Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jednou z novinek, která pohltila módní svět, se stala jarní kampaň společnosti Calvin Klein. Tentokrát v ní zazářila modelka Kendall Jenner. Nové produkty oslavuje i Donna Karan, představí totiž své první vůně. Naomi Campbell si zase vyzkoušela navrhování oblečení, a to ve spolupráci s Hugo Boss. Módní značky pak v lednu bojovaly se zvyšující se inflací.

  Donna Karan vstupuje do světa vůní. Představí čtyři luxusní varianty

  Čtyři nové a první vůně značky Donna Karan mají za cíl odrážet mnohotvárnou podobu současné ženy. Společně pak nesou luxusní název Cashmere Collection. Každá z nich se přitom zaměří na jiné ingredience.

  Design všech flakonků je přitom inspirovaný záhyby šatů, které Donna Karan v minulost představila. Vyzkoušet budete moct syté vůně jako Wild Fig, citrusové a lehké Tunisian Neroli, ovocné a dřevěné Palo Santo nebo květinové Tiare Flower.

  Calvin Klein pokračuje s jarními kampaněmi. Tentokrát odhalil fotky s Kendall Jenner

  Společnost Calvin Klein od začátku roku postupně odhaluje části své jarní kampaně. Už dříve tak úspěšně zveřejnila reklamu s hercem Jeremy Allen White nebo hudebníkem Idris Elba. Tentokrát přišla na řadu známá modelka Kendall Jenner. Není ovšem rozhodně poslední slavnou osobností, která se kampaně zúčastní.

  Na focení pak oblékla dámskou jarní kolekci společnosti. Mezi její nejvýraznější kousky patří například nový splývavý trenčkot Relaxes Trench Coat nebo strukturovaný blazer, doplněný o ladící široké kalhoty. Novým přírůstkem je také luxusní kabelka Line Leather Crossbody Bag.

  Módní průmysl bojuje s inflací. Luxusní značky však příliš netrápí

  Výsledky z ledna odhalily, že inflace nadále stoupá. Podle Consumer Price Index tak v uplynulém měsíci oproti předchozímu roku vzrostly ceny zboží o 3,1 procenta. Jedná se o vyšší nárůst, než jaký analytici očekávali. Vzrostly pak především ceny za potraviny, dopravu, elektřinu a domácnost.

  Oproti nim však zůstaly ceny módního zboží poměrně nízké. Vystoupaly totiž o pouhých 0,1 procenta. Důvodem je snaha módních značek udržet si zákazníky, kteří si nemohou dovolit za módu tolik utrácet. Stejný problém ovšem netrápí luxusní módní značky, které nadále usilují o rostoucí zisky.

  Naomi Campbell přiložila ruku k dílu. Vytvořila vlastní kolekci s Hugo Boss

  Novinku pak přichystala také společnost Hugo Boss. Spolupracovala na ní přitom se supermodelkou Naomi Campbell. Jedná se totiž o jejich společnou kolekci, kterou hodlají odhalit ve čtvrtek. Obsahuje 44 kousků a nese název Naomi x Boss. Její součástí je například klasický trenčkot s leopardím vzorem nebo dvouřadý vlněný pruhovaný oblek.

  „V kolekci najdete kousky, které jsou různorodé a pohodlné. Přesně takové totiž reflektují můj vlastní životní styl,“ okomentovala novou řadu Campbell. Vedení Hugo Boss pak vysvětlilo, že si modelku vybralo především díky tomu, že je „mocná, má skvělou energii i názory“. „Je zkrátka módní ikonou,“ dodali zástupci značky. Už dříve s ní spolupracovali například na kampani pro podzim a zimu 2023.

  Zdroje: The Fashion Network, WWD, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Kendall Jenner oblékla Calvin Klein a Naomi Campbell navrhuje pro Hugo Boss

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.