Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Je až překvapivé, kolik celebrit se pustí do tvorby vlastní značky. Ještě více zvláštní je, jaké produkty se rozhodnou prodávat. Například známá herečka Rebel Wilson vytvořila speciální seznamku Fluid, která lidi nenutí do výběru sexuální orientace. Rapperka Cardi B zase nabízí jedinečnou šlehačku doplněnou o panáka alkoholu.

  Zpěvačka Cher vyrábí vlastní zmrzlinu. Cherlato nabízí pouze nezvyklé příchutě

  Zmrzlina je produkt, který by si většina z nás se zpěvačkou Cher nejspíše nespojila. Raději bychom očekávali, že svou kreativitou obohatí svět módy nebo kosmetiky. Opak je ovšem pravdou, jelikož Cher nedávno uveřejnila značku s vtipným názvem Cherlato. Vybrat si pak můžete z nezvyklých příchutí, jako je například Cheesecake Chart Topper nebo Gianduia Gold.

  Seth Rogen staví na odiv svou lásku k marihuaně. Prodává designové popelníky

  Naopak Seth Rogen pronikl do světa keramiky. Jeho značka Houseplant totiž kromě doplňků potřebných pro kouření marihuany prodává i další dekorace. Herec chtěl totiž dle svých slov vytvořit něco tak „elegantního, jako je samotná rostlina“. Známý komik a herec se tak zaměřil především na popelníky nebo různé dózy. Sehnat ale můžete i set hrníčků nebo umělecky zdobenou vázu.

  Zdroj: Houseplant

  Herečka Rebel Wilson nabízí světu lásku. Uvedla aplikaci na seznamování Fluid

  Díru na trhu se se svým produktem pokusila zaplnit herečka Rebel Wilson. Single lidem hledajícím lásku totiž nabídla novou aplikaci na seznamování s názvem Fluid. Od těch už existujících se liší tím, že si na ní nemusíte vybrat svou sexuální orientaci. Splnit tak chce přání těm, kteří se považují za sexuálně fluidní. Sama totiž ve své cestě za láskou musela překonat nesnadné překážky.

  Cardi B láká fanoušky na Whipshots. Jedná se o originální kombinaci šlehačky a alkoholu

  Opravdu originální produkt vymyslela také rapperka Cardi B. V prosinci roku 2021 totiž uvedla kalifornskou značku s názvem Whipshots. Zákazníkům nabízí zvláštní kombinaci šlehačky, která je doplněná o panáka vodky. Na výběr pak máte z několika příchutí. Tou nejslavnější je jahoda. Vychutnat si ale můžete i karamel, moka nebo vanilku. „Whipshots je sexy a jedinečný, stejně jako já,“ prohlásila pak Cardi B.

  Zdroj: Whipshots

  Svou lásku k vínu přiznala herečka Drew Barrymore. Uvedla proto vlastní značku

  Do světa vína se zase ponořila herečka Drew Barrymore. Už před několika lety proto uvedla vlastní značku Barrymore Wines. „Víno je mojí vášní. Je toho tolik, kolik můžu objevovat,“ prohlásila tenkrát Barrymore. Od té doby ovšem objevila i lásku pro jiné produkty. Nabízí totiž také vlastní doplňky do domácnosti nebo kuchyně, ale i kosmetiku nebo doplňky pro péči o vlasy.

  Zdroje: Inc Africa, Business Insider, Instagram, YouTube

  Objevte neznámé značky známých osobností. Produkty z dílny populárních celebrit

  Louis Vuitton vyrazil do Číny. Nicolas Ghesquière odhalil pre-fall Voyager kolekci v Šanghaji

  Módní společnost Louis Vuitton se, stejně jako ostatní luxusní značky, čím dál více zaměřuje na trh v Číně. Není tedy překvapením, že se její kreativní ředitel Nicolas Ghesquière rozhodl odhalit svou pre-fall kolekci Voyager právě v Šanghaji. Při tvorbě návrhů navíc spolupracoval s tamními umělci.

  Nejprestižnější módní událost se blíží. Met Gala 2024 jako „Zahrada času“

  Costume Institute Gala, hovorově Met Gala, se letos koná v pondělí 6. května. Benefiční galavečer Metropolitního muzea v New Yorku uvedou Zendaya, Jennifer Lopéz, Chris Hemsworth a Bad Bunny. Téma "Zahrada času" navazuje na tamní výstavu Kostýmního institutu, s názvem Sleeping beauties: Reawakening Fashion. Objevte s námi všechny důležité informace a připomeňte si předešlé ročníky.

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.