Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pro někoho nezbytná součást každodenního líčení, pro dalšího nepotřebný produkt. Ale pro nás? Nepostradatelný klenot v kosmetické taštičce. Dior Backstage, Givenchy Beauty, Makeup By Mario a spousta dalších značek nám letos přinesla záplavu nových tvářenek s ohromujícími odstíny. Precizní a správná aplikace dokáže vytvořit neodolatelný efekt. Nejenže oživí tvář, ale také přinese jemný a přirozený lesk. Pokud žádnou nevlastníte, je načase si ji pořídit.

  Jak správně aplikovat tvářenku

  Výsledky s tvářenkou mohou být dechberoucí, a přesto aplikace není vůbec složitá. Stačí jen trocha praxe, trpělivosti při zapracování a správné volbě odstínu podle vašeho podtónu pleti. Ovšem pozor! Nejdůležitější je přizpůsobit tvářenku tak, aby seděla i k tvaru obličeje. Každý je unikátní a má své vlastní rysy. Nanesením tvářenky na správná místa můžete upravit optické proporce a vytvořit lichotivý vzhled.

  Dior Backstage Rosy Glow Blush

  Skvělá zpráva! Určitě už všichni známe ikonickou Dior Backstage Rosy Glow Blush, která je oblíbeným produktem Kylie Jenner a mnoha dalších celebrit. Tento rok Dior Backstage uvedl do prodeje další 4 odstíny, které potěší nejen věrné fanoušky této značky, ale i nováčky v beauty světě. Díky technologii oživení barvy reaguje při aplikaci na úroveň vlhkosti pleti a dodává růžový efekt na míru.

  Foto: Dior Backstage

  Makeup By Mario Soft Pop Plumping Blush Veil

  Mario Dedivanovic, uznávaný a dlouholetý make-up artist Kim Kardashian a zakladatel značky Makeup By Mario, uvedl na trh 6 odstínů krémové tvářenky, které si zamilujete! Soft Pop blush je pouze krátkou dobu v prodeji, ale už si vysloužila srdce svých fanoušků. Není divu, sám Mario uvedl: „Můj nový Soft Pop blush je moderní interpretací krémové tvářenky. Tato oslnivá a průsvitná formulace se rozpouští na pokožce a vytváří ohromující, transparentní barvu, která umožňuje vaší přirozené pleti zářit.“ A co řekne, to platí!

  Foto: Makeup By Mario

  Match Stix Color Adaptive Cheek + Lip Stick: SummaTime Collection by Fenty Beauty

  Rihanna nám představuje svůj nejnovější poklad. Fenty Beauty přichází s letní limitovanou kolekcí SUMMATIME COLLECTION, mezi kterou patří i hydratující tyčinka v odstínu Strawberry Pop. Díky technologii posunu barev toto složení přináší nejlichotivější univerzální růžovou barvu na tváře i rty všech odstínů pleti. Můžete aplikovat samostatně a nebo navrstvit na make-up a vytvořit rozjasněný svěží vzhled.

  Foto: Fenty Beauty

  Zdroj: Dior, Makeup By Mario, Fenty Beauty, Youtube

  Dior Backstage, Makeup By Mario a další přicházejí s ikonickými tvářenkami. Najděte svůj odstín a získejte okouzlující vzhled

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.