Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Luxusní módní značky se pomalu připravují na období svátků. Patří mezi ně také firma Skims založená Kim Kardashian. Oznámila totiž vydání nové kolekce poseté třpytivými ozdobami, dokonale vyzařujícími sváteční atmosféru. Modelka na její tvorbě totiž spolupracovala se šperkařstvím Swarovski.

  Módní společnost Skims vlastněná modelkou Kim Kardashian odhalila svou nejnovější kolekci. Tentokrát se na její tvorbě ovšem rozhodla spolupracovat s proslulou značkou Swarovski. Pro blížící se sváteční období tak vytvořila řadu překypující luxusními třpytkami. Její součástí jsou ready-to-wear kousky jako například body nebo splývavé šaty.

  Vybrat si ale budete moct i z „body“ šperků, choker i klasických náhrdelníků nebo náramků. „V této kolekci jsme chtěli skutečně oslavit především individuální kreativitu. Naším cílem bylo rovněž přinést lesk do každodenního oblékání,“ vysvětlila Kardashian. Do nové řady proto zařadila také šperky, které lze navrstvit jak pod, tak na jakékoli kousky z jejích ostatních kolekcí.

  Fotografie zachycující modelky včetně Kim Kardashian v elegantních pózách pak tentokrát vytvořil fotograf Mert Alas. Na nejnovějších kouscích pak slavná modelka spolupracovala s kreativní ředitelkou Swarovski Giovannou Engelbert. Kolekci pak značky hodlají vydat v úterý 7. listopadu. Dostupná bude ve vlajkové pobočce Swarovski na 5th Avenue v New Yorku, ale také na webových stránkách obou společností.

  Třpytivé kamínky si můžete užít na oblíbených šatech, ale i v podobě výrazných chokers

  Mezi jednotlivé návrhy patří především ozdobené verze jinak už klasických kousků společnosti Skims. Vylepšenou verzi tak získaly například oblíbené mesh šaty nebo body. Třpytivý outfit si ale najdou i milovníci legín a úzkých crop topů. O ještě něco více luxusnější pocit získáte s krystalovými choker náhrdelníky napojenými na body jewelry. Kolem těla a boků se vám tak budou vinout třpytivé kamínky.

  Zdroj: Skims Official

  Nová Skims kolekce je pak inspirovaná řadou Millenia, kterou značka Swarovski uvedla už dříve. Nejedná se zároveň o první spolupráci společnosti, kterou Kim Kardashian založila roku 2019. Před dvěma lety například vytvořila ready-to-wear návrhy společně s Fendi. Minulý týden pak vedení Skims oznámilo, že se značka stala oficiálním partnerem pro spodní prádlo NBA. Podobné projekty odráží úspěch Skims, jejíž hodnota dosahuje na čtyři miliardy dolarů.

  Zdroje: Fashionista, The Fashion Enthusiast, Business of Fashion, Instagram, Skims Official

  Nová kolekce Skims rozzáří váš šatník. Kim Kardashian spojila síly se Swarovski

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.