Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Začátek týdne přináší jako vždy módní novinky. Zpěvačka Rita Ora uvedla vlastní značku péče o vlasy Typebea. Společnost Sol de Janeiro zase vydala produkty na opalování, a to za pomocí modelky Sofii Richie Grainge. Ve Francii se chystá výstava o botách od Jean Paul Gaultier a Louis Vuitton míří do Benátek na mezinárodní uměleckou výstavu.

  Muzeum obuvi ve Francii chystá novou výstavu. Věnuje ji tvorbě Jean Paul Gaultier

  Módní nadšenci se mohou těšit na novou jedinečnou výstavu. Muzeum obuvi ve francouzském městě Romans-sur-Isère totiž odhalí exhibici zaměřenou na tvorbu Jean Paul Gaultier. Ke zhlédnutí bude od 27. dubna do 3. listopadu.

  Výstava je pak věnovaná spolupráci slavného návrháře s výrobcem bot Stephane Kélian. Do návrhů talentovaného Gaultiera se totiž zamiloval v době, kdy byly většinou tehdejšího módního průmyslu považována za příliš kontroverzní.

  Rita Ora odhalila značku Typebea. Slibuje oživení poškozených vlasů

  Péče o vlasy patří letos mezi jedny z největších trendů. Zpěvačka a herečka Rita Ora si tedy vybrala správnou chvíli pro to, odhalit svou novou značku. Společnost s názvem Typebea se totiž soustředí na produkty pečující o poškozené vlasy.

  Novou firmu pak Ora založila společně s podnikatelkou Annou Lahey. Od 18. dubna tak budou moct její fanoušci vyzkoušet sérum, šampon, kondicionér a další péči pro oslabené vlasy. Zpěvačka založila řadu na základě vlastních zkušeností poté, co „vyzkoušela snad všechny účesy na světě“.

  Louis Vuitton vynechá týden designu v Miláně. Místo toho vyrazí do Benátek

  Módní dům Lous Vuitton se vždy tradičně účastnil týdne designu v Miláně. Letos se ovšem rozhodl změnit plány. Místo toho zamíří do Benátek. Účastnit se totiž bude 60. ročníku mezinárodní umělecké výstavy Bienále.

  Módní společnost uspořádá výstavu věnovanou francouzskému umělci Ernest Pignon-Ernest s názvem Je est un autre. Otevřená bude od 20. dubna do 24. listopadu. Známý výtvarník se pak ve své tvorbě bude soustředit na téma „cizinec“.

  Sol de Janeiro objevuje svět produktů na opalování. Značka vydala novou kampaň

  V současnosti na oblíbenosti narůstající značka Sol de Janeiro vydala zcela novou řadu. Soustředí se v ní především na ochranu pro slunci. Její součástí je proto krém na tělo i tělový sprej a olej, a to s ochranou SPF 50. Společnost proto vydala také související kampaň.

  Její hvězdou se stala modelka Sofia Richie Grainge. Zahrála si pak v klipu, inspirovaném filmovými trailery z 60. a 70. let minulého století. Usiluje v něm totiž o to, vyletět blíže ke slunci. Na pomoc si proto přivolá právě ony nově vydané produkty.

  Zdroje: The Fashion Network, WWD, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Rita Ora představila novou značku a Louis Vuitton míří do Benátek

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.