Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Sedmičlenná skupina zhruba před půl rokem oznámila fanouškům pauzu od společného vystupování. Mezi tím se věnují mimo jiné i módnímu průmyslu. Od té doby, co vypršela jejich společná smlouva s Louis Vuitton, se členové rozhodli podporovat každý jinou značku. Suga se rozhodl pro Valentino, Jimin pro Dior, J – Hope zůstal u Louis Vuitton. Po odmlce se vynořily spekulace o možné spolupráci RM s Bottega Veneta. 

  Suga – Valentino

  Valentino si jako svého ambasadora vybralo zpěváka Suga. Ten se připojí ke komunitě nazvané Di.Vas, což je zkratka pro Different Values. Kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli si Suga vybral kvůli jeho energii a autenticitě. Zpěvák dokonale ztělesňuje vše, co Di.Vas vyjadřují, tedy rozmanitost, inkluzivitu, kreativitu a vášeň. Kde umělec najde své místo? Suga bude stát v čele kampaně Maison Valentino Essentials, věnovanou pánským oděvním kouskům značky.

  Jimin – Dior

  Vztah brandu Dior a BTS se datuje už k roku 2019, kdy Kim Jones navrhoval pódiové oblečení pro jejich světové turné Love Yourself.  Podle prohlášení ztělesňuje jihokorejský umělec ducha a jedinečnost stylu Dior. Vedení se nezapomnělo zmínit ani o modernosti a nadčasovém stylu zpěváka.

  J – Hope – Lous Vuitton

  Spolupráce, která není světu úplně cizí. Již v roce 2021 nabídla značka Louis Vuitton ambasadoring celé skupině BTS. Po vypršení jejich smlouvy se firma rozhodla, že by chtěla spolupracovat alespoň s jedním z členů. Vybrali si proto J – Hope. LV popsal skupinu jako ikony 21. století, převážně J – Hope přináší do této kapitoly svůj jedinečný šarm a styl. Připojuje se k dalším slavným hvězdám, které značku zastupují, jako například Jackson Wang, Bradley Cooper a Tahar Rahim.

  RM – Bottega Veneta

  Spolupráce, která zatím není ničím podložena, ale fanoušci po ní prahnou. RM se již dříve oblékl do značky Bottega Veneta. Její oblečení vynesl na veřejné akce, jako bylo například předávání cen Grammy v roce 2020. Od té doby, co byl viděn na přehlídce v Miláně vedle Matthieua Blazy, zaplavují fanoušci sociální síť Twitter hastagem #RMxBottegaVeneta. Uvidíme, zda se spolupráce potvrdí.

  Jin, Jung-kook a V

  Na poslední tři členy vysněné partnerství teprve čeká. Ve světě hvězd se však šušká ještě o jednom velkém spojenectví. V má údajně jednat se značkou CELINE a vypadá to, že by smlouva mohla být každou chvíli podepsána. Co se týká Jina, ten se v těchto chvílích nachází na povinné vojně, ze které zásobuje fanoušky svými fotkami. Jung-kook je zatím jediným členem, o kterém nejsou slyšet žádné zprávy ve smyslu navázání nové spolupráce.

  Zdroj: WWD, Hypebae, Wonderlandmagazine, Hypebeast

  Nejnovější spolupráce členů BTS. Reprezentují Dior, Valentino nebo Louis Vuitton

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.