More

  V krásném světě módy a krásy se v poslední době neustále mluví o fenomenálním trendu nazvaném „Latté Make-up“. Tento přístupný a přirozený vizuální efekt získává stále větší oblibu. Jeho jednoduchost a ohromující výsledek totiž přesně ladí s každým tónem pleti. Jedinečný klíč k dosažení tohoto kouzelného vzhledu spočívá v použití teplých a jemných karamelových odstínů. Pojďme se tedy společně ponořit do světa „Latté Make-upu“ a objevit jeho magickou esenci.

  Trend „Latté Makeup“ vytvořila talentovaná vizážistka Tanielle Jai již v roce 2018, kdy ho použila pro kampaň luxusní značky šperků Sondre. Ačkoli tento ohromující vzhled spatřil světlo světa před pěti lety, teprve díky platformě TikTok se stal nedávným virálním fenoménem a způsobil pravou bouři na sociálních médiích. Přesto, že uplynulo několik let od jeho vzniku, „Latté Makeup“ se stal nesmírně populárním a žádaným trendem, který oslovil širokou veřejnost. Jeho jedinečná kombinace teplých a karamelových odstínů dodává každému tónu pleti nádhernou harmonii a podtrhuje přirozenou krásu.

  Než se pustíte do samotného vytváření tohoto působivého vzhledu, nezapomínejte na základní krok – důkladnou přípravu pleti. Bez správného vyčištění a přípravy pleti by vám nemusel výsledek vycházet tak, jak si přejete. Buďte tedy pečlivé a věnujte dostatečnou pozornost přípravě pleti.

  Foto: Tanielle Jai

  Dokonalý základ

  Každá žena si přeje projasněný a zdravě opálený vzhled bez zbytečné námahy. A toho lze dosáhnout jednoduše, použitím pouhých dvou produktů, které zaručí bezchybnou pleť. Mezi těmito kouzelnými pomocníky nesmí chybět legendární London Iconic Radiance Booster v odstínu Caramel Glow. Stačí nanést tento třpytivý krém přesně na ta místa, kam byste obvykle aplikovali bronzer. Nezapomeňte na elegantní dotek i na vašich očních víčkách. Tento lehký krém nejenže propůjčí vaší pleti zářivý lesk, ale také dokonale zakryje nedokonalosti, přičemž ponechá přirozenost vašeho vzhledu nedotčenou.

  Pro dosažení naprosté přirozenosti tohoto looku se můžete spolehnout na Ultra Creamy korektor od Tarte Cosmetics. Vyberte si odstín, který je o něco světlejší než váš vlastní tón pleti a pomocí ťupkavých pohybů houbičky ho dokonale začleňte. Tím zajistíte, že přechody mezi barvami budou naprosto dokonalé a váš vzhled zůstane čistý a svěží. Na závěr stačí jen jemně připudrovat oblast pod očima libovolným pudrem dle vaší preference.

  Foto: Iconic London, Tracy Turnbull, Tarte Cosmetics

  Žhavý pohled

  Chcete-li dosáhnout hlubokého a výrazného pohledu, nedokonalejší možností je použití tužky ARTIST COLOR PENCIL od značky Makeup For Ever. Tato tužka si vás získá svojí krásnou měkkostí, což znamená, že nemusíte vyvíjet žádný tlak, abyste dosáhli úchvatného výsledku. Pro dosažení tohoto looku je naprosto ideální odstín „Anywhere Caffeine“, který nabízí světle hnědou barvu s nádechem tepla. Stačí jemně vytvořit linku podél horního a dolního víčka a následně ji lehce rozetřít do záhybu oka pomocí blendovacího štětce. Pro další dimenzi lze linku ještě jednou přetáhnout, tentokrát však mimo záhyb.

  Pro dokonalý závěr tohoto oslnivého looku přidejte svůj oblíbený lesk na rty. A voilà, „Latté Makeup“ je dokončený!

  Foto: Dreamstime, Makeup For Ever

  Zdroj: Tarte Cosmetics, Makeup For Ever, Iconic London, Tanielle Jai, Tracy Turnbull, Dreamstime

  Karamelový Nádech: Latté Make-up ovládá trendy roku 2023

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.