Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Hvězdou kampaně Dress Like Jean Paul se stala britská make-up hvězda Alexis Stone. Nechala se totiž přetvořit do samotného slavného návrháře. Fotky představující novou kolekci ho tak zachycují, jak pobíhá po pařížský ulicích a parcích.

  Nová kolekce módní značky Jean Paul Gaultier je plná proužků, kiltů a geometrických tvarů. Inspirovala se totiž stylem otce módního domu, známého francouzského návrháře. Pod mottem Dress Like Jean Paul se tak doprovodná kampaň snaží zachytit atmosféru jeho unikátního vkusu. Společnost si proto na pomoc přizvala britskou make-up umělkyni a instagramovou hvězdu Alexis Stone. Ta se v minulosti proslavila svou schopností umět se přetvořit do slavných osobností.

  Tentokrát se proto nechala proměnit do samotného Jean Paul Gaultier. Následně ji londýnský fotograf Grant-Jame Thomas nafotil v několika ikonických outfitech. Mezi ně patří kombinace kiltu a námořnického trička Breton, který odkazuje na portrét návrháře z roku 1994. Tehdy se v něm objevil na fotografiích Jean-Marie Périer vytvořených pro francouzskou Elle. Nyní v něm ovšem jeho dvojník pobíhal po pařížské čtvrti Les Halles.

  Na další fotografii zveřejněné na Instagramu módního domu spolu hraje hned několik „Gaultierů“ ping pong. Tři z nich na sobě mají dlouhé průhledné šaty s geometrickými tvary. Ten čtvrtý zobrazuje inspiraci námořnickými vzory. Oblečený je totiž do pruhovaného setu saka a kiltu, doplněného o bílý námořnický čepec. „Návrhářova práce vždy všechny podporovala v tom, aby byli sami sebou. Proto bylo lehké se do něj přeměnit. Cítím se být součástí jeho komunity,“ popsala Stone.

  Stone ohromila v Miláně módní svět svou podobiznou Jennifer Coolidge

  Speciální kolekci zveřejnila módní společnost v pátek. Její součástí jsou ready-to-wear kousky, doplňky i plavky. Většina z nich nese zmíněné námořnické prvky. Další návrhy jsou zase inspirované takzvanými trompe-l’oeil detaily. Tedy takovými, které vytváří iluzorní pocit 3D vzorů. Originální kampaň pak vznikla pod dohledem současné kreativní ředitelky značky Florence Tetier.

  Umělkyně Alexis Stone se nedávno proslavila také svým ztvárněním známé herečky Jennifer Coolidge. Za pomocí designéra Neilla Gorton se celebrita objevila na letošním Milánském týdnu módy. Stone dokonce použila stejný make-up, jaký herečka běžně používá. Tomu, že se ve skutečnosti jedná o jejího dvojníka, tak napovídal pouze samotný outfit, který make-up hvězda zvolila. Coolidge totiž oblékla do denim setu s kalhotami, které skutečná celebrita jen málo kdy oblékne.

  Zdroj: WWD, DScene, Grazia Daily, Instagram, YouTube

  Nová kolekce Jean Paul Gaultier vzdává hold ikonickému návrháři. Ztvárnila ho Alexis Stone

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.

  Proč nikdo nemluví o designérovi Peteru Do? Zachránce domu Helmut Lang se učil od Phoebe Philo

  Peter Do je v módním průmyslu velmi uznávaným jménem. Vystudoval newyorský Fashion Institute a vyhrál prestižní cenu LVMH Graduate Prize. Navíc vdechl život téměř umírající značce Helmut Lang. Tento talentovaný návrhář zvládá řídit dva módní domy najednou – kromě Helmut Lang je také kreativním ředitelem své stejnojmenné značky.