More

  Sedmičlenná skupina zhruba před půl rokem oznámila fanouškům pauzu od společného vystupování. Mezi tím se věnují mimo jiné i módnímu průmyslu. Od té doby, co vypršela jejich společná smlouva s Louis Vuitton, se členové rozhodli podporovat každý jinou značku. Suga se rozhodl pro Valentino, Jimin pro Dior, J – Hope zůstal u Louis Vuitton. Po odmlce se vynořily spekulace o možné spolupráci RM s Bottega Veneta. 

  Suga – Valentino

  Valentino si jako svého ambasadora vybralo zpěváka Suga. Ten se připojí ke komunitě nazvané Di.Vas, což je zkratka pro Different Values. Kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli si Suga vybral kvůli jeho energii a autenticitě. Zpěvák dokonale ztělesňuje vše, co Di.Vas vyjadřují, tedy rozmanitost, inkluzivitu, kreativitu a vášeň. Kde umělec najde své místo? Suga bude stát v čele kampaně Maison Valentino Essentials, věnovanou pánským oděvním kouskům značky.

  Jimin – Dior

  Vztah brandu Dior a BTS se datuje už k roku 2019, kdy Kim Jones navrhoval pódiové oblečení pro jejich světové turné Love Yourself.  Podle prohlášení ztělesňuje jihokorejský umělec ducha a jedinečnost stylu Dior. Vedení se nezapomnělo zmínit ani o modernosti a nadčasovém stylu zpěváka.

  J – Hope – Lous Vuitton

  Spolupráce, která není světu úplně cizí. Již v roce 2021 nabídla značka Louis Vuitton ambasadoring celé skupině BTS. Po vypršení jejich smlouvy se firma rozhodla, že by chtěla spolupracovat alespoň s jedním z členů. Vybrali si proto J – Hope. LV popsal skupinu jako ikony 21. století, převážně J – Hope přináší do této kapitoly svůj jedinečný šarm a styl. Připojuje se k dalším slavným hvězdám, které značku zastupují, jako například Jackson Wang, Bradley Cooper a Tahar Rahim.

  RM – Bottega Veneta

  Spolupráce, která zatím není ničím podložena, ale fanoušci po ní prahnou. RM se již dříve oblékl do značky Bottega Veneta. Její oblečení vynesl na veřejné akce, jako bylo například předávání cen Grammy v roce 2020. Od té doby, co byl viděn na přehlídce v Miláně vedle Matthieua Blazy, zaplavují fanoušci sociální síť Twitter hastagem #RMxBottegaVeneta. Uvidíme, zda se spolupráce potvrdí.

  Jin, Jung-kook a V

  Na poslední tři členy vysněné partnerství teprve čeká. Ve světě hvězd se však šušká ještě o jednom velkém spojenectví. V má údajně jednat se značkou CELINE a vypadá to, že by smlouva mohla být každou chvíli podepsána. Co se týká Jina, ten se v těchto chvílích nachází na povinné vojně, ze které zásobuje fanoušky svými fotkami. Jung-kook je zatím jediným členem, o kterém nejsou slyšet žádné zprávy ve smyslu navázání nové spolupráce.

  Zdroj: WWD, Hypebae, Wonderlandmagazine, Hypebeast

  Nejnovější spolupráce členů BTS. Reprezentují Dior, Valentino nebo Louis Vuitton

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.