Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Hnědá barva – jedna z nejžhavějších barev podzimu. Tato dozajista nenápadná, avšak elegantní barva se stala podzimním symbolem „quiet luxury“, který se neohání výraznými logy či výraznými vzory, ale svou subtilní elegancí zaujme na první pohled každého. Hnědá vytváří dojem exkluzivity a noblesy, což je na podzim velice žádoucí. Někteří designéři hnědé dokonce zasvětili kolekci. Hnědé outfity tak spojují vkus, luxus a přírodní krásu dohromady, což je přesně to, co se stává hitem tohoto podzimu.

  Tato neutrální barva zároveň nabízí širokou škálu odstínů, od teplých až po chladné, což umožňuje každému najít ten správný odstín, který mu nejvíce sedí. Bez ohledu na to, zda se jedná o elegantní kabát, pohodlný svetr nebo stylovou tašku, hnědý outfit působí sofistikovaně a zároveň vytváří dojem bezstarostného trendy vzhledu.

  Poznejte dokonalou harmonii mezi ženskostí a zemitou hnědou

  Kolekce Fall-Winter 2023/24 módního domu Alberta Feretti letos přichází na trh s neodolatelnou paletou hnědé. Používá satén, kvalitní kůži i samet. Tento mix materiálů v hnědé barvě jakoby byl určený pro sebevědomou a nezávislou ženu. Během chvíle vytvoříte draze vyhlížející look bez použití jakýchkoliv nadbytečných prvků. Zvláštní „expensive taste“ outfit vytvoříte tak, že použijete všechny složky ve stejném odstínu. K čemuž je tato kolekce přizpůsobená. Jednolitost pak vyřešíte například jiným odstínem kabátu.

  Foto: Alberta Feretti

  Luxusní kousky představilo i Chloé

  Značka Chloé nás zaujala svými úžasnými šaty. Kůže dodává šatům luxusní nádech a výjimečnou trvanlivost. Ramínkové šaty na druhé fotce lze také příjemně vrstvit. Ať už s jednoduchým trenchcoatem, tak i s výrazným kožichem. Jak je z runway looků vidno, správný šmrnc dodáte s kabelkou v jiném odstínu hnědé.

  Foto: Chloé

  Cherry chocolate

  Jak již název napovídá, jde o hnědou, která v sobě nese červený až rudě rubínový podtext. Zároveň se tak nejvíce přibližuje k těm nejtmavším hnědým odstínům. Tuto smyslnou a sexy barvu letos předvedl dům Barndon Maxwell, který její luxusní dojem vložil do kůže. Vznikly tak vesmírně elegantní a sexy looky kombinující eleganci s lehce „spicy“ nádechem.

  Foto: Brandon Maxwell

  S jakými barvami hnědou kombinovat?

  Pokud se rozhodnete, že dnes není ten den, kdy vynést celohnědý outfit, budete muset čelit nelehké situaci. Hnědou totiž nezkombinujete tak snadno jako jiné barvy. Příkladem vám ale může být aktuální kolekce Tory Burch, která hnědou s ostatními barvami mixuje na výbornou. Skvěle vypadají základní odstíny klasických barev. Typicky červená i modrá sednou k jakémukoliv odstínu hnědé.

  Foto: Tory Burch

  Padesát odstínů hnědé: Přivítejte nejžhavější barvu podzimu

  Klíčem k letní svobodě jsou bílé šaty. Selekce inspirovaná aktuálními módními momenty

  V roce 2024 snad neexistuje nic univerzálnějšího než bílé šaty. I přes posedlost grafickými potisky či nenositelnou peach fuzz barvou roku je bílá tou nejnadčasovější a nejčistější klasikou. Díky své univerzálnosti poskytuje variabilitu stylingu jako nic a nikdo jiný. Bílé šaty můžete vynést na tradiční způsob jako například Meryl Streep v Cannes, ale i po vzoru hvězdy australského týdne módy, tedy Carly Zampatti.

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.