Nová sezóna nepřináší pouze nové ready-to-wear, představuje i novinky v designérských HOME kolekcích. V interiérech se snoubí lehká okázalost se zaměřením na kvalitní základní materiály se špetkou zábavných prvků, které jsou dnes v našem hledáčku. Letos vynecháváme výrazné barvy a upřednostňujeme spíše zemité či pastelové odstíny. Někdy k snovému bydlení stačí opravdu málo. Nevěřili byste, co dokáže jedna malá dekorace. Okořeňte letní domácí atmosféru s bytovými doplňky předních módních domů a staňte se vládci nekonvenčního stylu!

Loro Piana vzdává hold řemeslné zručnosti 

Nová HOME kolekce v sobě mísí řadu nečekaných textur a hmatových vjemů. Oslavuje ruční výrobu a klasické vzory. Od proužků až po kostky. Základy čalouněného nábytku Loro Piana vytváří pouze z vybraných dřevin. Stejně tak si důkladně vybírá i kašmír či vlnu.

Foto: Loro Piana

Každý domov musí mít svou specifickou vůni! Proto můžete začít jednoduše. Loro Piana svíčky jsou doslova udržitelná umělecká díla. Nejenže si pořídíte specifickou vůni, ale zároveň si pořídíte kousek Nového Zélandu či Mongolska, odkud módní dům odebírá veškeré ingredience pro výrobu! Na léto doporučujeme květinové esence. Všechny obaly jsou samozřejmě recyklovatelné.

Foto: Loro Piana

Pokud si lámete hlavu nad novým servírovacím nádobím, pořiďte si například prkénka na krájení pizzy či servírování předkrmů. Na letní dýchánky jsou oba objekty must-have.

Foto: Loro Piana

Missoni Home se barev nebojí

Kromě classy vzhledu letošnímu létu dominuje i hravost. U Missoni se doporučujeme poohlédnout po textilních předmětech. Dotáhnou totiž letní atmosféru k naprostému vrcholu dokonalosti. Hravé vzory lemují téměř každý kousek, proto je značka vhodná na sezónní dekorace a výzdobu. Na podzim můžete všechny textilní objekty vyměnit za jiné, umírněnější.

Foto: Missoni

Mezi naše favority kromě klasického textilu patří i župany. Díky jednoduchému boho stylu evokují pocit letního dobrodružství.

Foto: Missoni

Letní koktejly jedině s Ralphem

Ralph Lauren, snad nejvíce „old money“ značka, letos přišla s úžasným setem na přípravu drinků. Komplet obsahuje veškeré základní vybavení s nímž okouzlíte každou návštěvu. Luxusní vzhled umocňují zlaté a kožené prvky. Skleněné části pocházejí z Maďarských továren.

Foto: Ralph Lauren

O zábavu se postará herní set Flower Chess. Jde o mistrovské dílo, je totiž celý vyroben ručně a každý kousek je unikát.

Foto: Ralph Lauren

Letní měsíce si vyžadují oživení nejen šatníku, ale i domova! Osvěžte své království designovými doplňky

Atelier Jolie oznámil první spolupráci. Vytvoří kolekci se značkou Chloé

Herečka Angelina Jolie nedávno oznámila vytvoření své vlastní značky Atelier Jolie. Za svou první spolupráci si pak vybrala módní dům Chloé. Spolu s ním hodlá vytvořit kolekci vystihující autentické spojení mezi ženami i moderní podobu ženskosti.

Klíčové barvy pro jaro a léto 2025 jsou trendy už nyní. Promítají se do luxusních módních přehlídek

Společnosti WGSN a Coloro využívají výzkum současných i budoucích trendů ze světa módy, krásy i designu. Na základě něj dokáží předpovědět, jaké barvy budou v budoucnosti populární. Jejich pět klíčových barev pro jaro a léto 2025 přitom módní návrháře inspiruje už nyní.

Miu Miu vydalo kampaň ke kabelce Arcadie. Gigi Hadid se v ní ocitla ve světě slavné malířky

Při tvorbě fotografií ke kampani Miu Miu se fotograf Steven Meisel nechal inspirovat díly malířky Margaret Keane. Ta jsou známá postavičkami s melancholickými pohledy a velkýma očima. V podobném stylu proto modelka Gigi Hadid představila také kabelku Arcadie.

Victoria Beckham vložila do kolekce resort 2024 vzpomínky na dětství i hrdinky z 90. let

Kolekce resort 2024 Victorie Beckham využívá především maskulinní siluety typické pro 90. léta. Oversized saka, široké kalhoty nebo asymetrické šaty mají připomínat hrdinky z tehdejších filmů, jako je Základní instinkt nebo Taxikář. Zároveň se jedná o prvky připomínající návrhářčino dětství.