Více

  Sledujte nás na Instagramu

  V době přesycení, kdy je na trhu příliš mnoho produktů, začínají o věrnosti zákazníků rozhodovat jiné faktory. Do hry vstupuje zážitek. V destinacích po celém světě vznikají designérské pop-up butiky, špičkové restaurace a kavárny. V oblasti krásy se značky snaží přiblížit své savoir-faire a získat si klienty prostřednictvím vlastních kosmetických institutů nebo partnerských spa salonů. Vydejte se s námi na mini výlet a nahlédněte do těch se skutečnou nálepkou crème de la crème.

  Omorovicza Budapest Institute

  Celosvětově úspěšná maďarská kosmetika vybudovaná na přírodní síle místních termálních vod. Její vlastní institut se nachází v mezinárodním lázeňském městě – v Budapešti. Design interiéru čerpá značnou část inspirace z proslulých historických lázní Rácz. Na výběr je sedm ošetření obličeje. Jsou zaměřeny na hloubkovou detoxikaci pleti, lifting, revitalizaci nebo vyčištění aknózní pleti pomocí koloidního stříbra. Mnohé z nich mají závěrečné finále v podobě lymfatické masáže. Nezapomíná se ani na tělo, k dispozici jsou různé typy masáží, například celotělová nebo s použitím esenciálních olejů a nahřátých růženínových kamenů či zábal do minerálního bahna z jezera Hévíz.

  Zdroj: Omorovicza

  Spa de La Mer

  Značka La Mer nabízí v rámci různých partnerských lokalit ošetření v New Yorku, Švýcarsku, Itálii nebo Francii. Mezi všemi ovšem vyniká londýnský salon v obchodním domě Harrods. Za celým brandingem se skrývá příběh fyzika, který pro osobní potřebu zkoumal fermentaci mořských řas a vyvinul základní kámen samotné značky – ingredienci Miracle Broth. Ta je přítomna ve všech procedurách, stejně jako zlaté ruce specialistů a jejich masážní techniky. Vyzkoušet můžete čtyři ošetření pro rozjasnění, obnovu, lifting a sjednocení tónu pleti.

  Zdroj: La Mer

  Dior Spa Cheval Blanc Paris

  V pařížském hotelu Cheval Blanc dosáhl Dior maximum dokonalého požitku na míru. Interiér je zařízen v duchu pařížského stylu s referencemi na samotný dům a život Christiana Dior. Všech 48 procedur se odehrává v šesti privátních místnostech laděných do neutrální barevné palety. Dior slibuje svým klientům holistický a vysoce individuální přístup, kombinuje masáže a ruční řemeslo s technologickými nástroji. Přístupné je skutečně vše. Od mikroabrazivního ošetření obličeje, rukou, relaxačních masáží, líčení až po čtyřhodinové komplexní ošetření pro nevěsty a jejich velký den.

  Zdroj: Dior

  Zdroje: Omorovicza, La Mer, Harrods, Dior

  Nechte se hýčkat, ať jste kdekoli: Spa salony luxusních kosmetických značek

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.