Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní svět je opět plný novinek. Například Saint Laurent o víkendu slavnostně otevřel svůj největší obchod na světě, a to na na Champs-Élysées. Značka Swarovski zase odhalila novou pobočku na 5th Avenue. Společnost Dior zahájila spolupráci s šéfkuchařkou Anne-Sophie Pic a Louis Vuitton přivítal nové ambasadory. Platforma Stylight pak zrekapitulovala aktuální trendy.

  Fashion Recap 2023 odhalil aktuální trendy. Červená zvítězila nad růžovou, baggy jeans nad cargo kalhoty

  Platforma Stylight odhalila svůj report s názvem Fashion Recap 2023. Jeho cílem bylo shrnout trendy uplynulého roku a porovnat je s těmi současnými. Poukázal tak například na to, že „Barbie“ růžovou nahradila červená. Trendy je především její tmavší a burgundy odstín. Například baggy jeans zase zvítězily nad dlouho oblíbenými cargo kalhoty. Populární kovbojské kozačky pak ustoupily klasickým biker boots.

  Swarovski odhalil svůj dosud největší obchod. Najdete ho na slavné 5th Avenue

  Minulý pátek otevřela luxusní značka Swarovski svou dosud největší vlajkovou pobočku. Nachází se na věhlasné newyorské ulici 5th Avenue. Klíčovým prvkem dech beroucího designu je především ikonický Swarovski krystal, známý jako Octagon. Objevuje se například hned vedle vstupu, jako dekorace na zdech nebo kouzelném schodišti. Součástí obchodu je také kavárna, ve které mohou návštěvníci popíjet z luxusního Swarovski nádobí Rosenthal China.

  Módní dům Dior objevuje svět dezertů. Spolupracuje s nejlepší šéfkuchařkou světa

  Luxusní tvorbu značky Dior si nyní budete moct doslova vychutnat. Její vedení se totiž domluvilo na jedinečné spolupráci s šéfkuchařkou Anne-Sophie Pic. Na kontě má přitom nejvíce michelinských hvězdiček ze všech kuchařek na světě. Nyní tak povede novou Monsieur Dior restauraci v japonské Osace. Otevřít se má ovšem až roku 2025. Do té doby můžete její speciální Dior dortíky ochutnat na mezinárodním letišti Kansai, poblíž Osaky.

  Louis Vuitton přivítal další ambasadory ze světa K-pop. Značku zastoupí skupina RIIZE

  Společnost Louis Vuitton má další hvězdné ambasadory, kteří ji budou nadále zastupovat. V jejich kampaních se tak objeví členové nově populární K-pop skupiny RIIZE. Vedení známé značky vyzdvihlo především jejich jedinečný styl, osobnosti i hudbu. Svůj debut přitom skupina světu představila teprve před třemi měsíci. Obrovský úspěch mělo především jejich první album s názvem Get A Guitar.

  Také Saint Laurent se překonal. Na slavné Champs-Élysées odhalil svou zatím největší pobočku

  Značka Swarovski není jediná, která staví na odiv svůj úspěch skrze ohromné pobočky. Ke stejnému kroku se odhodlala také značka Saint Laurent. V sobotu totiž otevřela svůj největší obchod na světě. Najdete ho na proslulé 123 Avenue des Champs-Élysées v Paříži. Jedinečný je například tím, že společnost na jeho design použila dech beroucí kameny, které se objevily na přehlídce pro jaro 2024. Ta se odehrála pod ikonickou Eiffelovou věží.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Allkpop, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Červená přebila růžovou, Saint Laurent otevřel největší pobočku na světě a Dior odhalil luxusní dezerty

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.