Kate Moss oživuje ikonický moment z přelomu 90. let v kampani Marc Jacobs Resort 2023. Růžové vlasy debutovaly už na žádost Donatelly Versace pro runway Versace SS99.

Supermodelka, kterou nafotil Harley Weir a stylizovala Danielle Emerson, má rovné růžové vlasy, které kombinuje s botami Kiki na vysoké platformě, jež jsou pro newyorského návrháře charakteristické.

V kampani představuje tašku The Bucket Bag v různých barvách a velikostech. Kožená kbelíková taška, která je k dispozici v šedé, červené, černé, modré, fialové a hnědé barvě, je jednoduchá, stylová a zdobená značkovým nápisem. Součástí kampaně je také charakteristická kožená taška přes rameno J Marc Collection, s mnoha dalšími variantami dostupnými na webových stránkách.

Foto: Marc Jacobs Resort 2023

V rámci vizuální stránky kampaně Kate Moss modeluje představené kabelky Marc Jacobs v různých outfitech. Ať už je Moss stylizovaná do celodžínového střihu s mohutnými černými podpatky, nebo do jednoduchého černého vzorovaného topu, dokonale vystihla podstatu kampaně.

Foto: Marc Jacobs Resort 2023

Pro ty, kteří si nepamatují, Moss debutovala na přehlídkovém molu pro kolekci Versace jaro/léto 1999 nápadně růžovými vlasy. Později ji objektivem zachytil Juergen Teller na snímku nazvaném „Mladá růžová Kate“, kde je vidět uvelebená v posteli s rozpuštěnými vlasy.

V rozhovoru pro SHOWstudio v roce 2014 se ikonická modelka svěřila, že vlasy tehdy měla jen týden.

Měla jsem růžové vlasy, protože mi Donatella řekla: „Chci tě na exkluzivní fotku pro Versace a Versus. Máš blond vlasy a já chci, abys změnila barvu vlasů“. Tak jsem si řekla: „Nebudu zrzavá nebo něco normálního, ale budu růžová“. A tak jsem se rozhodla, že to udělám.

Zdroj: hypebae.com, vanityteen.com, YouTube

Kate Moss je zpět s růžovými vlasy v kampani Marc Jacobs Resort 2023

Luxusní módní značky, na které si potrpí nejbohatší lidé

Luxusní móda je nejčastěji spojována se značkami prezentovanými na týdnech módy, díky kterým se stávají veřejně známými. Ale i ve světě špičkového stylu existují skryté drahokamy, které si zakládají na své exkluzivitě. V oblibě je má především "nejvyšší třída". Pojďte se tedy podívat, do jakých značek se často oblékají celebrity, světoví vůdci nebo i ti, kterým proudí v žilách modrá krev.

Moncler zachytil ve spolupráci s Aliciou Keys ducha New Yorku. Inspiroval se jejími sny z 90. let

V nové kolekci italské značky Moncler představila Alicia Keys své nejhlubší dojmy z New Yorku. Oversized sportovní bundy, bucket hat, úzké halter topy a neonové barvy tak vystihují 90. léta Manhattanu.

Šátek jako sezónní nezbytnost. Vytvořte z obyčejného doplňku neodolatelný kousek

Šátek je od dávných dob nepostradatelným doplňkem, který by neměl chybět v žádném šatníku. S jarem přichází několik možností, jak ho nosit. I se simple lookem takový šátek dokáže divy. Podívejte se s námi na TOP 5 nápadů, které z vás vykouzlí královnu šátků!

Karlie Kloss chce demokratizovat vysokou módu. Představila módní svět Fashion Klossette uvnitř Robloxu

Modelka Karlie Kloss se rozhodla sdílet své zážitky z módního průmyslu s celým světem. Nebo alespoň tím digitálním. Vytvořila totiž herní svět na platformě Roblox, který uživatelům umožní navrhovat, stylizovat i prodávat vlastní kousky. Chce tím učinit módu dostupnější.