Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní svět je opět plný novinek. Například Saint Laurent o víkendu slavnostně otevřel svůj největší obchod na světě, a to na na Champs-Élysées. Značka Swarovski zase odhalila novou pobočku na 5th Avenue. Společnost Dior zahájila spolupráci s šéfkuchařkou Anne-Sophie Pic a Louis Vuitton přivítal nové ambasadory. Platforma Stylight pak zrekapitulovala aktuální trendy.

  Fashion Recap 2023 odhalil aktuální trendy. Červená zvítězila nad růžovou, baggy jeans nad cargo kalhoty

  Platforma Stylight odhalila svůj report s názvem Fashion Recap 2023. Jeho cílem bylo shrnout trendy uplynulého roku a porovnat je s těmi současnými. Poukázal tak například na to, že „Barbie“ růžovou nahradila červená. Trendy je především její tmavší a burgundy odstín. Například baggy jeans zase zvítězily nad dlouho oblíbenými cargo kalhoty. Populární kovbojské kozačky pak ustoupily klasickým biker boots.

  Swarovski odhalil svůj dosud největší obchod. Najdete ho na slavné 5th Avenue

  Minulý pátek otevřela luxusní značka Swarovski svou dosud největší vlajkovou pobočku. Nachází se na věhlasné newyorské ulici 5th Avenue. Klíčovým prvkem dech beroucího designu je především ikonický Swarovski krystal, známý jako Octagon. Objevuje se například hned vedle vstupu, jako dekorace na zdech nebo kouzelném schodišti. Součástí obchodu je také kavárna, ve které mohou návštěvníci popíjet z luxusního Swarovski nádobí Rosenthal China.

  Módní dům Dior objevuje svět dezertů. Spolupracuje s nejlepší šéfkuchařkou světa

  Luxusní tvorbu značky Dior si nyní budete moct doslova vychutnat. Její vedení se totiž domluvilo na jedinečné spolupráci s šéfkuchařkou Anne-Sophie Pic. Na kontě má přitom nejvíce michelinských hvězdiček ze všech kuchařek na světě. Nyní tak povede novou Monsieur Dior restauraci v japonské Osace. Otevřít se má ovšem až roku 2025. Do té doby můžete její speciální Dior dortíky ochutnat na mezinárodním letišti Kansai, poblíž Osaky.

  Louis Vuitton přivítal další ambasadory ze světa K-pop. Značku zastoupí skupina RIIZE

  Společnost Louis Vuitton má další hvězdné ambasadory, kteří ji budou nadále zastupovat. V jejich kampaních se tak objeví členové nově populární K-pop skupiny RIIZE. Vedení známé značky vyzdvihlo především jejich jedinečný styl, osobnosti i hudbu. Svůj debut přitom skupina světu představila teprve před třemi měsíci. Obrovský úspěch mělo především jejich první album s názvem Get A Guitar.

  Také Saint Laurent se překonal. Na slavné Champs-Élysées odhalil svou zatím největší pobočku

  Značka Swarovski není jediná, která staví na odiv svůj úspěch skrze ohromné pobočky. Ke stejnému kroku se odhodlala také značka Saint Laurent. V sobotu totiž otevřela svůj největší obchod na světě. Najdete ho na proslulé 123 Avenue des Champs-Élysées v Paříži. Jedinečný je například tím, že společnost na jeho design použila dech beroucí kameny, které se objevily na přehlídce pro jaro 2024. Ta se odehrála pod ikonickou Eiffelovou věží.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Allkpop, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Červená přebila růžovou, Saint Laurent otevřel největší pobočku na světě a Dior odhalil luxusní dezerty

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.