Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jednou z největších novinek letošního týdne je nejnovější spolupráce beauty společnosti Lancôme. Do své kampaně totiž zapojila nejen známé osobnosti, ale také proslulou galerii Louvre. Louis Vuitton zase ohromil oznámením o odkoupení obrovského sídla na Avenue des Champs-Élysées. Značka Gucci zase otevřela nový butik v Londýně.

  Společnost Lancôme se inspiruje sochami. Novou kolekci propojila s galerií Louvre

  Limitovaná editace skincare a makeup produktů značky Lancôme odkazuje na slavnou pařížskou galerii Louvre. Kreativní ředitelka společnosti Lisa Eldridge se při její tvorbě inspirovala devíti sochami, které ukrývá. Patří mezi ně například Echo, Corine nebo Nymfa a škorpion. Kampaň zároveň představila své ambasadorky, jako je Zendaya, Aya Nakamura, Amanda Seyfried nebo He Cong.

  „Krásu chápeme jako živé umění, jako osobní rituál, pomocí kterého vyjadřujeme sami sebe,“ vysvětlil myšlenku za novou kolekcí generální ředitel Lancôme Françoise Lehmann. Jednat se má zároveň o rozhovor mezi tradiční francouzskou značkou a jednou z nejvíce ikonických francouzských budov. „V této kolekci se kultura a civilizace potkávají mimo prostor a čas,“ popsal zase prezident muzea Louvre Laurence des Cars.

  Louis Vuitton se pustil do obnovy obří budovy na Avenue des Champs-Élysées. Detaily ale tají

  Známá módní společnost zahájila renovaci budovy umístěné na jedné z nejznámějších pařížských ulic. Značka Louis Vuitton označila obnovu za „nový projekt módního domu“. Jeho detaily ovšem prozatím upřesnit odmítá. Už nyní je ale jasné, že prostory využije pro nadcházející přehlídku dámské kolekce pro jaro 2024. Konat se má dne 2. října při příležitosti Pařížského týdne módy.

  Stavbu na Avenue des Champs-Élysées pak původně plánovala odkoupit značka Dior. Nový majitel proto nyní odstraňuje bílou plachtu, která doposud budovu zakrývala. Místo toho ji Louis Vuitton nahradí svou vlastní, která zobrazuje ikonický kufr s logem slavné značky. Nové prostory jsou zároveň umístěné kousek od historické vlajkové pobočky módní společnosti na Champs-Élysées, kterou otevřela roku 2005.

  Gucci odhalil nový luxusní butik. Londýnská budova pochází z počátku 20. století

  Italská luxusní značka se rozhodla vylepšit svou pobočku v Londýně. Z Old Bond Street se proto přestěhovala na New Bond Street, a to do budovy dvakrát větší velikosti. Jedná se o původní uměleckou galerii z roku 1913. K dispozici má nyní značka pět pater. Zaplnit je hodlá nejen nabídkou svých nejnovějších kolekcí a doplňků, ale také uměleckými díly. Nejvyšší patro je pak určené pouze pro VIP hosty. Jeho vzhled se tak bude měnit dle jednotlivých návštěv.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Premium Beauty News, YouTube, X

  Módní novinky v kostce: Lancôme oslavuje krásu v Louvre, Louis Vuitton chystá obří pobočku a Gucci otevřel nový butik v Londýně

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.