More

  Nová kolekce módní značky Michael Kors pro letošní jaro a léto se ponese v duchu „urban resort“. Prolnou se v ní jak střihy a materiály typické pro „městský“ styl, tak vzdušnost a odlehčenost pobřežních letovisek. Kampaň na její propagaci proto vznikla v Monte Carlu.

  Kolekci pro jaro a léto newyorské společnosti Michael Kors představily modelky Mica Argañaraz a Mona Tougaard. Na fotografiích kampaně se procházejí za ruce po ulicích Monte Carla. Znázorňovat mají hlavní téma nejnovějších návrhů, a to „urban resort“. Módní značka totiž chtěla propojit jak „tvrdší“ svět velkoměsta, tak lehkost a nevinnost pobřežních městeček.

  „Urban resort pro mě znamená to nejlepší z obou světů. Je to luxus a uhlazená elegance městského života doplněná odlehčeným půvabem, který naleznete jen v těch nejlepších letoviscích,“ okomentoval kolekci Michael Kors. Novou kampaň zveřejnila značka v pátek. Její fotografie vytvořilo umělecké duo z Nizozemí Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin.

  Globální kampaň zveřejnila společnost jak na svých sociálních sítích, tak webových stránkách nebo různých tištěných magazínech. Kolekci vystihují především světlé odstíny, lehké střihy a otevřené sandálky. Tedy prvky, na které často narazíte při letní dovolené. Její součástí jsou ale také ostřejší barvy, jako rudě červená nebo sytě černá, které reprezentují zmíněný „městský“ styl.

  V nové kolekci naleznete i oversized červenou tašku nebo luxusní zlaté psaníčko

  V nejnovější kolekci proto objevíte různé kaftany nebo přehozy, ale také jako na míru ušité obleky a kabáty. Zamilovat se můžete do dlouhých volných bílých kalhot nebo červeného extravagantního body, jako dělaných pro letní dovolenou. Oslnit vás ale na druhou stranu může také více klasický světlý elegantní kostýmek nebo černé šaty s průstřihem na boku. Doplnit je můžete výraznými zlatými doplňky, jako psaníčkem nebo šněrovacími sandálky na podpatku.

  „Výsledkem kolekce je šatník, který oslavuje tělo a zafunguje v jakékoli destinaci po celém světě,“ vyjádřila se k novým návrhům společnost Capri Holdings, která značku Michael Kors vlastní. Zákazníci si pak vyberou také z velké nabídky kabelek. Zaujmout je může například bílá brašna Campbell vyrobená z luxusní italské kůže nebo červená taška větší velikosti s názvem Dede.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Newsbreak, Instagram

  Michael Kors přenesl jarní kolekci do Monte Carla. Propojil v ní eleganci města i uvolněnost pobřeží

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.