Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod’s mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Swarovski slavnostně otevřel další vlajkovou pobočku. Najdete ji v módním srdci Itálie

  Šperkařský dům Swarovski se v současnosti může chlubit hned několika vlajkovými pobočkami. Minulý podzim například otevřel impozantní obchod na 5th Avenue. Ve čtvrtek 18. dubna pak odhalil novou prodejnu v Miláně. Nachází se přímo na slavném Piazza Duomo a sahá do výše tří poschodí. O její interiér se postarala kreativní ředitelka Swarovski Giovanna Engelbert.

  Zdroj: Swarovski

  Paris Hilton prodává své znalosti samoopalování. Společně s Tan-Luxe vydala nový produkt

  Další novinkou se stalo nečekané oznámení Paris Hilton. Propojila totiž své dlouholeté znalosti samoopalování a expertízu společnosti Tan-Luxe. Výsledkem se stal nový produkt s názvem The Future. Obsahovat má nejnovější technologii Triple Tan+ a vydržet má dle prohlášení Tan-Luxe až 10 dní po aplikaci. „Dali jsme své kreativní mysli dohromady a vymysleli budoucnost opalování,“ prohlásila Hilton.

  Karl Lagerfeld se stal další značkou, která propadla sportu. Spolupracuje s Fiba 3×3

  Módní značky se v poslední době drží společného trendu. Proplétají totiž své aktivity se sportovním průmyslem. Výjimkou není ani Karl Lagerfeld. Značka totiž oznámila spolupráci s Mezinárodní basketbalovou federací, známou jako Fiba 3×3. Spolupracovat proto bude se sportovci z různých týmů a států. „Přijmi současnost a vynalez svou budoucnost je naše mantra, silně ladící také s tímto sportem,“ prohlásili zástupci slavné značky.

  Tod’s láká na novou výstavu. Představuje taje módy i benátských umělců

  V pátek večer přivítaly Benátky hned dvě slavnostní události. Tou první se stalo odstartování 60. ročníku Bienále, tedy mezinárodní výstavy umění. Navštívit ji můžete až do 24. listopadu. Zároveň ale započala také speciální výstava značky Tod’s s názvem The Art of Craftsmanship. Zaměřuje se na tvorbu 11 benátských umělců a řemeslníků. Každý z nich pak po svém pojal ikonické mokasíny značky s názvem Gommino.

  Zdroj: Tod’s

  Zegna přesouvá svou oázu do centra Milána. Značka se ujala Piazza Duomo

  Milánský týden designu skončil ve velkém. Minulý týden v pátek ho pomohla slavnostně zakončit také společnost Zegna. Její ředitel Gildo Zegna se totiž na ikonickém náměstí Piazza Duomo setkal s milánským starostou Giuseppe Sala. Společně odstartovali projekt, usilující o větší biodiverzitu, inspirovaný iniciativou Oasi Zegna. Po dobu tří let se proto značka bude starat o květinové záhony, umístěné před slavnou katedrálou.

  Zdroje: The Fashion Network, WWD, Instagram, YouTube

  Foto:Tod's

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Jak s mírou kombinovat klasické i netradiční potisky? Navrstvené grafické motivy se opět hlásí o slovo

  Říká se, že čeho je moc, toho je příliš. Ale letos to neplatí – samostatné grafické potisky jsou in, a vrstvení různých vzorů ještě více. Ať už milujete leopardí motivy, tradiční kostky nebo protichůdné pruhy, rok 2024 nezná hranic. Možná jde o maximální verzi hlasitého luxusu, možná o snahu vytvořit z outfitu vizuální zážitek díky extrémnímu kontrastu. Ať už je vaše vize jakákoliv, zde je návod, jak na to.

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.