More

  Havajské košile i květinové vzory letos uložte hluboko do šatníku. Dejte přednost jednoduchým vestám nebo nesmrtelným klasickým vzorům. Letní móda tento rok kombinuje quiet luxury se streetovými prvky. Společně se dnes ponoříme do devadesátek a přeneseme několik trendů do současnosti. Do hry vstupují kožené pásky s velkou přezkou i trička z obchodů se suvenýry!

  Bez pletené vesty se neobejdete

  Ne každý letní den pokoří hranici třiceti stupňů, proto je nutné myslet i na chladnější dny či večery trávené venku. Pletené vesty kromě návratu do devadesátek a funkčnosti hlásají i hravost. Navíc se s nimi dá pracovat na několik způsobů. Vesty můžete vynést s tričkem i košilí. Nikdo vám ale nebrání vestu vynést samotnou. Bez spodní vrstvy vynikne nejvíce. Decentní a roztomilý design pořídíte u značky Ami Paris!

  Foto: Ami Paris

  Návrat ke klasickým vzorům

  Pruhy i kostky. Oba vzory hlásí návrat na scénu. S touto klasikou vytvoříte nenuceně elegantní looky. Pruhy navíc evokují pocit nesmrtelného „old money“ stylu, který můžete praktikovat i letos. V podstatě je to nejjednodušší cesta k neodolatelným letním outfitům. Šatníkové složky tohoto typu zkombinujete levou zadní. Pár ideálně pruhovaných kousků aktuálně nabízí Bottega Veneta.

  Foto: Bottega Veneta

  S druhou klasikou – kostkovaným vzorem si umí nejlépe vyhrát Burberry. Svůj typický potisk lehce přetvořilo a omladilo tak všechny své modely. Naším favoritem se staly minimalistické košile i šortky.

  Foto: Burberry

  Stereotyp rozbijete s růžovou

  I když se zdá, že po natáčení filmu Barbie všechna růžová barva na světě došla, není tomu tak. Valentino má ve své kolekci Sun Surf tučnou zásobu. Od triček, přes bomber až k pantoflím. Obohaťte svůj šatník o jakýkoliv kousek z celé kolekce a přispějte tak k růžovějšímu světu!

  Foto: Valentino

  Buďte sexy a poodhalte spodní prádlo

  Mysleli jste si, že trend odhalených boxerek je out? My také, ale vše nasvědčuje tomu, že jsme na omylu. Zapomeňte na Calvin Klein klasiku a pořiďte si spodní prádlo Tom Ford nebo Balenciaga. Super combo vytvoříte s volnými plátěnými kalhotami a jednoduchým trikem. Ve výsledku tak vytvoříte minimalistický doplněk, který outfit nečekaně osvěží. 

  Foto: Balenciaga

  Pásek s velkou přezkou v hlavní roli

  Stará klasika nás opět nenechává klidnými. Velký comeback zaznamenáváme například u Dieselu, který se velkého loga nikdy nebál. U tohoto trendu ale opatrně, pokud se rozhodnete takový kousek vynést, zbytek outfitu nechte jednoduchý a minimalistický. 

  Foto: Diesel

  Tričko s nápisem „I love Paris“ nosí i Glenn Martens

  Pokud se chcete obléknout jako opravdový trendsetter, pořiďte si v nejbližším obchodu se suvenýry triko s nápisem „I love Paris“. Jde samozřejmě jen o tip. Podle možností pořiďte nápis jaký chcete. Stylově vypadají názvy populárních destinací. Inspirovat se můžete u Glenna Martense!

  Zdroj: Instagram

  Pánové! Připravte si garderobu na léto. Vybírat můžete mezi devadesátkovými prvky i klasickými vzory

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.