Dnes pro vás máme dvě zprávy. Dobrou i špatnou. Nejlepší bude začít tou špatnou. Ta zní: Pomalu, ale jistě, se chýlí ke konci sezóny, což znamená přeměnu šatníku ze zimního na jarní. Dobrou zprávou je, že vás čekají další nákupy! Aby pro vás i první zpráva byla přijatelná, připravili jsme jarního průvodce pro všechny occasions. Nepanikařte, s námi vstup do nové sezóny zvládnete bez stresu!

V první řadě do práce

Obecně má s přípravou do práce problém snad každý. Začíná to brzkým vstáváním a končí večerním vyčerpaným pohledem do zrcadla. Aby vám to i přesto slušelo, musíte se cítit hlavně pohodlně. Proto jsou důležité materiály i střihy. Pro všechny tyto faktory je jako stvořený Saint Laurent. Sekce ready-to-wear přímo žízní po vynesení na business meetingy. Vypadá to, že kolekce Spring 23 pro vás bude jak nejjednodušším, tak i nejstylovějším řešením.

Foto: Saint Laurent

Za zvláštní připomínku stojí béžový trenchcoat, nebáli bychom se ho označit jako pomyslný trenchcoat roku. Působí totiž opravdu classy. S jeho pomocí svou veškerou práci dotáhnete k dokonalosti.

Foto: Saint Laurent

Pokud se vám stále nedaří najít vhodnou každodenní kabelku, Manhattan shoulder bag by vás mohla uspokojit. Zkrátka je tak akorát. Tvar je sice „obyčejný“, nicméně kombinace vzorované kůže se zlatými prvky z ní dělají opravdovou business krásku.

Foto: Saint Laurent

S kamarádkou na brunch

Pro tuto již více oblíbenou aktivitu si vysvětlíme jak perfektně zkombinovat více značek. S mixbrandingem tu chybu rozhodně neuděláte. V první řadě se vrhneme na stylovou teplákovku. Jasnou volbou proto je značka Pangaia. Širokým výběrem barev můžete dát najevo i své pocity. To znamená, že stejně jako naše mysl nejsme omezení na jakékoliv barvy. Vedle nešlápnete s žádnou.

@pangaia

PANGAIA Uniform—as styled by you @threadsstyling #PANGAIA #styleinspo #OOTD

♬ original sound – PANGAIA

Dále musíte zvolit i svrchní oděv. A to podle venkovní teploty. Zvlášť stylová záležitost jsou baseball jackets. S teplákovkou vypadají opravdu dobře. Určitě si alespoň jednu pořiďte. Zahřeje vás okolní chvála i fakt, že na otevřených zahrádkách k večeru neumrznete. Poohlédnout se můžete u domu Off-White.

Foto: Off White

Jelikož po cestě budete míjet trhy, chce to větší kabelku. Musí se do ní vejít iPad, diář, lesk na rty i čerstvé tulipány. Proto doporučujeme značku Maison Goyard. Budete velmi překvapeni, jak skvěle bude vypadat kabelka ve stejné barvě jako teplákovka. Celý outfit podtrhnete jedině cool teniskami. Nejlepší bude varianta s Nike Air Jordan.

Na večírek

Odpovědí je SKIMS. Dlouhé upnuté šaty z vás vyčarují sexy nezávislou ženu, aniž byste odhalila více než je třeba. Jednoduše řečeno by vám v šatníku šaty od Kim Kardashian neměly chybět. Zvlášť oceníte nejen parádu, kterou s nimi uděláte, ale i příznivou cenu.

Foto: Skims

Na řadu přichází Manolo Blahnik, který se vám postará o podpatky. Značku proslavil kultovní seriál Sex ve městě, proto se zajisté budete cítit podobně jako hlavní hrdinka Carrie Bradshaw.

Foto: Manolo Blahnik

Nakonec si přes ramena přehoďte kožený křivák. Pár nadčasových a kvalitních najdete v aktuální kolekci Acne Studios. Nyní můžete vyrazit.

Foto: Acne Studios

Ve znamení denimu

Pro milovníky denimu bychom navrhovali kolekci Spring 23 Jimmy Choo. Celá kolekce je velmi slušivá a nositelná. Vynesete ji v podstatě kamkoliv. Typická světle modrá barva mimo jiné krásně „rozsekne“ i obyčejný celočerný look.

Kabelkový must-have

Hoodie nesmí chybět

Mikinu potřebujete v každém ročním období, ale na jaře obzvlášť. Většinou ji totiž nezakryjete žádnou další vrstvou. Krásné letos předvedlo Céline. Na většině najdete i velké logo. Což ale vůbec nevadí, protože i přesto mikiny působí decentně a střízlivě.

Foto: Céline

Zdroj: Instagram, TikTok, YouTube

Pozor! Na scénu přichází další sezóna. Dejte průchod jarnímu šílenství