More

  Kdyby byla Carrie v Praze a zeptala se vás, kam zajít pro luxusní boty, nachystali jsme vám odpověď. Tady je přehled luxusních obuvníků, kteří mají svoje vymazlené butiky nejen v Pařížské ulici.

  Baldinini

  Stylový design, tradiční ruční práce a kvalitní kůže, to jsou italské boty Baldinini. Možná by nebyly k prvním, na které byste si vzpomněla, možná je nezná ani Carrie, ale až byste si je obula, patřily by k nejpohodlnějším, jaké v botníku máte. Tradiční rodinná značka vyrábí boty přes sto let a tak ví, jak je udělat příjemně nositelné. Kromě lodiček se pyšní i stylovými polokozačkami nebo teniskami.

  Obchod Baldinini v Praze najdete na adrese Havířská 581/5.

  Foto: Baldinini

  Ve Fashion Arena Prague Outlet pak najdete i outletový obchod Baldinini.

  Foto: Baldinini

  Jimmy Choo

  Vysoké podpatky, třpyt a styl. Jedna z nejdražších obuvnických značek má kořeny v Malajsii, kdy švec Jimmy Choo otiskl svůj rodinný um do svých bot. Historie, kterou zná každá milovnice bot, se v Česku začala psát v roce 2013, kdy se otevřel butik v Pařížské, ale do desítek butiků po celém světě chodí řada celebrit, od Michelle Obamové přes Emmu Stone až po Jennifer Lopez. A my se tomu nedivíme. Saténové lodičky se štrasovou sponou jsou snem nejedné z nás.

  Obchod Jimmy Choo v Praze najdete v Pařížské ulici 7. Nezapomeňte v obchodě zaběhnout i do mínus prvního patra, kde se občas objeví regál se zlevněnými kousky.

  Foto: Pinterest

  Christian Louboutin

  Legendární červená podrážka na lodičkách, ale třeba i kozačkách se otiskuje i do červených koberců na premiérách – celebrity si tenhle signifikantní prvek oblíbili, i když někteří oponují, že se v tak vysokých podpatcích dá stěží chodit. Červené koberce zdobí i pražský obchod, který je otevřený od roku 2018. Kolik botiček z něj asi tak už odešlo?

  Obchod Christian Louboutin v Praze najdete v Široké 97/11, stačí odbočit z Pařížské ulice.

  Foto: Christian Louboutin

  Smůla je, že na pohodlné střevíčky Manolo Blahnik si u nás ještě budeme muset počkat.

  Kvalitní, luxusní, elegantní… Ano! Víme, kam pro tyhle boty vyrazit

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.