More

  S koncem týdne přicházejí další módní novinky. Gabriela Hearst oznámila vytvoření prvních parfémů, inspirovaných jejím životem. Victoria’s Secret se pro změnu vyrovnává s poklesem prodeje. Paříž se chystá na designový týden a na druhé straně světa se Los Angeles těší na veganský týden módy. Londýn vyhlíží výstavu JW Andersona.

  Druhé čtvrtletí Victoria’s Secret nepřálo. V posledních měsících značce poklesly prodeje

  Známý výrobce spodního prádla oznámil v pátek výsledky týkající se druhého čtvrtletí letošního roku. Dle nich prodeje značky poklesly oproti stejnému období loňského roku o 11 procent. Jedná se tedy o čistou ztrátu v hodnotě milionu dolarů. Zástupci firmy ovšem upozornili na to, že se jedná o statistiky ze Severní ameriky. Mezinárodnímu podnikání se tak i nadále daří, jelikož jeho prodeje vzrostly o 25 procent.

  Paříž se chystá na týden designu. Hlavním tématem je kultivace optimismu a požitků

  Od 7. do 16. září se návštěvníci Pařížského týdne designu budou moct ponořit do světa optimismu, hédonismu a jemnosti. Takové je totiž letošní téma očekávané události. Do ulic Paříže se má na jeho konání sjet až 100 tisíc návštěvníků. Touží totiž objevovat především nejnovější trendy ze světa nábytku, interiéru, dekorací, ale i krásy nebo wellness. Těšit se mohou například na značky Huages, Seletti, Poltrona Frau nebo L’Objet.

  JW Anderson představí svůj pohled na Londýn. Do nové výstavy zapojí i holubí kabelky

  Návštěvníci galerie Offer Waterman se mohou těšit na výstavu oslavující moderní a současné umění i město Londýn. Připravil ji návrhář Jonathan Anderson, který se zároveň rozhodl vyzdvihnout britskou esenci své značky JW Anderson. Na výstavě nazvané On Foot proto představí vlastní návrhy s instalacemi vzdávajícími hold různým aspektům Londýna. Zapojí proto mimo jiné také slavnou kabelku kopírující podobiznu holuba.

  Gabriela Hearst slaví voňavou premiéru. Oznámila vydání prvních dvou parfémů

  Společnost Fueguia 1833 se rozhodla poprvé spolupracovat s návrhářkou Gabrielou Hearst. Vytvořila s ní proto dva parfémy, které připomínají její život. Odkazovat totiž mají na její dětství v Uruguayi, ale i dospělý život v New Yorku. Známá designérka přitom nikdy předtím vlastní vůně nevydala. Parfémy mají zákazníkům připomínat exotiku a rostliny jihoamerického státu i noc a světla New Yorku.

  Los Angeles opět očekává úspěšný veganský týden módy. Zaměří se na téma harmonie

  Organizátoři veganského týdne módy pořádaného v Los Angeles prozatím nezveřejnili detaily o jeho lokaci. Přesto už se jeho fanoušci těší na jeho další ročník, který by se měl konat od 9. října. Tématem akce je tentokrát harmonie. Klade si totiž za cíl „zdůraznit propojení lidí, zvířat a planety“. Zároveň chce pomoci vytvořit harmonickou existenci doplněnou o udržitelnou módu.

  Zdroje: Fashion Network, Fahion United, WWD, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Gabriela Hearst odhalila první parfémy, Paříž objevuje design a JW Anderson vzdává hold Londýnu

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.