Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Vysněná luxusní dovolená se odráží nejen v lokaci, ale také ubytování, které si vyberete. Špičkou vytouženého odpočinku u moře jsou proto dechberoucí resorty, umístěné přímo na pláži. Kromě skvělého výhledu ale nabízejí mnohem více, od jedinečného designu po michelinské restaurace až po wellness a spa.

  Uvelebte se na privátní pláži nebo jachtě. Nechte se zlákat Vila Vita Parc v Algarve

  Jednou z nejlepších lokací, kterou si pro svou nadcházející letní dovolenou můžete vybrat, je portugalský region Algarve. Jeho jedinečné pláže si můžete vychutnat například v resortu Vila Vita Parc. Kromě snadného přístupu k moři oceníte také širokou nabídku dalších luxusních služeb.

  Zdroj: Vila Vita Parc

  Přilehlé moře totiž můžete objevit také pomocí soukromé jachty. Na konci náročného dne se zase odměníte ochutnávkou menu jedné ze dvou michelinských restaurací. Po večeři vás zase čeká jedinečný vinný sklípek a hlavu složíte v jednom z 202 špičkových hotelových pokojů.

  Nadělte si pastvu pro oči. Hotel La Minervetta v Sorrentu nebudete chtít opustit

  Je jasné, že v nabídce nejluxusnějších hotelů nesmí chybět ani ubytování v Itálii. Ta nejlepší z nejlepších ubytování pak mimo jiné najdete na proslulém pobřeží Amalfi. Opravdu jedinečný zážitek vám pak zaručí hotel La Minervetta, nacházející se kousek od městečka Sorrento.

  Zdroj: La Minervetta

  Jeho majitel z něj totiž vytvořil originální pastvu pro oči. Propojil odstíny červené, modré a bílé v hravém kontrastním designu, který vás upoutá na první pohled. Pokoj pak budete mít jen kousek od přístavu Marina Grande, kde najdete nejen skvělé místo pro vykoupání, ale také prvotřídní italské restaurace.

  Klasický luxus hledejte v Ikos Andalusia. Nezapomenutelnou dovolenou zde zažijete i s dětmi

  Pokud ovšem hledáte o něco více tradiční luxusní resort, pak vás jistě zaujme Ikos Andalusia ve Španělsku. Nabízí totiž řadu aktivit i služeb, které zabaví nejen vás, ale také nejmenší členy rodiny. Zabavit je můžete například v jednom z devíti vnitřních a venkovních bazénů.

  Zdroj: Ikos Andalusia

  Vy si zatím můžete odpočinout v tamním spa, nabízejícím luxusní produkty francouzské beauty značky Anne Semonin Paris. Vaše chuťové buňky zase ocení možnost vychutnat si menu až z osmi restaurací, některých navržených top michelinskými šéfkuchaři.

  Oázu klidu naleznete v Řecku. Hluboký odpočinek umožní Oku Kos

  Vytoužený relax daleko od velkých luxusních středisek pak naleznete v hotelu Oku Kos. Okamžitý klid na duši vám přinese vytříbený design, inspirovaný japonskou architektonickou metodou zvanou Oku. O jedinečnou kombinaci kamene, dřeva a betonu se postaralo studio Mastrominas Architecture.

  Zdroj: Oku Kos

  V hotelu na dechberoucím ostrově Kos se pak budete moct ubytovat také v luxusní vile se soukromým bazénem. Kromě koupání v moři pak dostanete i možnost vyzkoušet jógu na pláži. Večer vás přivítá otevřená kuchyň, měnící se čas od času na pódium s dýdžejem, hrajícím při západu slunce.

  Zdroje: Condé Nast Traveller, Forbes

  Odměňte se v létě stoprocentním luxusem. Ubytujte se jen pár metrů od dechberoucí pláže

  Jak s mírou kombinovat klasické i netradiční potisky? Navrstvené grafické motivy se opět hlásí o slovo

  Říká se, že čeho je moc, toho je příliš. Ale letos to neplatí – samostatné grafické potisky jsou in, a vrstvení různých vzorů ještě více. Ať už milujete leopardí motivy, tradiční kostky nebo protichůdné pruhy, rok 2024 nezná hranic. Možná jde o maximální verzi hlasitého luxusu, možná o snahu vytvořit z outfitu vizuální zážitek díky extrémnímu kontrastu. Ať už je vaše vize jakákoliv, zde je návod, jak na to.

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.