More

  Nový týden přináší další módní novinky. Společnost Burberry odhalila ambasadorku vůně Goddess, kterou se stala herečka Emma Mackey. Louis Vuitton zase do svých řad přijal plavce Léona Marchand. Značka Balenciaga oznámila, že v prosinci představí svou show v Los Angeles. Kenzo uspořádalo první přehlídku v Číně a Victoria’s Secret propaguje nový dokument.

  Značka Louis Vuitton dál podporuje Olympijské hry. Za ambasadora si vybrala plavce Léon Marchand

  Plavec Léon Marchand se postavil po bok ostatních sportovců podporovaných módní společností Louis Vuitton. Patří mezi ně například tenisoví hráči Carlos Alcaraz a Naomi Osaka nebo lyžařka Eileen Gu. Luxusní firma tím následuje oznámení mateřské společnost LVMH o sponzorství Olympijských her 2024, konaných v Paříži. Léon Marchand se proslavil prolomením individuálního rekordu na Mistrovství světa ve vodním sportu v Japonsku.

  Novou tvář má i Burberry. Herečka Emma Mackey bude propagovat vůni Goddess

  Módní společnost Burberry vydává svoji první vůni v balení, které se dá po vyprázdnění snadno doplnit. Parfém Goddess hodlá značka odhalit v úterý, společně s hlavní tváří kampaně, herečkou Emmou Mackey. Známá je především ze seriálu Sex Education a populárního filmu Barbie. Vůni pak firma vytvořila společně s Coty. „Chceme podpořit naše zákazníky, aby činili více environmentálně zaměřená rozhodnutí,“ vysvětlila obchodní ředitelka Coty Carolie Andreotti.

  Balenciaga vymění Evropu za slunečnou Kalifornii. V prosinci představí show v Los Angeles

  Francouzský módní dům Balenciaga oznámil, že svou kolekci pro podzim 2024 představí 2. prosince v Los Angeles. Bližší informace o lokaci nebo tematice show ale prozatím nezveřejnil. Jedná se už o druhý poněkud netradiční krok, při kterém se firma rozhodla místo v Evropě ukázat světu své návrhy ve Spojených státech amerických. Naposledy tak učinila v květnu roku 2022, kdy zorganizovala show v New Yorku.

  Společnost Kenzo sklidila úspěch s premiérou v Číně. Show uspořádala na břehu řeky v Šanghaji

  V pátek převedla francouzská značka Kenzo v Číně svoji první přehlídku v historii. Jednalo se o jarní a letní kolekci pro rok 2024, kterou už dříve ukázala v Paříži. Nejnovější show ovšem obsahovala i upravené kousky tak, aby „reflektovala střet mezi Západem a Východem“. Modelky se procházely po břehu řeky v Šanghaji, tedy improvizovaném mole, které divákům darovalo jedinečný výhled na panoráma města.

  Victoria’s Secret chystá dokument. Ukázat má světu proměnu světoznámé značky

  Od 26. září budou moct diváci služby Prime Video zhlédnout nejnovější dokument s názvem The Victoria’s Secret World Tour. Jedná se o film, ve kterém chce proslulá značka ukázat svoji proměnu. Roku 2019 byla totiž její světoznámá show zrušená kvůli sílící kritice týkající se nedostatečné různorodosti jejích modelek. Jednat se proto bude zároveň o „vylepšenou“ variantu této přehlídky.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, France24, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Burberry a Louis Vuitton mají nové ambasadory, Victoria’s Secret láká na dokument a Kenzo cílí na Čínu

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.