Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  V době přesycení, kdy je na trhu příliš mnoho produktů, začínají o věrnosti zákazníků rozhodovat jiné faktory. Do hry vstupuje zážitek. V destinacích po celém světě vznikají designérské pop-up butiky, špičkové restaurace a kavárny. V oblasti krásy se značky snaží přiblížit své savoir-faire a získat si klienty prostřednictvím vlastních kosmetických institutů nebo partnerských spa salonů. Vydejte se s námi na mini výlet a nahlédněte do těch se skutečnou nálepkou crème de la crème.

  Omorovicza Budapest Institute

  Celosvětově úspěšná maďarská kosmetika vybudovaná na přírodní síle místních termálních vod. Její vlastní institut se nachází v mezinárodním lázeňském městě – v Budapešti. Design interiéru čerpá značnou část inspirace z proslulých historických lázní Rácz. Na výběr je sedm ošetření obličeje. Jsou zaměřeny na hloubkovou detoxikaci pleti, lifting, revitalizaci nebo vyčištění aknózní pleti pomocí koloidního stříbra. Mnohé z nich mají závěrečné finále v podobě lymfatické masáže. Nezapomíná se ani na tělo, k dispozici jsou různé typy masáží, například celotělová nebo s použitím esenciálních olejů a nahřátých růženínových kamenů či zábal do minerálního bahna z jezera Hévíz.

  Zdroj: Omorovicza

  Spa de La Mer

  Značka La Mer nabízí v rámci různých partnerských lokalit ošetření v New Yorku, Švýcarsku, Itálii nebo Francii. Mezi všemi ovšem vyniká londýnský salon v obchodním domě Harrods. Za celým brandingem se skrývá příběh fyzika, který pro osobní potřebu zkoumal fermentaci mořských řas a vyvinul základní kámen samotné značky – ingredienci Miracle Broth. Ta je přítomna ve všech procedurách, stejně jako zlaté ruce specialistů a jejich masážní techniky. Vyzkoušet můžete čtyři ošetření pro rozjasnění, obnovu, lifting a sjednocení tónu pleti.

  Zdroj: La Mer

  Dior Spa Cheval Blanc Paris

  V pařížském hotelu Cheval Blanc dosáhl Dior maximum dokonalého požitku na míru. Interiér je zařízen v duchu pařížského stylu s referencemi na samotný dům a život Christiana Dior. Všech 48 procedur se odehrává v šesti privátních místnostech laděných do neutrální barevné palety. Dior slibuje svým klientům holistický a vysoce individuální přístup, kombinuje masáže a ruční řemeslo s technologickými nástroji. Přístupné je skutečně vše. Od mikroabrazivního ošetření obličeje, rukou, relaxačních masáží, líčení až po čtyřhodinové komplexní ošetření pro nevěsty a jejich velký den.

  Zdroj: Dior

  Zdroje: Omorovicza, La Mer, Harrods, Dior

  Nechte se hýčkat, ať jste kdekoli: Spa salony luxusních kosmetických značek

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.