More

  V době přesycení, kdy je na trhu příliš mnoho produktů, začínají o věrnosti zákazníků rozhodovat jiné faktory. Do hry vstupuje zážitek. V destinacích po celém světě vznikají designérské pop-up butiky, špičkové restaurace a kavárny. V oblasti krásy se značky snaží přiblížit své savoir-faire a získat si klienty prostřednictvím vlastních kosmetických institutů nebo partnerských spa salonů. Vydejte se s námi na mini výlet a nahlédněte do těch se skutečnou nálepkou crème de la crème.

  Omorovicza Budapest Institute

  Celosvětově úspěšná maďarská kosmetika vybudovaná na přírodní síle místních termálních vod. Její vlastní institut se nachází v mezinárodním lázeňském městě – v Budapešti. Design interiéru čerpá značnou část inspirace z proslulých historických lázní Rácz. Na výběr je sedm ošetření obličeje. Jsou zaměřeny na hloubkovou detoxikaci pleti, lifting, revitalizaci nebo vyčištění aknózní pleti pomocí koloidního stříbra. Mnohé z nich mají závěrečné finále v podobě lymfatické masáže. Nezapomíná se ani na tělo, k dispozici jsou různé typy masáží, například celotělová nebo s použitím esenciálních olejů a nahřátých růženínových kamenů či zábal do minerálního bahna z jezera Hévíz.

  Zdroj: Omorovicza

  Spa de La Mer

  Značka La Mer nabízí v rámci různých partnerských lokalit ošetření v New Yorku, Švýcarsku, Itálii nebo Francii. Mezi všemi ovšem vyniká londýnský salon v obchodním domě Harrods. Za celým brandingem se skrývá příběh fyzika, který pro osobní potřebu zkoumal fermentaci mořských řas a vyvinul základní kámen samotné značky – ingredienci Miracle Broth. Ta je přítomna ve všech procedurách, stejně jako zlaté ruce specialistů a jejich masážní techniky. Vyzkoušet můžete čtyři ošetření pro rozjasnění, obnovu, lifting a sjednocení tónu pleti.

  Zdroj: La Mer

  Dior Spa Cheval Blanc Paris

  V pařížském hotelu Cheval Blanc dosáhl Dior maximum dokonalého požitku na míru. Interiér je zařízen v duchu pařížského stylu s referencemi na samotný dům a život Christiana Dior. Všech 48 procedur se odehrává v šesti privátních místnostech laděných do neutrální barevné palety. Dior slibuje svým klientům holistický a vysoce individuální přístup, kombinuje masáže a ruční řemeslo s technologickými nástroji. Přístupné je skutečně vše. Od mikroabrazivního ošetření obličeje, rukou, relaxačních masáží, líčení až po čtyřhodinové komplexní ošetření pro nevěsty a jejich velký den.

  Zdroj: Dior

  Zdroje: Omorovicza, La Mer, Harrods, Dior

  Nechte se hýčkat, ať jste kdekoli: Spa salony luxusních kosmetických značek

  Zaposlouchejte se! Výběr nejlepších módních podcastů

  Nastala doba podcastová, kdy si za mikrofony usedají různorodé osobnosti ve snaze přiblížit své příběhy komukoli a kdekoli na světě. Platformy se hemží každodenně přibývajícími epizodami a najít si ten správný podcast v obrovském audio moři může být náročné. Módní podcasty sice možná nejsou tolik populární jako třeba ty z kategorie true crime, ovšem mnohé z nich se vyplatí sledovat kvůli kvantu užitečných informací, načerpání inspirace nebo relaxaci u nenáročných konverzací. Přinášíme vám přehled těch, které splňují ty nejvyšší standardy pro všechny módní posluchače.

  Módní ikony, modelky a trendsetteři kdysi a dnes: Kdo stojí na vrcholu módy?

  Svérázná Miranda Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu během svého minutového monologu o blankytně modré dokonale vystihla řetězec módních trendů. Tento jednoduchý vzorec však již nelze tak snadno aplikovat. Mezi návrháře, celebrity, modelky a it-girls, kteří donedávna určovali chod módy, se do rovnice zamotaly sociální sítě, influenceři a generace Z. Jak moc kontrastní a relevantní je vliv módních ikon a známých osobností na to, co je aktuálně v kurzu, ve srovnání s předchozími dekádami?

  Tom Ford sklidil v Miláně úspěch, Prada předvedla návrhy plné pohybu a Etro oslavilo umění vzorů

  Další den Milánského týdne módy odhalil hned několik z vysoce očekávaných přehlídek. Patřila mezi ně ta od Toma Forda, kterou navrhl nový kreativní ředitel značky Peter Hawkings. Podobné pozornosti se ovšem dočkala také show Prada, která vždy patří mezi ty nejvíce sledované. Změť vzorů pak do jinak "poklidných" barevných palet vnesla společnost Etro.

  Právo ženy na boty! Investujte do těch nejnadčasovějších modelů

  "Každá žena má právo na boty." Alespoň tak zní český název jednoho z ikonických dílů seriálu Sex ve městě. Dnes vám představíme obuv, jejíž šarm bude zářit nejen dnes, ale i za deset let. Od nádherných lodiček až po pohodlné tenisky. Co je spojuje, je nadčasový design, který nezávisí na sezóně, ale září v každém okamžiku. Navíc budete mile překvapeni, jak snadno a rychle dokážete zkombinovat tuto obuv s vaším celkovým outfitem.