Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jednou z největších novinek dnešního týdne je kampaň značky Prada. Zazářila v ní totiž herečka Maya Hawke. Společnost Lanvin zase oznámila, že ji bude zastupovat čínský herec Cheng Yi. Bottega Veneta má rovněž novou ambasadorku, stala se jí herečka Shu Qi. Firmy Chloé a Atelier Jolie zase prozradily první detaily o své spolupráci. Louis Vuitton se pak stal nejvyhledávanější módní společností roku.

  Bottega Veneta má novou globální ambasadorku. Vybrala si oceňovanou herečku Shu Qi

  Módní společnost Bottega Veneta hodlá ve čtvrtek odhalit novou kampaň. Její hvězdou pak bude nová globální ambasadorka značky, tedy herečka Shu Qi. Celebrita se minulý měsíc zúčastnila i módní přehlídky Bottega Veneta v Miláně. Na zveřejněných fotkách drží nový model kabelky Gemelli, na sobě má zase bundu vytvořenou za pomocí ikonické Intrecciato techniky. „Oceňuji jejich bohaté dědictví a jedinečnou kreativní vizi,“ prohlásila o značce Qi.

  Nového ambasadora si vybrala také značka Lanvin. Zastupovat ji bude čínský herec Cheng Yi

  Módní dům Lanvin přivítal do své řady globálních ambasadorů nového člena. Stal se jím jeho dlouhodobý spolupracovník, čínský herec Cheng Yi. Kousky značky totiž věrně obléká už několik let. Zúčastnil se proto také módní přehlídky společnosti věnované její podzimní kolekci pro rok 2023. „Yi je hvězda současného čínského zábavního průmyslu. Je součástí nové generace herců, kteří přetvářejí čínskou kulturu na globální úrovni,“ popsali zástupci Lanvin.

  Nejvyhledávanější značkou roku 2023 je Louis Vuitton. Ukázala to data firmy Watch Pilot

  Firma Watch Pilot využívá statistiky vyhledávače Google, aby zjistila, jaké luxusní podniky jsou na internetu nejvyhledávanější. Nyní prohlásila, že dosud nejvíce žádanou značkou roku je Louis Vuitton. Lidé si ji totiž průměrně vyhledali 118 milionkrát. „Jedná se o odraz trvajícího odkazu a žádanosti jejích luxusních kabelek,“ vysvětlili zástupci Watch Pilot. Na druhém místě se umístila módní společnost Gucci. Úspěšné ale byly také značky Dior, Chanel nebo Coach.

  Společnosti Chloé a Atelier Jolie oznámily první detaily chystané spolupráce

  Fanoušci módní značky Chloé i herečky Angeliny Jolie se mohou radovat. Společnosti totiž hodlají už v lednu zveřejnit svou společnou kolekci. Jedná se o první spolupráci značky Atelier Jolie, jejíž založení filmová hvězda oznámila před několika měsíci. Výjimečná má být tím, že se soustředí na propojení žen a posílení jejich práv. Kromě toho ale usiluje o vytvoření příležitostí pro znevýhodněné skupiny. Propojila se proto například s firmou La Fabrique Nomade pracující s uprchlíky a migranty.

  Prada nadále objevuje svět filmu. V její sváteční kampani zazářila herečka Maya Hawke

  Klíčovým prvkem nové sváteční kampaně společnosti Prada je nadživotní verze jejích luxusních vánočních baněk. Do blyštivých stříbrných dekorací pak značka usadila hvězdy, které si pro nejnovější spolupráci vybrala. Jedná se například o herečky Maya Hawke a Kim Tae-Ri. Atmosféra fotografií vzbuzující dojem sci-fi má navíc vytvářet myšlenku jakéhosi útěku z reálného světa. Herečka Maya Hawke se pak už dříve objevila v reklamě Prada na její kolekci šperků.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, W Magazine, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Lanvin slaví nového ambasadora, Prada spolupracuje s Maya Hawke a Louis Vuitton je nejvyhledávanější značkou roku

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.