Více

  Sledujte nás na Instagramu

  V krásném světě módy a krásy se v poslední době neustále mluví o fenomenálním trendu nazvaném „Latté Make-up“. Tento přístupný a přirozený vizuální efekt získává stále větší oblibu. Jeho jednoduchost a ohromující výsledek totiž přesně ladí s každým tónem pleti. Jedinečný klíč k dosažení tohoto kouzelného vzhledu spočívá v použití teplých a jemných karamelových odstínů. Pojďme se tedy společně ponořit do světa „Latté Make-upu“ a objevit jeho magickou esenci.

  Trend „Latté Makeup“ vytvořila talentovaná vizážistka Tanielle Jai již v roce 2018, kdy ho použila pro kampaň luxusní značky šperků Sondre. Ačkoli tento ohromující vzhled spatřil světlo světa před pěti lety, teprve díky platformě TikTok se stal nedávným virálním fenoménem a způsobil pravou bouři na sociálních médiích. Přesto, že uplynulo několik let od jeho vzniku, „Latté Makeup“ se stal nesmírně populárním a žádaným trendem, který oslovil širokou veřejnost. Jeho jedinečná kombinace teplých a karamelových odstínů dodává každému tónu pleti nádhernou harmonii a podtrhuje přirozenou krásu.

  Než se pustíte do samotného vytváření tohoto působivého vzhledu, nezapomínejte na základní krok – důkladnou přípravu pleti. Bez správného vyčištění a přípravy pleti by vám nemusel výsledek vycházet tak, jak si přejete. Buďte tedy pečlivé a věnujte dostatečnou pozornost přípravě pleti.

  Foto: Tanielle Jai

  Dokonalý základ

  Každá žena si přeje projasněný a zdravě opálený vzhled bez zbytečné námahy. A toho lze dosáhnout jednoduše, použitím pouhých dvou produktů, které zaručí bezchybnou pleť. Mezi těmito kouzelnými pomocníky nesmí chybět legendární London Iconic Radiance Booster v odstínu Caramel Glow. Stačí nanést tento třpytivý krém přesně na ta místa, kam byste obvykle aplikovali bronzer. Nezapomeňte na elegantní dotek i na vašich očních víčkách. Tento lehký krém nejenže propůjčí vaší pleti zářivý lesk, ale také dokonale zakryje nedokonalosti, přičemž ponechá přirozenost vašeho vzhledu nedotčenou.

  Pro dosažení naprosté přirozenosti tohoto looku se můžete spolehnout na Ultra Creamy korektor od Tarte Cosmetics. Vyberte si odstín, který je o něco světlejší než váš vlastní tón pleti a pomocí ťupkavých pohybů houbičky ho dokonale začleňte. Tím zajistíte, že přechody mezi barvami budou naprosto dokonalé a váš vzhled zůstane čistý a svěží. Na závěr stačí jen jemně připudrovat oblast pod očima libovolným pudrem dle vaší preference.

  Foto: Iconic London, Tracy Turnbull, Tarte Cosmetics

  Žhavý pohled

  Chcete-li dosáhnout hlubokého a výrazného pohledu, nedokonalejší možností je použití tužky ARTIST COLOR PENCIL od značky Makeup For Ever. Tato tužka si vás získá svojí krásnou měkkostí, což znamená, že nemusíte vyvíjet žádný tlak, abyste dosáhli úchvatného výsledku. Pro dosažení tohoto looku je naprosto ideální odstín „Anywhere Caffeine“, který nabízí světle hnědou barvu s nádechem tepla. Stačí jemně vytvořit linku podél horního a dolního víčka a následně ji lehce rozetřít do záhybu oka pomocí blendovacího štětce. Pro další dimenzi lze linku ještě jednou přetáhnout, tentokrát však mimo záhyb.

  Pro dokonalý závěr tohoto oslnivého looku přidejte svůj oblíbený lesk na rty. A voilà, „Latté Makeup“ je dokončený!

  Foto: Dreamstime, Makeup For Ever

  Zdroj: Tarte Cosmetics, Makeup For Ever, Iconic London, Tanielle Jai, Tracy Turnbull, Dreamstime

  Karamelový Nádech: Latté Make-up ovládá trendy roku 2023

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.