Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Nový rok se pomalu začíná rozjíždět s novinkami týkajícími se letošních módních show. Například Chanel oznámil, že se svou cruise kolekcí letos zamíří do Marseille. Americký návrhář Tommy Hilfiger se zase vrátí do New Yorku, a to s kolekcí pro podzim 2024. Max Mara se chystá do Benátek a Milánský pánský týden módy přivátí několik trendy nováčků.

  Tommy Hilfiger se vrací do New Yorku. Podle města nazval i plánovanou kolekci

  Newyorský týden módy letos přivítá zpět návrháře Tommyho Hilfigera. Oznámil totiž, že se do města vrátí s kolekcí pro podzim 2024, kterou proto nazval A New York Moment. Přehlídka se má konat v pátek 9. února, není ale zatím jasné, na jaké lokaci. „Tohle město mě naučilo, jak snít ve velkém. Zde vznikla moje vize,“ okomentoval pak svůj návrat slavný americký návrhář. Dodal, že se můžeme také těšit na jeho tradiční „twist“.

  Miláno vítá nováčky. Spojuje je jednoduchost, gender neutralita a moderní životní styl

  Na blížícím se Milánském pánském týdnu módy se objeví několik nových designerů. Všechny spojuje touha propagovat moderní životní styl, jednoduchost, inovace, ale také genderová neutralita. Většina z jejich kolekcí se tak dá považovat za unisex. Jedním ze tří návrhářů je Domenico Orefice, pocházející z Neapole. Jeho kolekce tentokrát ponese název A1 R1 25, inspirovaný horolezectvím a riziky s ním spojenými.

  Na milánské runwayi se objeví také návrhář Noskra, původně pocházející z italského městečka Bari. Svou značku poprvé představil v roce 2020. Ve své tvorbě se zaměřuje především na udržitelné látky a inkluzivní vizi streetwear. Svůj debut ale představí také kreativní trio ViaPiave33. Jedná se o trojici umělců, která nezačínala v sektoru módy. Jejich styl je proto více originální a multi-disciplinární.

  Max Mara zamíří do Benátek. Ve spletitých uličkách města představí resort kolekci 2025

  Módní společnost Max Mara se nebojí cestování. V minulosti tak představila své kolekce například ve Švédsku nebo Portugalsku. Nyní se svou resort kolekcí pro rok 2025 zamíří do Benátek. Očekávanou kolekci má odhalit 11. června. Značka se přitom vždy soustředí také na kontext daného státu. Odkazuje tak nejen na jeho kulturu, ale také roli v emancipaci žen. V Portugalsku například společnost oslavila volnomyšlenkářskou hvězdu Natálii Correia.

  Chanel cestuje na jih Francie. Před klasickým Cannes nebo Saint-Tropez upřednostnil Marseille

  Další novinkou ve světě módních show je oznámení značky Chanel o její příští destinaci. Se svou cruise kolekcí totiž hodlá zamířit do jihofrancouzského města Marseille. Loni přitom stejnou řadu odhalila v Los Angeles. „Chceme oslavovat energii a kulturní vitalitu, které Marseille činí jedním z nejvíce bouřlivých měst na pobřeží Středozemního moře,“ vysvětlili zástupci značky.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, BNN Breaking, Instagram, YouTube

  Novinky ze světa módních show: Miláno přivítá nováčky, Chanel míří do Marseille a Tommy Hilfiger se vrací do NYC

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.