More

  Dnes pro vás máme dvě zprávy. Dobrou i špatnou. Nejlepší bude začít tou špatnou. Ta zní: Pomalu, ale jistě, se chýlí ke konci sezóny, což znamená přeměnu šatníku ze zimního na jarní. Dobrou zprávou je, že vás čekají další nákupy! Aby pro vás i první zpráva byla přijatelná, připravili jsme jarního průvodce pro všechny occasions. Nepanikařte, s námi vstup do nové sezóny zvládnete bez stresu!

  V první řadě do práce

  Obecně má s přípravou do práce problém snad každý. Začíná to brzkým vstáváním a končí večerním vyčerpaným pohledem do zrcadla. Aby vám to i přesto slušelo, musíte se cítit hlavně pohodlně. Proto jsou důležité materiály i střihy. Pro všechny tyto faktory je jako stvořený Saint Laurent. Sekce ready-to-wear přímo žízní po vynesení na business meetingy. Vypadá to, že kolekce Spring 23 pro vás bude jak nejjednodušším, tak i nejstylovějším řešením.

  Foto: Saint Laurent

  Za zvláštní připomínku stojí béžový trenchcoat, nebáli bychom se ho označit jako pomyslný trenchcoat roku. Působí totiž opravdu classy. S jeho pomocí svou veškerou práci dotáhnete k dokonalosti.

  Foto: Saint Laurent

  Pokud se vám stále nedaří najít vhodnou každodenní kabelku, Manhattan shoulder bag by vás mohla uspokojit. Zkrátka je tak akorát. Tvar je sice „obyčejný“, nicméně kombinace vzorované kůže se zlatými prvky z ní dělají opravdovou business krásku.

  Foto: Saint Laurent

  S kamarádkou na brunch

  Pro tuto již více oblíbenou aktivitu si vysvětlíme jak perfektně zkombinovat více značek. S mixbrandingem tu chybu rozhodně neuděláte. V první řadě se vrhneme na stylovou teplákovku. Jasnou volbou proto je značka Pangaia. Širokým výběrem barev můžete dát najevo i své pocity. To znamená, že stejně jako naše mysl nejsme omezení na jakékoliv barvy. Vedle nešlápnete s žádnou.

  @pangaia

  PANGAIA Uniform—as styled by you @threadsstyling #PANGAIA #styleinspo #OOTD

  ♬ original sound – PANGAIA

  Dále musíte zvolit i svrchní oděv. A to podle venkovní teploty. Zvlášť stylová záležitost jsou baseball jackets. S teplákovkou vypadají opravdu dobře. Určitě si alespoň jednu pořiďte. Zahřeje vás okolní chvála i fakt, že na otevřených zahrádkách k večeru neumrznete. Poohlédnout se můžete u domu Off-White.

  Foto: Off White

  Jelikož po cestě budete míjet trhy, chce to větší kabelku. Musí se do ní vejít iPad, diář, lesk na rty i čerstvé tulipány. Proto doporučujeme značku Maison Goyard. Budete velmi překvapeni, jak skvěle bude vypadat kabelka ve stejné barvě jako teplákovka. Celý outfit podtrhnete jedině cool teniskami. Nejlepší bude varianta s Nike Air Jordan.

  Na večírek

  Odpovědí je SKIMS. Dlouhé upnuté šaty z vás vyčarují sexy nezávislou ženu, aniž byste odhalila více než je třeba. Jednoduše řečeno by vám v šatníku šaty od Kim Kardashian neměly chybět. Zvlášť oceníte nejen parádu, kterou s nimi uděláte, ale i příznivou cenu.

  Foto: Skims

  Na řadu přichází Manolo Blahnik, který se vám postará o podpatky. Značku proslavil kultovní seriál Sex ve městě, proto se zajisté budete cítit podobně jako hlavní hrdinka Carrie Bradshaw.

  Foto: Manolo Blahnik

  Nakonec si přes ramena přehoďte kožený křivák. Pár nadčasových a kvalitních najdete v aktuální kolekci Acne Studios. Nyní můžete vyrazit.

  Foto: Acne Studios

  Ve znamení denimu

  Pro milovníky denimu bychom navrhovali kolekci Spring 23 Jimmy Choo. Celá kolekce je velmi slušivá a nositelná. Vynesete ji v podstatě kamkoliv. Typická světle modrá barva mimo jiné krásně „rozsekne“ i obyčejný celočerný look.

  Kabelkový must-have

  Hoodie nesmí chybět

  Mikinu potřebujete v každém ročním období, ale na jaře obzvlášť. Většinou ji totiž nezakryjete žádnou další vrstvou. Krásné letos předvedlo Céline. Na většině najdete i velké logo. Což ale vůbec nevadí, protože i přesto mikiny působí decentně a střízlivě.

  Foto: Céline

  Zdroj: Instagram, TikTok, YouTube

  Pozor! Na scénu přichází další sezóna. Dejte průchod jarnímu šílenství

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.