Více

  Sledujte nás na Instagramu

  V beauty světě sociální sítě TikTok hlásíme stoprocentní šance na sníh a ledově chladné make-up trendy, jako je například tak oblíbený Cold Girl look. Letos už jsme objevili Latté nebo Cherry make-up. Se změnou ročního období je ale musela nahradit o něco chladnější varianta. Přirozený make-up, vyvolávající dojem toho, že jste právě přišli z chladu a máte roztomile růžové tváře. 

  Cold Girl make-up spočívá v napodobení přirozeného začervenání, které se vám objeví na tvářích i na nose, když venku mrzne. Důraz se tedy klade na bezchybnou pleť s „přehnanou“ tvářenkou. Nepostradatelnou součástí jsou také oční stíny. Přidat můžete například třpytky nebo jemné studené stíny. Vytvořit tak můžete opravdu krásný a lichotivý vzhled.

  O chladné stíny se postará Yves Saint Laurent. Vykouzlí oční víčka jako z ledového království

  Pro Cold Girl look můžete využít například stíny značky Yves Saint Laurent, a to zejména jejich všestrannou paletku COTOUR MINI CLUTCH číslo 500 MEDINE GLOW. Nabízí totiž široké možnosti využití. Pro dokonalý efekt aplikujte stín z pravé horní části paletky na víčka tak, jak je vyznačeno na face chartu. Pro finální projasnění očí použijte světlý stín do vnitřních koutků očí.

  Produkt můžete navíc využít i jako náhradu za highlighter. Pro ještě výraznější vzhled lze štětečkem objevit také dolní část paletky. Buďte ale obezřetní, protože dolní stíny jsou vhodné spíše pro teplejší make-up vzhled. S paletkou totiž dosáhnete nejen Cold Girl looku, ale také mnoho dalších možností, jako je například v současnosti oblíbený Moka trend.

  Zdroj: Tracy Turnbull, YSL Beauty

  Tajemství nejlepšího zimního looku. Poznejte luxusní produkty značky Hourglass

  Produkt s názvem VANISH SEAMLESS STICK od značky Hourglass je make-up v tyčince, který díky svým hydratačním složkám navlhčuje pleť, nezpůsobuje mastný vzhled a vytváří jemnou vrstvu krytí s dojmem bezchybné pleti. Pro dosažení co nejpřirozenějšího vzhledu zvolte také VANISH SEAMLESS FINISH štětec.

  Vyrobený je speciálně pro tento typ makeu-pu, společně proto tvoří nerozdělitelné duo. Jeho štětiny jsou navíc navrženy tak, aby rovnoměrně rozetřely barvu po celém obličeji bez nechtěného “cakey“ efektu. Modelky a influencerky jako Sofia Richie nebo Hailey Bieber potvrzují, že se skutečně jedná o jeden z nejlepších make-upů na současném beauty trhu.

  Zdroj: Tracy Turnbull, Hourglass

  Zdravé začervenání zajistí Fenty Beauty. Jedná se o stylovou volbu pro váš look i kosmetickou výbavu

  Klíčem k dosažení správného Cold Girl looku je především volba vhodné tvářenky. Měla by totiž co nejvěrněji odpovídat barvě, kterou mají vaše tváře poté, co se vrátíte z mrazivé procházky. Tento úkol by se sice mohl zdát náročný, ale s Fenty Beauty a jejich COLOR ADAPTIVE STICK, o které jsme už psali, je volba jasná.

  Tyčinku stačí aplikovat jako jednu tečku na špičku nosu a dvě tečky na tvář. Šmouhu na nosu potom rozetřete do ztracena a za pomocí beauty blenderu jemnými pohyby spojte s tečkami na tváři. Postupujte pečlivě od spodu nahoru a upravujte odstín tak, jak se vám líbí. Nezapomeňte ale ani na rty. Společně s vašim oblíbeným leskem vytvoří tyčinka dokonalou kombinaci.

  Zdroj: Tracy Turnbull, Fenty Beauty

  @darceyangel

  cold girl makeup is back! ❄️🫶🏻🤍 #coldgirlmakeup #naturalmakeup #skincare

  ♬ original sound – ci

  Zdroje: Tracy Turnbull, TikTok, Fenty Beauty, YSL Beauty, Hourglass

  Look jako z festive filmu. Cold Girl make-up obsadil první místo v zimním žebříčku trendů

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.