Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  V krásném světě módy a krásy se v poslední době neustále mluví o fenomenálním trendu nazvaném „Latté Make-up“. Tento přístupný a přirozený vizuální efekt získává stále větší oblibu. Jeho jednoduchost a ohromující výsledek totiž přesně ladí s každým tónem pleti. Jedinečný klíč k dosažení tohoto kouzelného vzhledu spočívá v použití teplých a jemných karamelových odstínů. Pojďme se tedy společně ponořit do světa „Latté Make-upu“ a objevit jeho magickou esenci.

  Trend „Latté Makeup“ vytvořila talentovaná vizážistka Tanielle Jai již v roce 2018, kdy ho použila pro kampaň luxusní značky šperků Sondre. Ačkoli tento ohromující vzhled spatřil světlo světa před pěti lety, teprve díky platformě TikTok se stal nedávným virálním fenoménem a způsobil pravou bouři na sociálních médiích. Přesto, že uplynulo několik let od jeho vzniku, „Latté Makeup“ se stal nesmírně populárním a žádaným trendem, který oslovil širokou veřejnost. Jeho jedinečná kombinace teplých a karamelových odstínů dodává každému tónu pleti nádhernou harmonii a podtrhuje přirozenou krásu.

  Než se pustíte do samotného vytváření tohoto působivého vzhledu, nezapomínejte na základní krok – důkladnou přípravu pleti. Bez správného vyčištění a přípravy pleti by vám nemusel výsledek vycházet tak, jak si přejete. Buďte tedy pečlivé a věnujte dostatečnou pozornost přípravě pleti.

  Foto: Tanielle Jai

  Dokonalý základ

  Každá žena si přeje projasněný a zdravě opálený vzhled bez zbytečné námahy. A toho lze dosáhnout jednoduše, použitím pouhých dvou produktů, které zaručí bezchybnou pleť. Mezi těmito kouzelnými pomocníky nesmí chybět legendární London Iconic Radiance Booster v odstínu Caramel Glow. Stačí nanést tento třpytivý krém přesně na ta místa, kam byste obvykle aplikovali bronzer. Nezapomeňte na elegantní dotek i na vašich očních víčkách. Tento lehký krém nejenže propůjčí vaší pleti zářivý lesk, ale také dokonale zakryje nedokonalosti, přičemž ponechá přirozenost vašeho vzhledu nedotčenou.

  Pro dosažení naprosté přirozenosti tohoto looku se můžete spolehnout na Ultra Creamy korektor od Tarte Cosmetics. Vyberte si odstín, který je o něco světlejší než váš vlastní tón pleti a pomocí ťupkavých pohybů houbičky ho dokonale začleňte. Tím zajistíte, že přechody mezi barvami budou naprosto dokonalé a váš vzhled zůstane čistý a svěží. Na závěr stačí jen jemně připudrovat oblast pod očima libovolným pudrem dle vaší preference.

  Foto: Iconic London, Tracy Turnbull, Tarte Cosmetics

  Žhavý pohled

  Chcete-li dosáhnout hlubokého a výrazného pohledu, nedokonalejší možností je použití tužky ARTIST COLOR PENCIL od značky Makeup For Ever. Tato tužka si vás získá svojí krásnou měkkostí, což znamená, že nemusíte vyvíjet žádný tlak, abyste dosáhli úchvatného výsledku. Pro dosažení tohoto looku je naprosto ideální odstín „Anywhere Caffeine“, který nabízí světle hnědou barvu s nádechem tepla. Stačí jemně vytvořit linku podél horního a dolního víčka a následně ji lehce rozetřít do záhybu oka pomocí blendovacího štětce. Pro další dimenzi lze linku ještě jednou přetáhnout, tentokrát však mimo záhyb.

  Pro dokonalý závěr tohoto oslnivého looku přidejte svůj oblíbený lesk na rty. A voilà, „Latté Makeup“ je dokončený!

  Foto: Dreamstime, Makeup For Ever

  Zdroj: Tarte Cosmetics, Makeup For Ever, Iconic London, Tanielle Jai, Tracy Turnbull, Dreamstime

  Karamelový Nádech: Latté Make-up ovládá trendy roku 2023

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.