Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Hvězdou kampaně Dress Like Jean Paul se stala britská make-up hvězda Alexis Stone. Nechala se totiž přetvořit do samotného slavného návrháře. Fotky představující novou kolekci ho tak zachycují, jak pobíhá po pařížský ulicích a parcích.

  Nová kolekce módní značky Jean Paul Gaultier je plná proužků, kiltů a geometrických tvarů. Inspirovala se totiž stylem otce módního domu, známého francouzského návrháře. Pod mottem Dress Like Jean Paul se tak doprovodná kampaň snaží zachytit atmosféru jeho unikátního vkusu. Společnost si proto na pomoc přizvala britskou make-up umělkyni a instagramovou hvězdu Alexis Stone. Ta se v minulosti proslavila svou schopností umět se přetvořit do slavných osobností.

  Tentokrát se proto nechala proměnit do samotného Jean Paul Gaultier. Následně ji londýnský fotograf Grant-Jame Thomas nafotil v několika ikonických outfitech. Mezi ně patří kombinace kiltu a námořnického trička Breton, který odkazuje na portrét návrháře z roku 1994. Tehdy se v něm objevil na fotografiích Jean-Marie Périer vytvořených pro francouzskou Elle. Nyní v něm ovšem jeho dvojník pobíhal po pařížské čtvrti Les Halles.

  Na další fotografii zveřejněné na Instagramu módního domu spolu hraje hned několik „Gaultierů“ ping pong. Tři z nich na sobě mají dlouhé průhledné šaty s geometrickými tvary. Ten čtvrtý zobrazuje inspiraci námořnickými vzory. Oblečený je totiž do pruhovaného setu saka a kiltu, doplněného o bílý námořnický čepec. „Návrhářova práce vždy všechny podporovala v tom, aby byli sami sebou. Proto bylo lehké se do něj přeměnit. Cítím se být součástí jeho komunity,“ popsala Stone.

  Stone ohromila v Miláně módní svět svou podobiznou Jennifer Coolidge

  Speciální kolekci zveřejnila módní společnost v pátek. Její součástí jsou ready-to-wear kousky, doplňky i plavky. Většina z nich nese zmíněné námořnické prvky. Další návrhy jsou zase inspirované takzvanými trompe-l’oeil detaily. Tedy takovými, které vytváří iluzorní pocit 3D vzorů. Originální kampaň pak vznikla pod dohledem současné kreativní ředitelky značky Florence Tetier.

  Umělkyně Alexis Stone se nedávno proslavila také svým ztvárněním známé herečky Jennifer Coolidge. Za pomocí designéra Neilla Gorton se celebrita objevila na letošním Milánském týdnu módy. Stone dokonce použila stejný make-up, jaký herečka běžně používá. Tomu, že se ve skutečnosti jedná o jejího dvojníka, tak napovídal pouze samotný outfit, který make-up hvězda zvolila. Coolidge totiž oblékla do denim setu s kalhotami, které skutečná celebrita jen málo kdy oblékne.

  Zdroj: WWD, DScene, Grazia Daily, Instagram, YouTube

  Nová kolekce Jean Paul Gaultier vzdává hold ikonickému návrháři. Ztvárnila ho Alexis Stone

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.