More

  Jednou z největších novinek letošního týdne je nejnovější spolupráce beauty společnosti Lancôme. Do své kampaně totiž zapojila nejen známé osobnosti, ale také proslulou galerii Louvre. Louis Vuitton zase ohromil oznámením o odkoupení obrovského sídla na Avenue des Champs-Élysées. Značka Gucci zase otevřela nový butik v Londýně.

  Společnost Lancôme se inspiruje sochami. Novou kolekci propojila s galerií Louvre

  Limitovaná editace skincare a makeup produktů značky Lancôme odkazuje na slavnou pařížskou galerii Louvre. Kreativní ředitelka společnosti Lisa Eldridge se při její tvorbě inspirovala devíti sochami, které ukrývá. Patří mezi ně například Echo, Corine nebo Nymfa a škorpion. Kampaň zároveň představila své ambasadorky, jako je Zendaya, Aya Nakamura, Amanda Seyfried nebo He Cong.

  „Krásu chápeme jako živé umění, jako osobní rituál, pomocí kterého vyjadřujeme sami sebe,“ vysvětlil myšlenku za novou kolekcí generální ředitel Lancôme Françoise Lehmann. Jednat se má zároveň o rozhovor mezi tradiční francouzskou značkou a jednou z nejvíce ikonických francouzských budov. „V této kolekci se kultura a civilizace potkávají mimo prostor a čas,“ popsal zase prezident muzea Louvre Laurence des Cars.

  Louis Vuitton se pustil do obnovy obří budovy na Avenue des Champs-Élysées. Detaily ale tají

  Známá módní společnost zahájila renovaci budovy umístěné na jedné z nejznámějších pařížských ulic. Značka Louis Vuitton označila obnovu za „nový projekt módního domu“. Jeho detaily ovšem prozatím upřesnit odmítá. Už nyní je ale jasné, že prostory využije pro nadcházející přehlídku dámské kolekce pro jaro 2024. Konat se má dne 2. října při příležitosti Pařížského týdne módy.

  Stavbu na Avenue des Champs-Élysées pak původně plánovala odkoupit značka Dior. Nový majitel proto nyní odstraňuje bílou plachtu, která doposud budovu zakrývala. Místo toho ji Louis Vuitton nahradí svou vlastní, která zobrazuje ikonický kufr s logem slavné značky. Nové prostory jsou zároveň umístěné kousek od historické vlajkové pobočky módní společnosti na Champs-Élysées, kterou otevřela roku 2005.

  Gucci odhalil nový luxusní butik. Londýnská budova pochází z počátku 20. století

  Italská luxusní značka se rozhodla vylepšit svou pobočku v Londýně. Z Old Bond Street se proto přestěhovala na New Bond Street, a to do budovy dvakrát větší velikosti. Jedná se o původní uměleckou galerii z roku 1913. K dispozici má nyní značka pět pater. Zaplnit je hodlá nejen nabídkou svých nejnovějších kolekcí a doplňků, ale také uměleckými díly. Nejvyšší patro je pak určené pouze pro VIP hosty. Jeho vzhled se tak bude měnit dle jednotlivých návštěv.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Premium Beauty News, YouTube, X

  Módní novinky v kostce: Lancôme oslavuje krásu v Louvre, Louis Vuitton chystá obří pobočku a Gucci otevřel nový butik v Londýně

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.