More

  Pro někoho nezbytná součást každodenního líčení, pro dalšího nepotřebný produkt. Ale pro nás? Nepostradatelný klenot v kosmetické taštičce. Dior Backstage, Givenchy Beauty, Makeup By Mario a spousta dalších značek nám letos přinesla záplavu nových tvářenek s ohromujícími odstíny. Precizní a správná aplikace dokáže vytvořit neodolatelný efekt. Nejenže oživí tvář, ale také přinese jemný a přirozený lesk. Pokud žádnou nevlastníte, je načase si ji pořídit.

  Jak správně aplikovat tvářenku

  Výsledky s tvářenkou mohou být dechberoucí, a přesto aplikace není vůbec složitá. Stačí jen trocha praxe, trpělivosti při zapracování a správné volbě odstínu podle vašeho podtónu pleti. Ovšem pozor! Nejdůležitější je přizpůsobit tvářenku tak, aby seděla i k tvaru obličeje. Každý je unikátní a má své vlastní rysy. Nanesením tvářenky na správná místa můžete upravit optické proporce a vytvořit lichotivý vzhled.

  Dior Backstage Rosy Glow Blush

  Skvělá zpráva! Určitě už všichni známe ikonickou Dior Backstage Rosy Glow Blush, která je oblíbeným produktem Kylie Jenner a mnoha dalších celebrit. Tento rok Dior Backstage uvedl do prodeje další 4 odstíny, které potěší nejen věrné fanoušky této značky, ale i nováčky v beauty světě. Díky technologii oživení barvy reaguje při aplikaci na úroveň vlhkosti pleti a dodává růžový efekt na míru.

  Foto: Dior Backstage

  Makeup By Mario Soft Pop Plumping Blush Veil

  Mario Dedivanovic, uznávaný a dlouholetý make-up artist Kim Kardashian a zakladatel značky Makeup By Mario, uvedl na trh 6 odstínů krémové tvářenky, které si zamilujete! Soft Pop blush je pouze krátkou dobu v prodeji, ale už si vysloužila srdce svých fanoušků. Není divu, sám Mario uvedl: „Můj nový Soft Pop blush je moderní interpretací krémové tvářenky. Tato oslnivá a průsvitná formulace se rozpouští na pokožce a vytváří ohromující, transparentní barvu, která umožňuje vaší přirozené pleti zářit.“ A co řekne, to platí!

  Foto: Makeup By Mario

  Match Stix Color Adaptive Cheek + Lip Stick: SummaTime Collection by Fenty Beauty

  Rihanna nám představuje svůj nejnovější poklad. Fenty Beauty přichází s letní limitovanou kolekcí SUMMATIME COLLECTION, mezi kterou patří i hydratující tyčinka v odstínu Strawberry Pop. Díky technologii posunu barev toto složení přináší nejlichotivější univerzální růžovou barvu na tváře i rty všech odstínů pleti. Můžete aplikovat samostatně a nebo navrstvit na make-up a vytvořit rozjasněný svěží vzhled.

  Foto: Fenty Beauty

  Zdroj: Dior, Makeup By Mario, Fenty Beauty, Youtube

  Dior Backstage, Makeup By Mario a další přicházejí s ikonickými tvářenkami. Najděte svůj odstín a získejte okouzlující vzhled

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.