More

  Kate Moss oživuje ikonický moment z přelomu 90. let v kampani Marc Jacobs Resort 2023. Růžové vlasy debutovaly už na žádost Donatelly Versace pro runway Versace SS99.

  Supermodelka, kterou nafotil Harley Weir a stylizovala Danielle Emerson, má rovné růžové vlasy, které kombinuje s botami Kiki na vysoké platformě, jež jsou pro newyorského návrháře charakteristické.

  V kampani představuje tašku The Bucket Bag v různých barvách a velikostech. Kožená kbelíková taška, která je k dispozici v šedé, červené, černé, modré, fialové a hnědé barvě, je jednoduchá, stylová a zdobená značkovým nápisem. Součástí kampaně je také charakteristická kožená taška přes rameno J Marc Collection, s mnoha dalšími variantami dostupnými na webových stránkách.

  Foto: Marc Jacobs Resort 2023

  V rámci vizuální stránky kampaně Kate Moss modeluje představené kabelky Marc Jacobs v různých outfitech. Ať už je Moss stylizovaná do celodžínového střihu s mohutnými černými podpatky, nebo do jednoduchého černého vzorovaného topu, dokonale vystihla podstatu kampaně.

  Foto: Marc Jacobs Resort 2023

  Pro ty, kteří si nepamatují, Moss debutovala na přehlídkovém molu pro kolekci Versace jaro/léto 1999 nápadně růžovými vlasy. Později ji objektivem zachytil Juergen Teller na snímku nazvaném „Mladá růžová Kate“, kde je vidět uvelebená v posteli s rozpuštěnými vlasy.

  V rozhovoru pro SHOWstudio v roce 2014 se ikonická modelka svěřila, že vlasy tehdy měla jen týden.

  Měla jsem růžové vlasy, protože mi Donatella řekla: „Chci tě na exkluzivní fotku pro Versace a Versus. Máš blond vlasy a já chci, abys změnila barvu vlasů“. Tak jsem si řekla: „Nebudu zrzavá nebo něco normálního, ale budu růžová“. A tak jsem se rozhodla, že to udělám.

  Zdroj: hypebae.com, vanityteen.com, YouTube

  Kate Moss je zpět s růžovými vlasy v kampani Marc Jacobs Resort 2023

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.