Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  Zažijte dovolenou jako ze seriálu White Lotus. Čeká vás Verdura Resort na Sicílii

  Seriál White Lotus je známý mimo jiné pro své lokace, zachycující luxusní odpočinkové resorty. Pokud vám podobná místa vyráží dech, pak si jistě oblíbíte Verdura Resort na Sicílii. Kromě dvou specializovaných golfových kurzů totiž nabízí i světově vyhlášené restaurace, spa, beauty salon, páru a tenisové kurty.

  Zdroj: Verdura Resort

  Pokud jde o samotný golf, nemusíte se bát. Resort nabízí soukromé lekce, a to jak pro jednotlivce, tak skupiny. Vybrat si můžete také z krátkých kurzů nebo těch pro devět či 18 jamek. V případě, že to s golfem myslíte opravdu vážně, oceníte i speciální institut s jedinečnou technologií, jinak dostupnou pouze profesionálům.

  Z nabídky Arabella Golf Mallorca si vybere každý. Dopřát si můžete rodinnou dovolenou i naprostý luxus

  Doslova all-inclusive zážitek nabízí také resort Arabella Golf Mallorca. Umí se totiž přizpůsobit snad jakýmkoli požadavkům svých hostů. Ubytovat se můžete v hotelu a zároveň zámku z 13. století Castillo Son Vida, který je dostupný pouze dospělým. S dětmi si zase užijete hotel Sheraton. Pro špičkový luxus zamiřte do ubytování St. Regis Mardavall.

  Zdroj: Arabella Golf Mallorca

  K dispozici vám navíc bude hřiště s až 63 jamkami. Pokud vás ale golf omrzí, nevadí. Můžete se projet na koňském hřbetě, vyzkoušet jet-skiing, potápění nebo lovení ryb v hlubokých vodách. Tím ale nabídka resortu nekončí. Čeká vás i lekce španělské kuchyně nebo tour po lokálních olivových farmách.

  Zahrajte si golf na kanadských útesech. Cabot Cape patří mezi 100 nejlepších resortů světa

  Milovníci přírody zase ocení golfový resort Cabot Cape v kanadském Novém Skotsku. Kromě Skotskem inspirovaných golfových kurzů vám totiž nabídne také dech beroucí výhledy. Svůj oblíbený sport si tak budete moct zahrát na sytě zelených pláních i útesu, tyčícím se nad nespoutaným mořem.

  Zdroj: Cabot Cape

  I díky svým dech beroucím hřištím se Cabot Cape dostal do seznamu 100 nejlepších golfových resortů pro roky 2024 a 2025, který pravidelně vydává magazín Golf. K dispozici vám budou dva hlavní kurzy, Cabot Links a Cabot Cliffs. Nově ale můžete vyzkoušet také kratší lekci s 10 jamkami, přezdívanou The Nest.

  Zažijte krásy Karibiku z golfového hřiště. Dominikánská republika ukrývá resort Casa de Campo

  Poslední z resortů padne do oka hlavně těm z vás, kteří za svou prioritu považují především odpočinek. Možnost zahrát si na vysněné dovolené golf je pro vás spíše třešničkou na dortu. Nezapomenutelnou dovolenou v Karibiku vám jednoznačně zaručí resort Casa de Campo v Dominikánské republice. Slibuje nejen skvělé služby, ale i výhledy.

  Zdroj: Casa de Campo

  Zároveň to ovšem neznamená, že by golfová hřiště tohoto resortu byla o něco méně ohromující. Vytvořil je totiž známý architekt golfových hřišť Pete Dye. Kromě toho hotel dovoluje prozkoumat další dobrodružství, jako je noční golf, jízda na koních nebo nespočet vodních sportů. Po všech těchto zážitcích se navíc můžete uvelebit v tamním wellness centru a stoprocentně se zregenerovat.

  Zdroje: Golf, Ship Sticks

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Louis Vuitton vyrazil do Číny. Nicolas Ghesquière odhalil pre-fall Voyager kolekci v Šanghaji

  Módní společnost Louis Vuitton se, stejně jako ostatní luxusní značky, čím dál více zaměřuje na trh v Číně. Není tedy překvapením, že se její kreativní ředitel Nicolas Ghesquière rozhodl odhalit svou pre-fall kolekci Voyager právě v Šanghaji. Při tvorbě návrhů navíc spolupracoval s tamními umělci.

  Nejprestižnější módní událost se blíží. Met Gala 2024 jako „Zahrada času“

  Costume Institute Gala, hovorově Met Gala, se letos koná v pondělí 6. května. Benefiční galavečer Metropolitního muzea v New Yorku uvedou Zendaya, Jennifer Lopéz, Chris Hemsworth a Bad Bunny. Téma "Zahrada času" navazuje na tamní výstavu Kostýmního institutu, s názvem Sleeping beauties: Reawakening Fashion. Objevte s námi všechny důležité informace a připomeňte si předešlé ročníky.

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.