Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Investice do hodinek může být trefou do černého nebo neúspěchem. Takže, jak říkají někteří nadšenci do hodinek, investujte do nich nejen kvůli pravděpodobnosti zhodnocení, ale kvůli tomu, že vás skutečně zaujmou.

  Pokud patříte k příznivcům nového barevného trendu, říkáme: „Ano.“ Barevné ciferníky totiž právě hýbou světem módy. Nejde sice o žádnou novinkou, ale současný nárůst zájmu o poutavé odstíny, který vyústil v explozivní ceny na trhu, způsobil, že se i hodinářské společnosti vrhly na tento trend s větší vervou.

  A proč se poohlédnout právě po něčem takovém? Příkladem mohou být například hodinky Patek Philippe Nautilus Ref. 5711 s ciferníkem Tiffany Blue. Jediný kus se v nedávné aukci Phillips prodal za neuvěřitelných 6,5 ​​milionu dolarů (v přepočtu zhruba 159 000 000 CZK).

  Pokud je to na Vás už trochu moc, skvělou investicí určitě byly také Rolex Oyster Perpetual s cukrově růžovým ciferníkem, které se původně prodávaly za 5 600 dolarů a nyní si ty stejné hodinky můžete od výrobce koupit za 16 000 dolarů.

  Foto: Patek Philippe, Rolex

  A protože modelů je na trhu opravdu hodně, připravili jsme pro vás patero krásek, které rozhodně za zvážení stojí.

  Omega Seamaster Aqua Terra

  Foto: Omega

  V letošním roce Omega vydala 10 nových referencí v řadě Seamaster Aqua Terra a všechny mají překrásný barevný číselník. Od modré Lagoon Blue či růžové Shell Pink nebo zelenou Bay Green.

  Jednou z verzí, která z řady vyčnívá, je model v odstínu Saffron. Oranžovo-žlutavý ciferník probarvený sluncem může mít při určitém osvětlení téměř lososovou barvu nebo jasně mandarinkový vzhled. V každém případě, podle nás nemohou zůstat bez povšimnutí. Hodinky si můžete pořídit za cenu od 6 000 dolarů.

  Zenith Chronomaster Original Pink

  Foto: Zenith

  Zenith’s Chronomaster Original Pink se složitějším mechanismem a podrobnějšími variacemi ciferníku se jeví za cenu 10 000 dolarů jako velmi vkusný doplněk vašeho outfitu. Navíc, když 20 procent z výtěžku jde ve prospěch Nadace Susan G. Komen na rakovinu prsu, získáte z nákupu ještě lepší pocit.

  Bovet Virtuoso V z 18karátového bílého zlata

  Foto: Bovet

  Zatímco někteří utrácejí stovky tisíc dolarů za barevné ciferníky pouze s datem, dovolte nám připomenout, že existují další krásky, a to s výrazně složitějším řemeslným zpracováním, které jsou dostupné nejen za lepší cenu, ale také s cenovkou odpovídající kvalitě konstrukce časomíry. 

  Jasně, mluvíme tu o Bovet Virtuoso V s nápadným oceánově modrým číselníkem. Pod tímto názvem se ve skutečnosti ukrývají nádherné švýcarské hodinky z 18karátového zlata, safíru a koženého řemínku.

  Za zmínku určitě stojí kalendář rozkládající se kolem ciferníku, který si „pamatuje“ 100 přestupných roků. Což znamená, že datum na nich bude třeba přenastavit nejblíže za 400 let. Takže, rozhodně nezapomenout na své potomky a uchovat si manuál. Pozor ale, cena této roztomilosti začíná na 79 000 dolarech.

  IWC Portugieser

  Foto: IWC

  IWC Portugiesen jsou zkrátka jedním slovem klasika. Tato 41mm verze s vínovým ciferníkem vrhá na tradiční model ale úplně nový lesk. Je zcela jisté, že kdekoliv se s nimi ukážete, každému spadne brada. Poslouží dokonale jak funkci, tak vašemu stylu. Pořídit je můžete již od 8 400 dolarů. 

  H. Moser & Cie Endeavour Center Seconds Concept Lime Green

  Foto: H. Moser & Cie Endeavour

  Máme zelené ciferníky a pak máme výjimečně zelené ciferníky40mm Endeavour Center Seconds Concept Lime Green od Moser nejenže přináší opravdovou pastvu pro oči ve svém ultra bohatém odstínu, ale také dodává hloubku pomocí textury. Efektu tohoto úžasného povrchu bylo dosaženo použitím tří pigmentů. Uvnitř hodinek se nachází automatický strojek HMC 200 s dvojitou vlásenkou vlastní značky. Prodávají se za cenu od 27 000 dolarů.

  Když čas jsou peníze. Tady je 5 zářivých kousků, o kterých byste měli vědět

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.