Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Andělská elegance, dávka extravagance a neodolatelný smysl pro styl. Nová série And Just Like That se vrací na obrazovky s ikonickými a nezapomenutelnými outfity, které nejen okouzlují, ale hlavně inspirují. Od prvního okamžiku, kdy se znovu setkáváme s oblíbenými hrdinkami ze „Sexu ve městě“, je jasné, že móda je opět jednou z hlavních postav celého příběhu. Neexistuje zde žádná módní hranice, kterou by se tvůrci báli překročit. Pozor! Následující text obsahuje spoiler.

  Čím jsou looky z této série zajímavější než dějová linka?

  Jednoznačně je to schopnost kreativců, kteří outfity všech postav skládají dohromady. Styl a umění kombinovat mají tvůrci zřejmě v DNA. Nesourodost, elegance, pařížský street style i nekonvenční kousky jsou synonymem pro hlavní postavu Carrie Bradshaw. Pokud jste zapálenými fanoušky všech sérií i dílů, určitě jste zaregistrovali intergalaktickou dávku nadčasovosti. Carrie v podstatě svůj styl za celou dobu natáčení nezměnila. Čímž se dostáváme k „jádru pudla“, proč je seriál tak oblíbený. Pojďme se podívat na ty nejikoničtější kousky a looky, které nás ve všech dílech doprovází.

  Ptáci, kam se Carrie podívá

  S prvním ptákem jsme se setkali na nepovedené svatbě s panem Božským. Pro tentokrát ho ale z vlasů převedla na neodolatelný doplněk – kabelku od JW Anderson ve tvaru městského holuba. Kousek, na kterém nechal oči snad každý divák. 

  Nafukovací balónky jsou nezbytnost

  S novou sérií přichází i značky, které se v seriálu nikdy dřív neobjevily. Zářným příkladem jsou stylové „jehly“ zdobené nafukovacími balónky od módního domu Loewe, který se do širšího měřítka pozornosti i módou nepolíbených jedinců dostal teprve nedávno. Must have kousek tohoto léta.

  Foto: Loewe

  To, co ztratíte, se k vám jednoho dne vrátí!

  Rčení, které potvrdila nová přítelkyně Carrie – Seema Patel. Když za bílého dne vykročila před svůj dům, přiběhl k ní zloděj, který jí nelítostně odcizil oranžovou Birkinu. O pár dní později ji však našla ležet pod keřem, kde ji zloděj vyprázdnil a zahodil. Naštěstí neznal její cenu a Seema se tak opět shledala se svou kráskou. Na chlup stejnou momentálně pořídíte na e-shopu Farfetch za bez mála čtyři sta tisíc korun.

  Foto: Farfetch

  Kostky kam se podíváš

  Carrie se kostiček ani pruhů rozhodně nebojí. Outfit kopírující obnovený Burberry print s některými odvážnějšími prvky po stylu Vivienne Westwood opět vyobrazuje delikátní kombinaci. Na první pohled se zdá, že k sobě jednotlivé kousky nepasují, následně ale zjistíte, že se jedná o opravdový masterpiece. Za povšimnutí stojí i oblíbený mix stříbra se zlatem. Podobný look vytvoříte i při oběhnutí pár oblíbených vintage shopů.

  Foto: Shutterstock

  Kde takové „crazy“ kousky pořídit?

  Smyslně avantgardní a nadnesené kousky, kterými se celý seriál hemží, nejlépe nakoupíte u designéra Dries Van Noten. Inovativní potisky, odvážné barvy i přírodou inspirované textury – to jsou hlavní pilíře seriálu i belgického brandu. Z aktuální kolekce přidáváme dva looky, které jsme s celou ságou o Carrie Bradshaw shledali jako nejpodobnější. Kabelku s dlouhými třásněmi nebo atypický košilový ornament by si hlavní hrdinky oblíbily na první dobrou!

  Foto: Dries Van Noten

  Klasický „Carrie Bradshaw Outfit“ si oblíbila i Kendall Jenner

  Všem dobře známá Kendall před několika dny vyrazila do pařížského, celebrity opěvovaného, podniku Loulous. Paparazzi ji zachytili ve velmi tlumeně modrých little dress v páskovými sandálky a kabelkou Bottega Veneta. Carrie by v jejím případě vynesla určitě to stejné.

  @kendall.chn.di.tr Kendall khoe đôi chân dài miên man khi đến dự tiệc nhà hàng Loulou ( Paris ) hôm chủ nhật ( 26/6/2023 ) #KendallJenner #streetstylefashion ♬ nhạc nền – Kendall – Chân Dài Triệu Đô

  Zdroj: Instagram, TikTok, Farfetch, HBO

  Módní extáze zpět na obrazovkách! Přinášíme vám ty nejexkluzivnější modely podle seriálu And Just Like That

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.