušení vlasů. Odměňte se proto speciálním ručníkem, který chrání před polámáním i roztřepením.

  Zdroj: Soluniere, Aquis

  Zdroje: WWD, Reviewed USA Today, Byrdie, Allure, Instagram

  Pozvedněte péči o vlasy na novou úroveň. Vyzkoušejte hedvábný turban, hřeben na mokré vlasy nebo speciální ručník

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.