Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Kabelky RL 888 mají podle značky Ralph Lauren reflektovat moderní ženu, která je odvážná, romantická a nadčasová. Skrývají v sobě tedy spoustu protikladů. Zachytila je proto kampaň propojující reálný i digitální svět.

  Ralph Lauren se za pomocí nejnovější kolekce kabelek rozhodl vzdát čest nejen moderní době, ale také New Yorku a jeho architektuře. Tvar „hranatých“ kabelek má totiž připomínat budovy slavného velkoměsta. Číslo 888 v jejich názvu pak odkazuje na adresu vlajkového obchodu Ralph Lauren, tedy Madison Avenue 888. Kabelky jsou pak vyhotovené v několika barvách a vytvořené z krokodýlí nebo telecí kůže.

  Každý kousek byl navíc vyrobený ručně v italském městě Florencie. „Řada RL 888 je testamentem nadčasového umění,“ vysvětlil Ralph Lauren. Mezi typy kabelek pak patří „crossbody“ a mini „crossbody chain“ nebo „top handle“. Do čela kampaně pro novou řadu se pak postavily modelky Anna Ewers a Fei Fei Sun. Kromě fotografií se objevily také v krátkém filmu Outside of Time režírovaného Dianou Kunst.

  Fotografie kampaně pak mají zachycovat protiklady ukryté v designu kabelek. Proti sobě proto staví hladké designové kabelky a tvrdou, téměř nehostinnou krajinu. „Inspiruje mě krása přírody, krajina plná protikladů, kde se setkává obloha a členitý terén,“ popsal reklamu Ralph Lauren. Modelky na sobě proto mají také poměrně minimalistické kousky, například černé šaty, „otrhané“ džíny nebo kovbojské klobouky a boty.

  Pro propagaci nové řady kabelek vytvořil Ralph Lauren virtuální obchod

  Kromě vizuální kampaně se pak Ralph Lauren rozhodl zveřejnit také Dům 888, tedy digitální obchod vytvořený za pomocí CGI. Nikdy předtím přitom takovou technologii pro vizuální propagaci kolekce nepoužil. Zákazníkům umožní vstoupit do virtuálního obchodu, který má několik pokojů. V nich najdou ikonické kousky z archivu známé značky, ale i nejnovější modely kabelek RL 888.

  Jednotlivé návrhy pak klientům předvádí figuríny. Na zdech zase visí různé obrazy nebo slavný citát Ralpha Laurena „Nenavrhuji oblečení, navrhuji sny“. Novou řadu kabelek pak zákaznice dle slavného návrháře unosí při každé příležitosti. „Žena ji může učinit součástí své individuality a vzít si ji k sexy černým šatům nebo otrhanému páru džínů, zatímco bude psát svůj vlastní příběh,“ okomentoval nejnovější modely Ralph Lauren.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, DScene, Instagram, YouTube

  Nová řada kabelek Ralph Lauren je plná protikladů. RL 888 odráží moderní dobu

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.