Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Obrazy těch nejvýznamnějších umělců, luxusní automobily, Birkiny z krokodýlí kůže i Van Cleef náhrdelníky. Mistrovská díla, která byste v buticích pohledali. Takové klenoty světa luxusu seženete pouze v Sotheby’s. Aukční síň, která má roční obrat v řádu miliard dolarů nenabízí pouze aukce, v sekci „BUY NOW“ můžete řadu vzácností pořídit ihned. Představujeme vám aktuálně nejdražší kousky, které lze pořídit. Investujte do smyslných předmětů, jejichž cena se každoročně zvyšuje o několik nul.

  Chanel Success Story Set

  Aktuálně nejdražším kouskem v sekci Chanel se stal dokonalý set čtyř mini kabelek, uložených do prošívaného kufříku. Model opět z roku 2020. S nákupem za 45 000 USD si pospěšte, dlouho tu nebude.

  Foto: Sotheby’s

  Gold, Chalcedony, Onyx and Diamond Necklace

  Večerní klenot od značky Van Cleef. Šperkařská špička byla vyrobena v roce 1977. Směs 18ti karátového zlata s onyxem a diamanty působí opravdu honosně. Přívěsek je odnímatelný, takže z něj lze vytvořit i decentnější verzi. Cena náhrdelníku je momentálně 295 000 USD. Certifikát o pravosti je stejně jako u ostatních položek samozřejmostí.

  Foto: Sotheby’s

  Louis Vuitton X Nike Air Force 1 Orange

  Nejočekávanější a nejoblíbenější kolaborace roku 2022. Tenisky má na svém kontě zesnulý Virgil Abloh, díky čemuž jejich cena sahá na 77 000 USD. Na webu Sotheby’s jsou k mání oranžové, fialové a modré. Bohužel každý pár v jiné velikosti.

  Foto: Sotheby’s

  Rolex Day – Date 228206

  Zdá se, že minulý rok byl ve světě luxusu velmi plodný. V roce 2022 značka Rolex uvedla na trh hodinky Day – Date 228206. Kopírují nenápadný luxus, spolehlivost a vzácnost. Jde o jedny z nejžádanějších „Rolexek“ vůbec. Jejich cena se vyšplhala na 198 505 USD.

  Foto: Sotheby’s

  Persian Hand – Knotted Serapi Rug

  Starožitný koberec Serapi byl ručně vyroben v Persii. Zdobí ho blízkovýchodní, botanické motivy a kraje jsou ohraničeny karmínově červenou barvou. Koberec pochází z pozdního 19. století. Aktuálně ho pořídíte za 150 000 USD.

  Foto: Sotheby’s

  Year of the dragon Montblanc pen

  Limitovanou kolekci psacích per – Year of the Dragon přivedla na svět značka Montblanc v roce 2002. Hrot je vyroben z 18-ti karátového zlata a ostatní části jsou vyrobeny z černé pryskyřice. Chcete-li si s tímto perem rozzářit pracovnu, připravte si 8 000 USD.

  Foto: Sotheby’s

  Portrait of a Seated Woman Before a Mirror

  Obraz impresionistického velikána Richarda E. Millera je pastvou pro oči. Portrét mladé ženy prohlížející se v zrcadle vznikl kolem roku 1925 a jde o olejovou malbu na canvasovém podkladu. Primárně je Miller známý díky vyobrazování různých žen v interiéru i venku. Jde tedy o jeho klasické dílo. Pokud tedy váháte nad obrazem, může být ihned váš za 135 000 USD.

  Foto: Sotheby’s

  Zdroj: Sotheby’s

  Otevřete dveře do světa luxusu. Nejdražší masterpieces z aukční síně Sotheby’s

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.