Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Koncem minulého týdne odhalily své přehlídky dvě známé značky. Marc Jacobs oslavil v pátek své 40. výročí. Při té příležitosti představil návrhy připomínající panenky v životní velikosti. Naprosto opačnou atmosféru pak o víkendu zachytila společnost Moncler. V kouzelném zasněženém lese St. Moritz vytvořila naprosto pohádkovou show.

  Zasněžený les ukryl kouzelnou přehlídku. Moncler odhalil kolekci pro podzim 2024

  Populární švýcarské lyžařské městečko St. Moritz rozzářila v sobotu večer dlouho očekávaná přehlídka značky Moncler. Jednalo se totiž o doslova pohádkovou událost. Návštěvníci spatřili nejnovější kolekci na pozadí kouzelně zasněženého lesa. Kromě toho je po příchodu přivítala speciální kápě a sluchátka se soundtrackem. Teplo pak zaručila vyhřívaná sedadla i termosky s horkým vínem nebo čajem.

  Zdroj: Moncler

  Stejnou mírou pak byla dech beroucí i samotná kolekce. Více než 130 modelek představilo outfity vhodné jak na lyžování, tak vysněnou zimní dovolenou. Paleta barev přitom sahala od svítivě bílé přes odstíny béžové a hnědé až po hřejivě žlutou i zelenou. Častými prvky byl pletací vzor, výšivky nebo flanel. Na kouzelnou show navíc dorazily známé osobnosti, mimo jiné také herečka Anne Hathaway. Pozornost na sebe strhla díky elegantní bílé lyžařské kombinéze.

  Značka Marc Jacobs oslavila 40. narozeniny. Vytvořila nečekaný a elegantní svět panenek

  Páteční večer pro změnu patřil přehlídce Marc Jacobs pro jaro 2024. Nejednalo se ovšem pouze o odhalení nové kolekce, ale také 40. výročí známé značky. Americký návrhář se proto významnou událost rozhodl náležitě oslavit. Jeho návrhy tak vzdaly hold uplynulým dekádám, kvalitnímu krejčovství i současné moderně. Výsledkem byla kolekce připomínající panenky v životní velikosti.

  Zdroj: Marc Jacobs

  Jacobs totiž modelky oblékl do mírně oversized outfitů pevných struktur. Oblečení proto působilo jako kousky, které děti s velkou láskou navlékají na své panenky. Modelky rovněž chodily s rameny ohnutými dopředu, čímž vytvářely jakoby „nelidský“ dojem. Atmosféru pak perfektně vytvořily i objemné a nahoru vyčesané vlasy. Kolekci známý návrhář nazval příznačně, tedy Wonder.

  Jednotlivé návrhy pak připomínaly módu 60. let, ale také moderní streetwear z přelomu století nebo japonský styl či pánské námořnické uniformy. Detaily, jako například obří knoflíky a brože nebo oversized šortky, vytvořily hravou ódu na historickou i současnou pop kulturu. Na show navíc dorazily známé osobnosti a přátelé módního domu, například režisérka Sofia Coppola nebo herečka Dakota Fanning.

  Zdroje: WWD, Culted, Instagram, YouTube

  Módní svět ohromil Moncler i Marc Jacobs. Zimní království kontrastovalo s vesmírem dech beroucích panenek

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.