Adidas označil herečku Jenna Ortega za „ikonu nové generace“. Rozhodl se ji proto vybrat jako ambasadorku své nové značky Adidas Sportswear. Představuje totiž individualismus a všestrannost. Přesně to, co má nová část známé sportovní značky přinést.

Nová značka Adidas má za cíl propojit pohodlnost, sportovní look i jedinečnost. Spíše než na aktivní sportování je proto určená pro zákazníky, kteří milují „athleisure“ kousky. Doplnit má nová odnož ostatní, více sportovně založené, značky Adidas, jako Performance a Originals. „Připravované kolekce přinesou pohodlí a sebevědomí do každého dne,“ okomentovali novinku zástupci Adidas.

Kvůli zmíněné unikátnosti si jako ambasadorku nové „odnože“ společnost vybrala hvězdu seriálu Wednesday Jenna Ortega. Považuje ji totiž za „ikonu nové generace“. Znázorňovat má stejné hodnoty jako Adidas, tedy různorodost i jedinečnost. „Moje láska pro Adidas sahá až do mého dětství. Značka byla vždy přítomná ve sportu, hudbě nebo kultuře a i nadále je úspěšně inovuje,“ uvedla pak ke své nové roli herečka.

Známá sportovní značka si na herečce cení také její „kreativity“ a „fresh“ přístupu. Podobně jako hlavní postava seriálu Wednesday, i ona si stojí za vlastním, a ne úplně tradičním stylem. Seriál inspirovaný dějem Addams Family se navíc stal druhým nejpopulárnějším anglicky mluveným seriálem v historii Neflixu. Novou značku představil Adidas ve své aplikaci ve čtvrtek. Na dalších místech bude k dostání od 9. února.

Pohodlí najdete v každém vlákně nových kousků, míní jejich návrhářka

Chystaná kolekce představí návrhy s klasickými třemi proužky typickými pro Adidas. Najdete je na bundách, mikinách, teplákových soupravách i nových modelech tenisek. Například boty Arvyn budou k dostání ve dvou variantách. Jednu z nich zakoupíte v nenápadné šedo-černé s červenými detaily. Ta druhá zase nechá vyniknout prvek fialové na zcela šedém designu.

Kromě toho nebudou v nabídce chybět ani klasické teplákové soupravy v černé i jasně fialové barvě inspirované fotbalem Tiro Suit. Zákazníci se mohou těšit také na víceúčelové šaty z látky připomínající hedvábí zvané Express Dress. Jednotlivé kousky pak mají podle návrhářky Adidas Sportswear Jasmin Bynoe sloužit jako „nepomalované pátno“. Každý, kdo si je vybere, si je může „ošperkovat“ dle svého. „Pohodlí najdete v každém vlákně kolekce,“ dodala designerka.

Zdroj: WWD, HypeBeast, Fashion Network, Instagram, Twitter

Jenna Ortega zaštítí novou značku Adidas Sportswear. Znázorňuje její jedinečnost a různorodost

Kampaň Gucci Horsebit 1955 inovuje vlastní historii. Klasickou kabelku představí po svém tři známé tváře

V nejnovější kampani se společnost Gucci rozhodla propojit vlastní historii s osobnostmi třech hvězdných umělkyň. Různé varianty klasické kabelky Horsebit 1955 proto představí Halle Bailey, Hanni a Julia Garner. Každá ikonické tašce vnukla vlastní styl.

Jaro i léto v jednom flakonu. Přivítejte slunečné dny s novým parfémem

Jarní měsíce jsou tu a s nimi i teplé dny, plné slunce a zábavy. A co by mohlo být lepšího než si užít sezónu s dokonalou vůní? V tomto článku se podíváme na nejatraktivnější parfémy pro teplé dny. Od osvěžujících citrusových vůní až po květinové esence, které vám dodají potřebnou dávku svěžesti a energie. Ať už jste na pláži, v kanceláři nebo venku s přáteli, tyto parfémy vás budou provázet po celý den.

Neviditelné šaty nebo látka co mění barvy. Futuristické materiály mění pravidla oděvu

Začínáme si uvědomovat, že naše planeta už dlouho nedokáže udržet tempo s rychlostí módního průmyslu a současná situace není dlouhodobě udržitelná. Bude je