Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nová sezóna nepřináší pouze nové ready-to-wear, představuje i novinky v designérských HOME kolekcích. V interiérech se snoubí lehká okázalost se zaměřením na kvalitní základní materiály se špetkou zábavných prvků, které jsou dnes v našem hledáčku. Letos vynecháváme výrazné barvy a upřednostňujeme spíše zemité či pastelové odstíny. Někdy k snovému bydlení stačí opravdu málo. Nevěřili byste, co dokáže jedna malá dekorace. Okořeňte letní domácí atmosféru s bytovými doplňky předních módních domů a staňte se vládci nekonvenčního stylu!

  Loro Piana vzdává hold řemeslné zručnosti 

  Nová HOME kolekce v sobě mísí řadu nečekaných textur a hmatových vjemů. Oslavuje ruční výrobu a klasické vzory. Od proužků až po kostky. Základy čalouněného nábytku Loro Piana vytváří pouze z vybraných dřevin. Stejně tak si důkladně vybírá i kašmír či vlnu.

  Foto: Loro Piana

  Každý domov musí mít svou specifickou vůni! Proto můžete začít jednoduše. Loro Piana svíčky jsou doslova udržitelná umělecká díla. Nejenže si pořídíte specifickou vůni, ale zároveň si pořídíte kousek Nového Zélandu či Mongolska, odkud módní dům odebírá veškeré ingredience pro výrobu! Na léto doporučujeme květinové esence. Všechny obaly jsou samozřejmě recyklovatelné.

  Foto: Loro Piana

  Pokud si lámete hlavu nad novým servírovacím nádobím, pořiďte si například prkénka na krájení pizzy či servírování předkrmů. Na letní dýchánky jsou oba objekty must-have.

  Foto: Loro Piana

  Missoni Home se barev nebojí

  Kromě classy vzhledu letošnímu létu dominuje i hravost. U Missoni se doporučujeme poohlédnout po textilních předmětech. Dotáhnou totiž letní atmosféru k naprostému vrcholu dokonalosti. Hravé vzory lemují téměř každý kousek, proto je značka vhodná na sezónní dekorace a výzdobu. Na podzim můžete všechny textilní objekty vyměnit za jiné, umírněnější.

  Foto: Missoni

  Mezi naše favority kromě klasického textilu patří i župany. Díky jednoduchému boho stylu evokují pocit letního dobrodružství.

  Foto: Missoni

  Letní koktejly jedině s Ralphem

  Ralph Lauren, snad nejvíce „old money“ značka, letos přišla s úžasným setem na přípravu drinků. Komplet obsahuje veškeré základní vybavení s nímž okouzlíte každou návštěvu. Luxusní vzhled umocňují zlaté a kožené prvky. Skleněné části pocházejí z Maďarských továren.

  Foto: Ralph Lauren

  O zábavu se postará herní set Flower Chess. Jde o mistrovské dílo, je totiž celý vyroben ručně a každý kousek je unikát.

  Foto: Ralph Lauren

  Letní měsíce si vyžadují oživení nejen šatníku, ale i domova! Osvěžte své království designovými doplňky

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.