Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Sedmičlenná skupina zhruba před půl rokem oznámila fanouškům pauzu od společného vystupování. Mezi tím se věnují mimo jiné i módnímu průmyslu. Od té doby, co vypršela jejich společná smlouva s Louis Vuitton, se členové rozhodli podporovat každý jinou značku. Suga se rozhodl pro Valentino, Jimin pro Dior, J – Hope zůstal u Louis Vuitton. Po odmlce se vynořily spekulace o možné spolupráci RM s Bottega Veneta. 

  Suga – Valentino

  Valentino si jako svého ambasadora vybralo zpěváka Suga. Ten se připojí ke komunitě nazvané Di.Vas, což je zkratka pro Different Values. Kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli si Suga vybral kvůli jeho energii a autenticitě. Zpěvák dokonale ztělesňuje vše, co Di.Vas vyjadřují, tedy rozmanitost, inkluzivitu, kreativitu a vášeň. Kde umělec najde své místo? Suga bude stát v čele kampaně Maison Valentino Essentials, věnovanou pánským oděvním kouskům značky.

  Jimin – Dior

  Vztah brandu Dior a BTS se datuje už k roku 2019, kdy Kim Jones navrhoval pódiové oblečení pro jejich světové turné Love Yourself.  Podle prohlášení ztělesňuje jihokorejský umělec ducha a jedinečnost stylu Dior. Vedení se nezapomnělo zmínit ani o modernosti a nadčasovém stylu zpěváka.

  J – Hope – Lous Vuitton

  Spolupráce, která není světu úplně cizí. Již v roce 2021 nabídla značka Louis Vuitton ambasadoring celé skupině BTS. Po vypršení jejich smlouvy se firma rozhodla, že by chtěla spolupracovat alespoň s jedním z členů. Vybrali si proto J – Hope. LV popsal skupinu jako ikony 21. století, převážně J – Hope přináší do této kapitoly svůj jedinečný šarm a styl. Připojuje se k dalším slavným hvězdám, které značku zastupují, jako například Jackson Wang, Bradley Cooper a Tahar Rahim.

  RM – Bottega Veneta

  Spolupráce, která zatím není ničím podložena, ale fanoušci po ní prahnou. RM se již dříve oblékl do značky Bottega Veneta. Její oblečení vynesl na veřejné akce, jako bylo například předávání cen Grammy v roce 2020. Od té doby, co byl viděn na přehlídce v Miláně vedle Matthieua Blazy, zaplavují fanoušci sociální síť Twitter hastagem #RMxBottegaVeneta. Uvidíme, zda se spolupráce potvrdí.

  Jin, Jung-kook a V

  Na poslední tři členy vysněné partnerství teprve čeká. Ve světě hvězd se však šušká ještě o jednom velkém spojenectví. V má údajně jednat se značkou CELINE a vypadá to, že by smlouva mohla být každou chvíli podepsána. Co se týká Jina, ten se v těchto chvílích nachází na povinné vojně, ze které zásobuje fanoušky svými fotkami. Jung-kook je zatím jediným členem, o kterém nejsou slyšet žádné zprávy ve smyslu navázání nové spolupráce.

  Zdroj: WWD, Hypebae, Wonderlandmagazine, Hypebeast

  Nejnovější spolupráce členů BTS. Reprezentují Dior, Valentino nebo Louis Vuitton

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.