Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Obrazy těch nejvýznamnějších umělců, luxusní automobily, Birkiny z krokodýlí kůže i Van Cleef náhrdelníky. Mistrovská díla, která byste v buticích pohledali. Takové klenoty světa luxusu seženete pouze v Sotheby’s. Aukční síň, která má roční obrat v řádu miliard dolarů nenabízí pouze aukce, v sekci „BUY NOW“ můžete řadu vzácností pořídit ihned. Představujeme vám aktuálně nejdražší kousky, které lze pořídit. Investujte do smyslných předmětů, jejichž cena se každoročně zvyšuje o několik nul.

  Chanel Success Story Set

  Aktuálně nejdražším kouskem v sekci Chanel se stal dokonalý set čtyř mini kabelek, uložených do prošívaného kufříku. Model opět z roku 2020. S nákupem za 45 000 USD si pospěšte, dlouho tu nebude.

  Foto: Sotheby’s

  Gold, Chalcedony, Onyx and Diamond Necklace

  Večerní klenot od značky Van Cleef. Šperkařská špička byla vyrobena v roce 1977. Směs 18ti karátového zlata s onyxem a diamanty působí opravdu honosně. Přívěsek je odnímatelný, takže z něj lze vytvořit i decentnější verzi. Cena náhrdelníku je momentálně 295 000 USD. Certifikát o pravosti je stejně jako u ostatních položek samozřejmostí.

  Foto: Sotheby’s

  Louis Vuitton X Nike Air Force 1 Orange

  Nejočekávanější a nejoblíbenější kolaborace roku 2022. Tenisky má na svém kontě zesnulý Virgil Abloh, díky čemuž jejich cena sahá na 77 000 USD. Na webu Sotheby’s jsou k mání oranžové, fialové a modré. Bohužel každý pár v jiné velikosti.

  Foto: Sotheby’s

  Rolex Day – Date 228206

  Zdá se, že minulý rok byl ve světě luxusu velmi plodný. V roce 2022 značka Rolex uvedla na trh hodinky Day – Date 228206. Kopírují nenápadný luxus, spolehlivost a vzácnost. Jde o jedny z nejžádanějších „Rolexek“ vůbec. Jejich cena se vyšplhala na 198 505 USD.

  Foto: Sotheby’s

  Persian Hand – Knotted Serapi Rug

  Starožitný koberec Serapi byl ručně vyroben v Persii. Zdobí ho blízkovýchodní, botanické motivy a kraje jsou ohraničeny karmínově červenou barvou. Koberec pochází z pozdního 19. století. Aktuálně ho pořídíte za 150 000 USD.

  Foto: Sotheby’s

  Year of the dragon Montblanc pen

  Limitovanou kolekci psacích per – Year of the Dragon přivedla na svět značka Montblanc v roce 2002. Hrot je vyroben z 18-ti karátového zlata a ostatní části jsou vyrobeny z černé pryskyřice. Chcete-li si s tímto perem rozzářit pracovnu, připravte si 8 000 USD.

  Foto: Sotheby’s

  Portrait of a Seated Woman Before a Mirror

  Obraz impresionistického velikána Richarda E. Millera je pastvou pro oči. Portrét mladé ženy prohlížející se v zrcadle vznikl kolem roku 1925 a jde o olejovou malbu na canvasovém podkladu. Primárně je Miller známý díky vyobrazování různých žen v interiéru i venku. Jde tedy o jeho klasické dílo. Pokud tedy váháte nad obrazem, může být ihned váš za 135 000 USD.

  Foto: Sotheby’s

  Zdroj: Sotheby’s

  Otevřete dveře do světa luxusu. Nejdražší masterpieces z aukční síně Sotheby’s

  Klíčem k letní svobodě jsou bílé šaty. Selekce inspirovaná aktuálními módními momenty

  V roce 2024 snad neexistuje nic univerzálnějšího než bílé šaty. I přes posedlost grafickými potisky či nenositelnou peach fuzz barvou roku je bílá tou nejnadčasovější a nejčistější klasikou. Díky své univerzálnosti poskytuje variabilitu stylingu jako nic a nikdo jiný. Bílé šaty můžete vynést na tradiční způsob jako například Meryl Streep v Cannes, ale i po vzoru hvězdy australského týdne módy, tedy Carly Zampatti.

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.