Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Také letos připravila módní společnost Calvin Klein speciální kolekci pro blížící se Pride Month. V červnu se totiž každý rok po celém světě oslavuje a podporuje komunita LGBTQI+. Tentokrát značka pod heslem Let It Out ukazuje kouzlo toho, být sám sebou.

  Jednoduché černobílé fotografie kampaně Let It Out společnosti Calvin Klein nechávají vyniknout její hlavní message. Milovníci značky se tak mohou soustředit na samotné modely, tedy herečku Amandlu Stenberg a herce Brandona Flynn. Oba jsou totiž zachycení se zářivými úsměvy na tváři, v uvolněných a hravých pózách. Výsledná atmosféra proto ukazuje, jaké to je, nebát se být svým autentickým já.

  Jedná se přitom o pocit, který je každoročně oslavovaný takzvaným Pride Month. V červnu se už tradičně po celém světě konají různé akce i projekty na podporu komunity LGBTQI+. Její členové totiž nadále čelí různým druhům diskriminace. Podpořit se menšinu svou kampaní letos opět rozhodla také značka Calvin Klein. Jako modely pro kolekci nazvanou This Is Love si proto vybrala známé osobnosti, které do zmíněné komunity patří.

  Kromě hravé atmosféry, umožňující naprosto svobodné vyjádření sebe sama, ukázala kampaň nafocená Karim Sadli také související kousky. Na spodním prádle, v pro Kleina tak typickém stylu, je tentokrát vedle loga vytištěný také nápis This Is Love. Jinak klasicky bílá guma na okrajích kalhotek, slipů nebo podprsenek je zase vyhotovená v duhových barvách. Další návrhy jsou pak vytvořené z různě barevných výrazných bloků. Spodní prádlo pak doplňují například trička se stejným nápisem.

  Na oslavu LGBTQI+ nechal Calvin Klein vyrobit také limitovanou edici triček podporující mladé transsexuály

  Jednotlivé kousky pak slavní herci předvedli nejen na energických fotografiích, ale také podobně naladěných videích. Například Stenberg se pro takovou kampaň hodí mimo jiné i proto, že dlouhodobě bojuje za práva transsexuálů. V minulosti podporovala také hnutí Black Lives Matter. Známá je například z filmu The Hate U Give nebo Everything, Everything. Brandon Flynn si zase zahrál ve známém seriálu 13 Reasons Why. Jejich kampaň je pak součástí většího projektu Feel Pride, kterou společnost Calvin Klein zveřejnila už v únoru.

  Společnost Calvin Klein pak kromě zmíněných kousků vytvořila také limitovanou edici triček na podporu organizace ILGA World a Transgender Law Center. Nechala na ně vepsat nápisy jako Empower Each Other nebo Show Up For Trans Youth. Do současnosti pak firma oběma hnutím i instituci PFLAG National věnovala přes 220 tisíc dolarů, tedy téměř 5 milionů korun. Nejnovější kolekce je pak v současnosti dostupná na stránkách značky.

  Zdroj: Fashion Network, WWD, Russh, Instagram, YouTube

  Kampaň Let It Out značky Calvin Klein oslavuje lásku i odvahu být sám sebou

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.