Na sociálních sítích se objevily fotky, které prozrazují, že v nové sérii Just Like That Carrie Bradshaw projeví sympatie ke svému bývalému milenci Aidanovi. Pokud si chcete zkrátit čekání, vypravte se na nákupy. Prozradíme vám, kde sehnat ty nejlepší kousky, které Carrie i její přítelkyně vynesly za celou dobu natáčení.

Fendi Baguette

It’s not a bag, it’s a Baguette! Citát, který známe všichni. Řekla ho sama Carrie, když ji obklopila skupina mladých dívek, obdivující její fialovou, flitrovanou kabeleku. Baguettku seženete v online storu StockX. Cena kolísá kolem 9 000 EUR a dostupnost je velmi omezená.

@villandryluxe Fendi #fendi#baguette#baguettebag ♬ original sound – VILLANDRY LUXE

Louis Vuitton Denim Bag

Kdo by si nepamatoval scénu, kdy Carrie své asistentce Luise darovala kabelku z denimové kolekce od Vuittona. Celá řada denimových kousků vyšla v roce 2005. Nyní je takřka nesehnatelná. Pouze pár modelů nabízí obchod Farfetch, kde všechny dostupné „klenoty“ startují na ceně 3 000 EUR.

Foto: Farfetch

Gucci Belt Bag

Nesmrtelný vintage skvost. Taška je vhodná na všední nošení, což potvrdila i Carrie. V seriálu jste ji mohli spatřit hned několikrát, nejčastěji při obědových setkáních všech čtyř hrdinek. Podobnou kabelku má ve své aktuální nabídce Gucci i nyní. Pokud ale prahnete po původní verzi, poohlédněte se po vintage shopech typu Depop nebo Grailed.

Dior Saddle

Nebyla by to Carrie, kdyby ji v šatníku chyběla ikonická Saddle Bag. Krásku navrhl John Galliano v roce 2000. Debutoval v té době zcela novou sérii všech Saddle Bags. Nejvíce kabelek této doby najdete na 1stDibs. Ceny startují na 2 000 EUR.

Manolo Blahnik

Španělský návrhář s českými kořeny. Manolo obouval Carrie po celou dobu natáčení. Díky seriálu se stal populárním po celém světě. Jeho ikonické, královsky modré střevíce má v buticích ve stálé nabídce. Blahnik na svém online shopu nabízí doručování do Česka, jde tedy o nejjednodušeji sehnatelný kousek z celého článku.

@nycfashiongal Just another episode of me living my Carrie Bradshaw life #satc #justlikethat #carriebradshaw #manoloblahnik #newyorkcity #nycgirl #fyp ♬ Self love by Carrie Bradshaw – Gal Matza

Birkin Bag

Bez Birkiny by se to neobešlo. Samantha se do ní zamilovala na první pohled. Už tehdy se musela zapsat na waiting list, nakonec ji však dostala! Měla velké štěstí, že v době, kdy se seriál natáčel, byla její cena 4 000 USD. Dnes stejnou kabelku na Farfetch pořídíte za 20 000 EUR.

Foto: Farfetch

Vivienne Westwood wedding dress

Původně se Carrie chtěla zahalit do obyčejných šatů z butiku, ale po focení svatebních šatů pro Vogue ji sama Vivienne své šaty zaslala. Shodou náhod tyto krásky na přehlídce předvedla česká modelka Simona Krainová. Stejné si budete muset nechat ušít na míru, šaty podle dostupných informací nikdy nebyly k dostání.

@capucinetissot ♬ son original – capucinetissot

Eiffel Tower Bag by Timmy Woods

Kabelku ve tvaru Eiffelovy věže vytvořil americký designer Timmy Woods. Carrie ji vynesla v novém pokračování Just Like That, když jela do Paříže rozprášit svého zesnulého manžela. Eiffel Bag je na oficiálních stránkách Timmyho Wooda dostupná za 2 250 EUR.

Foto: Timmy Woods

Zdroj: Sex And The City, Just Like That, Instagram, TikTok

Nezapomenutelné módní kousky podle Carrie Bradshaw. Připravte se na release Just Like That ve stylu