Obrazy těch nejvýznamnějších umělců, luxusní automobily, Birkiny z krokodýlí kůže i Van Cleef náhrdelníky. Mistrovská díla, která byste v buticích pohledali. Takové klenoty světa luxusu seženete pouze v Sotheby’s. Aukční síň, která má roční obrat v řádu miliard dolarů nenabízí pouze aukce, v sekci „BUY NOW“ můžete řadu vzácností pořídit ihned. Představujeme vám aktuálně nejdražší kousky, které lze pořídit. Investujte do smyslných předmětů, jejichž cena se každoročně zvyšuje o několik nul.

Chanel Success Story Set

Aktuálně nejdražším kouskem v sekci Chanel se stal dokonalý set čtyř mini kabelek, uložených do prošívaného kufříku. Model opět z roku 2020. S nákupem za 45 000 USD si pospěšte, dlouho tu nebude.

Foto: Sotheby’s

Gold, Chalcedony, Onyx and Diamond Necklace

Večerní klenot od značky Van Cleef. Šperkařská špička byla vyrobena v roce 1977. Směs 18ti karátového zlata s onyxem a diamanty působí opravdu honosně. Přívěsek je odnímatelný, takže z něj lze vytvořit i decentnější verzi. Cena náhrdelníku je momentálně 295 000 USD. Certifikát o pravosti je stejně jako u ostatních položek samozřejmostí.

Foto: Sotheby’s

Louis Vuitton X Nike Air Force 1 Orange

Nejočekávanější a nejoblíbenější kolaborace roku 2022. Tenisky má na svém kontě zesnulý Virgil Abloh, díky čemuž jejich cena sahá na 77 000 USD. Na webu Sotheby’s jsou k mání oranžové, fialové a modré. Bohužel každý pár v jiné velikosti.

Foto: Sotheby’s

Rolex Day – Date 228206

Zdá se, že minulý rok byl ve světě luxusu velmi plodný. V roce 2022 značka Rolex uvedla na trh hodinky Day – Date 228206. Kopírují nenápadný luxus, spolehlivost a vzácnost. Jde o jedny z nejžádanějších „Rolexek“ vůbec. Jejich cena se vyšplhala na 198 505 USD.

Foto: Sotheby’s

Persian Hand – Knotted Serapi Rug

Starožitný koberec Serapi byl ručně vyroben v Persii. Zdobí ho blízkovýchodní, botanické motivy a kraje jsou ohraničeny karmínově červenou barvou. Koberec pochází z pozdního 19. století. Aktuálně ho pořídíte za 150 000 USD.

Foto: Sotheby’s

Year of the dragon Montblanc pen

Limitovanou kolekci psacích per – Year of the Dragon přivedla na svět značka Montblanc v roce 2002. Hrot je vyroben z 18-ti karátového zlata a ostatní části jsou vyrobeny z černé pryskyřice. Chcete-li si s tímto perem rozzářit pracovnu, připravte si 8 000 USD.

Foto: Sotheby’s

Portrait of a Seated Woman Before a Mirror

Obraz impresionistického velikána Richarda E. Millera je pastvou pro oči. Portrét mladé ženy prohlížející se v zrcadle vznikl kolem roku 1925 a jde o olejovou malbu na canvasovém podkladu. Primárně je Miller známý díky vyobrazování různých žen v interiéru i venku. Jde tedy o jeho klasické dílo. Pokud tedy váháte nad obrazem, může být ihned váš za 135 000 USD.

Foto: Sotheby’s

Zdroj: Sotheby’s

Otevřete dveře do světa luxusu. Nejdražší masterpieces z aukční síně Sotheby’s

Luxusní módní značky, na které si potrpí nejbohatší lidé

Luxusní móda je nejčastěji spojována se značkami prezentovanými na týdnech módy, díky kterým se stávají veřejně známými. Ale i ve světě špičkového stylu existují skryté drahokamy, které si zakládají na své exkluzivitě. V oblibě je má především "nejvyšší třída". Pojďte se tedy podívat, do jakých značek se často oblékají celebrity, světoví vůdci nebo i ti, kterým proudí v žilách modrá krev.

Moncler zachytil ve spolupráci s Aliciou Keys ducha New Yorku. Inspiroval se jejími sny z 90. let

V nové kolekci italské značky Moncler představila Alicia Keys své nejhlubší dojmy z New Yorku. Oversized sportovní bundy, bucket hat, úzké halter topy a neonové barvy tak vystihují 90. léta Manhattanu.

Šátek jako sezónní nezbytnost. Vytvořte z obyčejného doplňku neodolatelný kousek

Šátek je od dávných dob nepostradatelným doplňkem, který by neměl chybět v žádném šatníku. S jarem přichází několik možností, jak ho nosit. I se simple lookem takový šátek dokáže divy. Podívejte se s námi na TOP 5 nápadů, které z vás vykouzlí královnu šátků!