More

  Andělská elegance, dávka extravagance a neodolatelný smysl pro styl. Nová série And Just Like That se vrací na obrazovky s ikonickými a nezapomenutelnými outfity, které nejen okouzlují, ale hlavně inspirují. Od prvního okamžiku, kdy se znovu setkáváme s oblíbenými hrdinkami ze „Sexu ve městě“, je jasné, že móda je opět jednou z hlavních postav celého příběhu. Neexistuje zde žádná módní hranice, kterou by se tvůrci báli překročit. Pozor! Následující text obsahuje spoiler.

  Čím jsou looky z této série zajímavější než dějová linka?

  Jednoznačně je to schopnost kreativců, kteří outfity všech postav skládají dohromady. Styl a umění kombinovat mají tvůrci zřejmě v DNA. Nesourodost, elegance, pařížský street style i nekonvenční kousky jsou synonymem pro hlavní postavu Carrie Bradshaw. Pokud jste zapálenými fanoušky všech sérií i dílů, určitě jste zaregistrovali intergalaktickou dávku nadčasovosti. Carrie v podstatě svůj styl za celou dobu natáčení nezměnila. Čímž se dostáváme k „jádru pudla“, proč je seriál tak oblíbený. Pojďme se podívat na ty nejikoničtější kousky a looky, které nás ve všech dílech doprovází.

  Ptáci, kam se Carrie podívá

  S prvním ptákem jsme se setkali na nepovedené svatbě s panem Božským. Pro tentokrát ho ale z vlasů převedla na neodolatelný doplněk – kabelku od JW Anderson ve tvaru městského holuba. Kousek, na kterém nechal oči snad každý divák. 

  Nafukovací balónky jsou nezbytnost

  S novou sérií přichází i značky, které se v seriálu nikdy dřív neobjevily. Zářným příkladem jsou stylové „jehly“ zdobené nafukovacími balónky od módního domu Loewe, který se do širšího měřítka pozornosti i módou nepolíbených jedinců dostal teprve nedávno. Must have kousek tohoto léta.

  Foto: Loewe

  To, co ztratíte, se k vám jednoho dne vrátí!

  Rčení, které potvrdila nová přítelkyně Carrie – Seema Patel. Když za bílého dne vykročila před svůj dům, přiběhl k ní zloděj, který jí nelítostně odcizil oranžovou Birkinu. O pár dní později ji však našla ležet pod keřem, kde ji zloděj vyprázdnil a zahodil. Naštěstí neznal její cenu a Seema se tak opět shledala se svou kráskou. Na chlup stejnou momentálně pořídíte na e-shopu Farfetch za bez mála čtyři sta tisíc korun.

  Foto: Farfetch

  Kostky kam se podíváš

  Carrie se kostiček ani pruhů rozhodně nebojí. Outfit kopírující obnovený Burberry print s některými odvážnějšími prvky po stylu Vivienne Westwood opět vyobrazuje delikátní kombinaci. Na první pohled se zdá, že k sobě jednotlivé kousky nepasují, následně ale zjistíte, že se jedná o opravdový masterpiece. Za povšimnutí stojí i oblíbený mix stříbra se zlatem. Podobný look vytvoříte i při oběhnutí pár oblíbených vintage shopů.

  Foto: Shutterstock

  Kde takové „crazy“ kousky pořídit?

  Smyslně avantgardní a nadnesené kousky, kterými se celý seriál hemží, nejlépe nakoupíte u designéra Dries Van Noten. Inovativní potisky, odvážné barvy i přírodou inspirované textury – to jsou hlavní pilíře seriálu i belgického brandu. Z aktuální kolekce přidáváme dva looky, které jsme s celou ságou o Carrie Bradshaw shledali jako nejpodobnější. Kabelku s dlouhými třásněmi nebo atypický košilový ornament by si hlavní hrdinky oblíbily na první dobrou!

  Foto: Dries Van Noten

  Klasický „Carrie Bradshaw Outfit“ si oblíbila i Kendall Jenner

  Všem dobře známá Kendall před několika dny vyrazila do pařížského, celebrity opěvovaného, podniku Loulous. Paparazzi ji zachytili ve velmi tlumeně modrých little dress v páskovými sandálky a kabelkou Bottega Veneta. Carrie by v jejím případě vynesla určitě to stejné.

  @kendall.chn.di.tr Kendall khoe đôi chân dài miên man khi đến dự tiệc nhà hàng Loulou ( Paris ) hôm chủ nhật ( 26/6/2023 ) #KendallJenner #streetstylefashion ♬ nhạc nền – Kendall – Chân Dài Triệu Đô

  Zdroj: Instagram, TikTok, Farfetch, HBO

  Módní extáze zpět na obrazovkách! Přinášíme vám ty nejexkluzivnější modely podle seriálu And Just Like That

  Zaposlouchejte se! Výběr nejlepších módních podcastů

  Nastala doba podcastová, kdy si za mikrofony usedají různorodé osobnosti ve snaze přiblížit své příběhy komukoli a kdekoli na světě. Platformy se hemží každodenně přibývajícími epizodami a najít si ten správný podcast v obrovském audio moři může být náročné. Módní podcasty sice možná nejsou tolik populární jako třeba ty z kategorie true crime, ovšem mnohé z nich se vyplatí sledovat kvůli kvantu užitečných informací, načerpání inspirace nebo relaxaci u nenáročných konverzací. Přinášíme vám přehled těch, které splňují ty nejvyšší standardy pro všechny módní posluchače.

  Módní ikony, modelky a trendsetteři kdysi a dnes: Kdo stojí na vrcholu módy?

  Svérázná Miranda Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu během svého minutového monologu o blankytně modré dokonale vystihla řetězec módních trendů. Tento jednoduchý vzorec však již nelze tak snadno aplikovat. Mezi návrháře, celebrity, modelky a it-girls, kteří donedávna určovali chod módy, se do rovnice zamotaly sociální sítě, influenceři a generace Z. Jak moc kontrastní a relevantní je vliv módních ikon a známých osobností na to, co je aktuálně v kurzu, ve srovnání s předchozími dekádami?

  Tom Ford sklidil v Miláně úspěch, Prada předvedla návrhy plné pohybu a Etro oslavilo umění vzorů

  Další den Milánského týdne módy odhalil hned několik z vysoce očekávaných přehlídek. Patřila mezi ně ta od Toma Forda, kterou navrhl nový kreativní ředitel značky Peter Hawkings. Podobné pozornosti se ovšem dočkala také show Prada, která vždy patří mezi ty nejvíce sledované. Změť vzorů pak do jinak "poklidných" barevných palet vnesla společnost Etro.

  Právo ženy na boty! Investujte do těch nejnadčasovějších modelů

  "Každá žena má právo na boty." Alespoň tak zní český název jednoho z ikonických dílů seriálu Sex ve městě. Dnes vám představíme obuv, jejíž šarm bude zářit nejen dnes, ale i za deset let. Od nádherných lodiček až po pohodlné tenisky. Co je spojuje, je nadčasový design, který nezávisí na sezóně, ale září v každém okamžiku. Navíc budete mile překvapeni, jak snadno a rychle dokážete zkombinovat tuto obuv s vaším celkovým outfitem.