Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Kreativní ředitel Gucci Sabato de Sarno využil charitativního gala večeru Art + Film, aby odhalil svou nejnovější kolekci večerních šatů. Značka Ralph Lauren oslavuje nečekaně vysoké zisky a Versace vítá novou globální ambasadorku. Vedení Met Gala odhalilo dlouho očekávané téma pro rok 2024. Boss pak zveřejnil druhou spolupráci s Perfect Moment, která vám letos na lyžích nesmí chybět.

  Poslední čtvrtletní výsledky Ralph Lauren předčily očekávání. Značce se stále daří

  Společnost Ralph Lauren oslavuje nečekaně dobré výsledky za poslední čtvrtletí. Důvodem jsou její zákazníci toužící po ikonických polo tričkách a luxusních svetrech značek. Zisk firmy tak ve druhém fiskálním čtvrtletí letošního roku vzrostl na 1,63 miliardy dolarů. Loni se přitom stejnou dobou vyšplhal na 1,58 miliardy dolarů. O značný úspěch se jedná především proto, že luxusní průmysl ve Spojených státech amerických spíše zpomaluje.

  Versace vítá další globální ambasadorku. Stala se jí čínská herečka Rosy Zhao

  Minulý týden odhalila společnost Versace sváteční kampaň, poprvé představující svého ambasadora a korejského zpěváka Hyunjin. Nyní má pro nás ovšem další novinku. Její vedení totiž odhalilo jméno další globální ambasadorky. Stala se jí čínská herečka Rosy Zhao. V minulosti oblékla značku na významné události a objevila se také na její poslední přehlídce v Miláně. „Miluju její styl, energii a ducha,“ prohlásila o Zhao Donatella Versace.

  Organizátoři Met Gala odhalili téma pro rok 2024. Exkluzivní výstava se zaměří na „spící krásky“

  Milovníci módy nadšeně očekávali moment, kdy vedení slavného Met Gala zveřejní téma na příští rok. S nadšením tak sledovali středeční tiskovou konferenci, na které kurátor Andrew Bolton informaci odhalil. Luxusní výstava ponese název Spící krásky: probouzení módy. Zaměří na kousky z kolekce Kostýmního institutu Metropolitního muzea umění, které jsou příliš křehké na to, aby se daly pověsit. Umístěné proto budou ve skleněných „rakví“.

  Značka Gucci využila charitativní gala večer. Představila novou kolekci večerních rób

  Na večerní událost s názvem Art + Film, pořádanou Okresním muzeem umění v Los Angeles, se sjela celá řada známých osobností. Nechyběl například herec Leonardo DiCaprio, Ben Affleck, Brad Pitt nebo třeba zpěvačka Billie Eilish. Kreativní ředitel Gucci Sabato de Sarno se hvězdné příležitosti chopil a některé z hostů oblékl do kousků ze své nejnovější kolekce dlouhých večerních rób. Její součástí je 12 návrhů střídajících minimalistický design s krajkami a třpytkami.

  Spolupráce Boss a Perfect Moment se vrací na scénu. Zahalte se na lyžování do luxusních kousků

  Loni vytvořila společnost Boss poprvé kolekci společně se značkou Perfect Moment. Letos se k úspěšnému projektu rozhodla vrátit. Její součástí jsou návrhy pánské i dámské módy, ale také gender neutrální kousky určené především na lyžování. Vyberete si z načechrané bundy, ale i stylově střižených lyžařských kalhot. V kolekci najdete také luxusní roláky, hoodies nebo hřejivé topy. Klíčovým prvkem je pak kombinace červené, černé a bílé barvy.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, CBS News, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Gucci odhalil kolekci večerních rób, Met Gala zná nové téma a Versace oslavuje další ambasadorku

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.