Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Předávání módních cen CFDA na poslední chvíli změnilo moderátorku. Místo Sarah Jessica Parker zaujme herečka Anne Hathaway. Prada zase oznámila letošní úspěšný nárůst zisků. Pařížané se mezitím těší na plánované obnovení bulváru Champs-Elysées. Calvin Klein pak vydal novou sváteční kampaň s Hailey Bieber a Brandon Flynn a společnost Balenciaga se poprvé podívá do Indie.

  Calvin Klein odhalil sváteční kampaň. Vánoce oslaví společně s Hailey Bieber a Brandonem Flynn

  K propagaci svátečních kousků se vedení Calvin Klein rozhodlo využít své dlouhodobé ambasadory. Do nejnovějších návrhů proto obléklo modelku Hailey Bieber a herce Brandona Flynn. Kampaň nafocená Jamesem Brodribb má dle slavné značky „odrážet slavnostní atmosféru sezóny plné darů“. Zachytit chce proto také radostnou náladu Vánoc. Součástí vánoční řady jsou například džíny, ale také jemné saténové šaty nebo kabáty.

  Módní ocenění CFDA letos předá Anne Hathaway. Na poslední chvíli zastoupí Sarah Jessica Parker

  Organizační tým letošních CFDA oznámil nečekanou změnu. Místo herečky Sarah Jessica Parker uvede večer plný předávání módních cen Anne Hathaway. Událost je přitom naplánovaná ani ne za týden, tedy na pondělí 6. listopadu. Hvězda ikonického filmu Ďábel nosí Pradu se tak postaví po bok šéfredaktorky amerického magazínu Vogue Anny Wintour. „Parker se večeru nemůže zúčastnit kvůli neočekávaným událostem,“ popsali organizátoři.

  Balenciaga otevře svůj první obchod v Indii. Reflektuje tím důležitost nového luxusního centra

  Kvůli neveselým ekonomickým výhledům se pozornost evropských luxusních módních domů přesunula z Číny na Indii. Změnu nyní potvrdila také společnost Balenciaga. V Bombaji totiž otevře svoji první pobočku. Nabízet v ní hodlá pánské i dámské kolekce, kabelky, doplňky, ale i šperky. Design obchodu pak značka založila na takzvaném raw design, tedy architektuře odhalující nedokonalosti zdí nebo samotné struktury budov.

  Prada letos posílila. Za růst zisků v letošním roce vděčí trhům v Asii a Evropě

  Luxusní italská společnost Prada oznámila, že v prvních devíti měsících letošního roku vzrostly její zisky o 12 procent. Dodala rovněž, že úspěšný výsledek zařídili především zákazníci v Asii a Evropě, tedy jejích dvou nejdůležitějších trzích. Zisky značky tak dosáhly na více než tři miliardy eur. „Také ve třetím čtvrtletí jsme si zajistili silnou trajektorii růstu,“ popsal pak úspěšné prodeje ředitel módní společnosti Andrea Guerra.

  Pařížskou nejslavnější ulici Champs-Elysées čekají úpravy. Promění se na Vánoce, ale i Olympijské hry

  Jedna z nejslavnějších ulic světa se dočká proměny. Prezident komise spravující Champs-Elysées oznámil plánované úpravy na pondělní tiskové konferenci. Kromě nové vizuální identity bude mít bulvár nové osvětlení pro nadcházející vánoční období. Navíc se ale 2,6 kilometrů dlouhá promenáda upraví také pro Olympijské hry, které se v Paříži konají příští léto. Upravit se kvůli nim musel také kalendář Pařížského týdne módy.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, Fashionista, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Prada slaví rostoucí zisky, Calvin Klein odhalí sváteční kampaň a Balenciaga chystá premiéru v Indii

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.