Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Kate Moss oživuje ikonický moment z přelomu 90. let v kampani Marc Jacobs Resort 2023. Růžové vlasy debutovaly už na žádost Donatelly Versace pro runway Versace SS99.

  Supermodelka, kterou nafotil Harley Weir a stylizovala Danielle Emerson, má rovné růžové vlasy, které kombinuje s botami Kiki na vysoké platformě, jež jsou pro newyorského návrháře charakteristické.

  V kampani představuje tašku The Bucket Bag v různých barvách a velikostech. Kožená kbelíková taška, která je k dispozici v šedé, červené, černé, modré, fialové a hnědé barvě, je jednoduchá, stylová a zdobená značkovým nápisem. Součástí kampaně je také charakteristická kožená taška přes rameno J Marc Collection, s mnoha dalšími variantami dostupnými na webových stránkách.

  Foto: Marc Jacobs Resort 2023

  V rámci vizuální stránky kampaně Kate Moss modeluje představené kabelky Marc Jacobs v různých outfitech. Ať už je Moss stylizovaná do celodžínového střihu s mohutnými černými podpatky, nebo do jednoduchého černého vzorovaného topu, dokonale vystihla podstatu kampaně.

  Foto: Marc Jacobs Resort 2023

  Pro ty, kteří si nepamatují, Moss debutovala na přehlídkovém molu pro kolekci Versace jaro/léto 1999 nápadně růžovými vlasy. Později ji objektivem zachytil Juergen Teller na snímku nazvaném „Mladá růžová Kate“, kde je vidět uvelebená v posteli s rozpuštěnými vlasy.

  V rozhovoru pro SHOWstudio v roce 2014 se ikonická modelka svěřila, že vlasy tehdy měla jen týden.

  Měla jsem růžové vlasy, protože mi Donatella řekla: „Chci tě na exkluzivní fotku pro Versace a Versus. Máš blond vlasy a já chci, abys změnila barvu vlasů“. Tak jsem si řekla: „Nebudu zrzavá nebo něco normálního, ale budu růžová“. A tak jsem se rozhodla, že to udělám.

  Zdroj: hypebae.com, vanityteen.com, YouTube

  Kate Moss je zpět s růžovými vlasy v kampani Marc Jacobs Resort 2023

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.