Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Luxusní módní značky se pomalu připravují na období svátků. Patří mezi ně také firma Skims založená Kim Kardashian. Oznámila totiž vydání nové kolekce poseté třpytivými ozdobami, dokonale vyzařujícími sváteční atmosféru. Modelka na její tvorbě totiž spolupracovala se šperkařstvím Swarovski.

  Módní společnost Skims vlastněná modelkou Kim Kardashian odhalila svou nejnovější kolekci. Tentokrát se na její tvorbě ovšem rozhodla spolupracovat s proslulou značkou Swarovski. Pro blížící se sváteční období tak vytvořila řadu překypující luxusními třpytkami. Její součástí jsou ready-to-wear kousky jako například body nebo splývavé šaty.

  Vybrat si ale budete moct i z „body“ šperků, choker i klasických náhrdelníků nebo náramků. „V této kolekci jsme chtěli skutečně oslavit především individuální kreativitu. Naším cílem bylo rovněž přinést lesk do každodenního oblékání,“ vysvětlila Kardashian. Do nové řady proto zařadila také šperky, které lze navrstvit jak pod, tak na jakékoli kousky z jejích ostatních kolekcí.

  Fotografie zachycující modelky včetně Kim Kardashian v elegantních pózách pak tentokrát vytvořil fotograf Mert Alas. Na nejnovějších kouscích pak slavná modelka spolupracovala s kreativní ředitelkou Swarovski Giovannou Engelbert. Kolekci pak značky hodlají vydat v úterý 7. listopadu. Dostupná bude ve vlajkové pobočce Swarovski na 5th Avenue v New Yorku, ale také na webových stránkách obou společností.

  Třpytivé kamínky si můžete užít na oblíbených šatech, ale i v podobě výrazných chokers

  Mezi jednotlivé návrhy patří především ozdobené verze jinak už klasických kousků společnosti Skims. Vylepšenou verzi tak získaly například oblíbené mesh šaty nebo body. Třpytivý outfit si ale najdou i milovníci legín a úzkých crop topů. O ještě něco více luxusnější pocit získáte s krystalovými choker náhrdelníky napojenými na body jewelry. Kolem těla a boků se vám tak budou vinout třpytivé kamínky.

  Zdroj: Skims Official

  Nová Skims kolekce je pak inspirovaná řadou Millenia, kterou značka Swarovski uvedla už dříve. Nejedná se zároveň o první spolupráci společnosti, kterou Kim Kardashian založila roku 2019. Před dvěma lety například vytvořila ready-to-wear návrhy společně s Fendi. Minulý týden pak vedení Skims oznámilo, že se značka stala oficiálním partnerem pro spodní prádlo NBA. Podobné projekty odráží úspěch Skims, jejíž hodnota dosahuje na čtyři miliardy dolarů.

  Zdroje: Fashionista, The Fashion Enthusiast, Business of Fashion, Instagram, Skims Official

  Nová kolekce Skims rozzáří váš šatník. Kim Kardashian spojila síly se Swarovski

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.