Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J’Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.

  Victoria Beckham objevuje svět parfémů. První produkty odhalí na Pařížském týdnu módy

  Módní značka návrhářky Victoria Beckham už v současnosti nabízí několik kosmetických nebo make-up produktů. Nyní se ovšem dle nejnovějšího oznámení hodlá zaměřit také na parfémy. Detaily ovšem společnost kromě prvních fotografií kampaně prozatím nezveřejnila. První produkty chce ale odhalit při příležitosti Pařížského týdne módy. Od 29. září totiž v pařížské pobočce otevře na pět dní parfémový pop-up.

  Parfémům se věnuje i značka Dior. V Paříži odhalila výstavu o ikonické vůni J’Adore

  Společně se začátkem Pařížského týdne módy odstartovala také výstava s názvem Dior J’Adore! Jak napovídá název, zaměřuje se především na příběh nejvíce ikonického parfému známé značky. Jedná se ale také o zachycení dědictví luxusního módního domu. I když byl parfém poprvé vydaný roku 1999, jeho zlatá barva provázela společnost už od jejího počátku. „Zlatá se jako třpytivá nit táhne naší historií,“ vysvětlil mluvčí Dior.

  Pařížský týden módy představí nejen tradiční módní ikony, ale i devět nováčků

  Móda bude Paříž doprovázet od středy 25. září do úterý 3. října. Fanoušci módy se tak mohou těšit na představení 108 značek, 68 přehlídek a 41 prezentací. Mezi ikonické účastníky Pařížského týdne módy se pak poprvé přidá devět tvůrců. Patří mezi ně například návrhář Peter Do, který se proslavil především v New Yorku. Do hlavního francouzského města se také poprvé podívá italská značka Marni. Své do té doby tradiční místo v Miláně ale opustila už před rokem.

  Pharrell Williams neztrácí čas. Jeho kosmetická řada Humanrace vydá dva nové produkty

  I když slavný americký zpěvák a raper v současnosti vede pánskou módu Louis Vuitton a připravuje se na vydání nové knihy, udělá si čas i na svou kosmetickou řadu. Jeho značka Humanrace totiž připravuje dva nové produkty. Oba jsou přitom založené na gelu. Přesněji se jedná o nový cleanser a krém. „Jde o to nabídnout možnost co nejvíce lidem,“ vysvětlil Williams. Doplnit totiž chtěl už existující produkty, založené na jiné bázi.

  Na týden módy se připravuje také Šanghaj. Letos velkoměsto navštíví i Stella McCartney

  Od 8. října se pozornost módního světa na devět dní přesune na Šanghaj. Město totiž rovněž uvítá další ročník týdne módy. Jarní kolekci na něm představí okolo 100 značek. Mezi jeho účastníky patří například společnosti jako Tommy Zhong, Staffonly, Mark Gong, Oude Waag nebo The World Is Your Oyster. Zvláštním hostem bude tentokrát Stella McCartney, která ve městě zopakuje svou show z Paříže. Ve stejný den rovněž zahájí výstavu s názvem Budoucnost módy.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.