Den sv. Valentýna obvykle dělí lidi na dva tábory. Buď ho milujete, anebo ze všech sil bojkotujete. My jdeme letos lásce naproti, stejně jako mnoho značek, pro které se srdce stalo symbolem valentýnských kousků, které však můžete nosit klidně celý rok. Vždyť už to říkala Carrie Bradshaw, láska je jediná značka, která nikdy nevyjde z módy.

Srdce s láskou vyšívané

Taštička Pop My Heart z jemné telecí kůže v něžném růžovém odstínů mluví za vše. Je součástí kolekce Bubblegram od Louis Vuitton, ale tento design je čistě valentýnská záležitost. Můžete ji hodit přes rameno a bezstarostně vyrazit na rande, nebo ji díky odnímatelnému řetízku vzít jen do ruky. Volba je čistě na vás.

Foto: Louis Vuitton

Mini Prada

Ještě víc mini kabelečku, která je vhodná opravdu jen na ty nejnutnější drobnosti, můžete pořídit od Prada. Hodí se, i díky své velikosti, pro všechny minimalisty, kteří si život bez lásky neumí představit, ovšem zůstávají věrní černé klasice.

Foto: Prada

Miluji tě, Versace

O Versace padla zmínka již v našem předchozím valentýnském článku, ale dovolíme si ještě znovu vyzdvihnout jejich kolekci Ti Amo, která si na nic nehraje. Na první pohled totiž poznáte, pro jakou příležitost byla stvořená. Na výběr máte jednoduché tričko s potiskem, kabelku, řetízek či hedvábný šátek. Jeden kousek je roztomilejší než druhý. Skvělé je, že jsou libovolně kombinovatelné a uděláte s nimi parádu i mimo formální akce.

Foto: Versace

Kašmírový Dior

Málokterý materiál máme natolik spojený s luxusem a funkčností zároveň jako kašmír. Právě na ten vsadila i značka Dior a mezi jejími nejnovějšími kousky naleznete svetr s dlouhými rukávy, jež zdobí na prsou motiv Dior Bandana. Je pojetím nadčasového vzoru s charakteristickou inspirací kolekce Sevilla. Perfektní záležitost na první, ale klidně i šesté rande.

Foto: Dior

Láska na první pohled

Také Italové Dolce & Gabbana se rozhodli podpořit valentýnské veselí a vytvořili speciální limitovanou edici tenisek věnovanou svátku zamilovaných. Jsou ručně personalizované, poseté romantickými vzkazy a srdíčky. Navíc k sobě všechny designy navzájem ladí, takže pokud si s partnerem každý pořídíte jedny, rozhodně nešlápnete vedle.

Foto: Dolce & Gabbana

Blýskněte se šperkem

Dalo by se říct, že váš outfit je už téměř kompletní, ale bez šperků a dalších drobností by to nefungovalo. Sázkou na jistotu je Tiffany & Co. V nejnovější kolekci naleznete motiv srdce jak na náušnicích, tak na prstenech, sponách na šátek i řetízcích. Rovněž představili kabelky hned několika barevných odstínů, které spojuje motiv zámečku ve tvaru srdce.

Foto: Tiffany & Co.

Stejně tak Gucci se na letošní Valentýn držel v rovině módních doplňku. Ovšem kromě šperků s rudým srdcem můžete své romantické úmysly vyjádřit třeba sponou do vlasů v jednom z výrazných barevných odstínů, jemuž dominuje třpytivé logo značky.

Foto: Gucci

Valentýn pro všechny

Jestli někdo letos Valentýn pojal opravdu ve velkém, pak je to americký módní dům Kate Spade New York. Ať už totiž nutně potřebujete nové tričko, obal na mobil, kabelku, kelímek na kávu, náušnice, taštičku na šperky nebo klidně jen notýsek na všechny své nápady a poznámky, u Kate Spade si vyberete. Celou kolekci pak spojuje jediné a tím je ”of course” srdce.

Zdroj: Louis Vuitton, Prada, Gucci, Kate Spade, Dolce & Gabbana, Tiffany & Co., Dior, Versace

Foto:Dior

Oblečte se do lásky od hlavy až k patě. Doslova