Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Součástí perfektního looku je bezpochyby také okouzlující účes. K lesklým a zdravým vlasům vám napomůže řada produktů. Opomenout byste ale neměli ani ostatní pomocníky této beauty kategorie. Dejte šanci nejlepším fénům roku, kartáčům na mokré vlasy, hedvábným turbanům a gumičkám nebo těm nejkvalitnějším kulmám a žehličkám na vlasy.

  Luxusní fén vám ušetří čas i starosti. Objevte favority letošního roku

  Fénů je na trhu každý rok nespočet. Beauty experti se ale letos shodli na třech nejoblíbenějších produktech. Patří do nich především modely, které vám zaručí suché vlasy v co nejrychlejším čase. Zároveň se ale soustředí také na to, aby vám zachovaly i jejich zdraví. Zkušeně tak zamezí nechtěnému třepení nebo elektrizování vlasů.

  Vybrat si můžete například z fénů od firmy Dyson s názvem Supersonic. Vhodný je pro všechny typy vlasů. Varianta od italské firmy Ga.Ma s názvem Professional IQ Perfetto zase nabízí extra lehkou variantu vhodnou pro cestování. Pro získání fénu jako z kadeřnického salonu zase navštivte stránky Harry Josh.

  Zdroj: Dyson, Ga.Ma, Harry Josh

  Vytvořte dokonalé kudrny nebo rovný účes bez výčitek svědomí. Pomůže správná kulma nebo žehlička

  Všechny občas zatoužíme přesně po tom typu vlasů, který nám příroda nedopřála. Se správnými nástroji toho můžeme docílit bez toho, aniž bychom své vlasy postupně, ale jistě ničili. Je proto ale potřeba sledovat více než jen teplotu, které je vytoužená žehlička nebo kulma schopná dosáhnout.

  Pozor si musíte dát také na to, jak svůj „ničivý“ charakter vyvažuje. Například žehlička od Revlon s názvem Salon Straight Copper Smooth nabízí měděnou keramiku, která ničení alespoň částečně zabraňuje. Kulma Conair Infiniti PRO Curling Wand zaručí zdravé vlasy pomocí turmalínové keramiky.

  Zdroj: Conair, Revlon

  Vyhrajte nad zacuchanými vlasy ve sprše. Vyzkoušejte hřeben do vody nebo masážního pomocníka

  Pokud se péči o vlasy vyhýbáte s tím, že se vám nikdy nechce pokořit věčně zapletené vlasy, nezoufejte. Zkuste si je rozčesat ve sprše se speciálním hřebenem. Například ten od značky Wet Brush se hodí jak do vody, tak „do sucha“. Jeho nylonové štětiny umí zkrátka čarovat.

  Stejně vám ale poslouží i jakýkoli jiný hřeben, vytvořený za pomocí stejné „technologie“ vhodné do vody. Zlepšit si kvalitu polámaných a křehkých vlasů můžete také za pomocí masážních hřebenů. Vhodné jsou také do sprchy, jelikož vám umožní správně zapracovat masku na vlasy nebo luxusní olejíčky.

  Pocit luxusu vám dodá hedvábný turban a gumička nebo speciální jemný ručník

  Při péči o vlasy je potřeba zaměřit se v podstatě na každý produkt, který se vašich vlasů dotkne. Zapomenout proto nesmíte ani na spánek, který kolikrát dokáže zkazit čerstvě umyté a nadýchané vlasy. Zkuste si je proto příště zabalit do hedvábného turbanu nebo čepičky.

  Navzdory trochu vtipnému vzhledu dělají tito pomocníci divy. Ocení je především majitelky kudrnatých vlasů. Podobně pak fungují i hedvábné gumičky scrunchie, které zabrání elektrizování. Pečliví pak musíte být i při sušení vlasů. Odměňte se proto speciálním ručníkem, který chrání před polámáním i roztřepením.

  Zdroj: Soluniere, Aquis

  Zdroje: WWD, Reviewed USA Today, Byrdie, Allure, Instagram

  Pozvedněte péči o vlasy na novou úroveň. Vyzkoušejte hedvábný turban, hřeben na mokré vlasy nebo speciální ručník

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.