More

  Adidas označil herečku Jenna Ortega za „ikonu nové generace“. Rozhodl se ji proto vybrat jako ambasadorku své nové značky Adidas Sportswear. Představuje totiž individualismus a všestrannost. Přesně to, co má nová část známé sportovní značky přinést.

  Nová značka Adidas má za cíl propojit pohodlnost, sportovní look i jedinečnost. Spíše než na aktivní sportování je proto určená pro zákazníky, kteří milují „athleisure“ kousky. Doplnit má nová odnož ostatní, více sportovně založené, značky Adidas, jako Performance a Originals. „Připravované kolekce přinesou pohodlí a sebevědomí do každého dne,“ okomentovali novinku zástupci Adidas.

  Kvůli zmíněné unikátnosti si jako ambasadorku nové „odnože“ společnost vybrala hvězdu seriálu Wednesday Jenna Ortega. Považuje ji totiž za „ikonu nové generace“. Znázorňovat má stejné hodnoty jako Adidas, tedy různorodost i jedinečnost. „Moje láska pro Adidas sahá až do mého dětství. Značka byla vždy přítomná ve sportu, hudbě nebo kultuře a i nadále je úspěšně inovuje,“ uvedla pak ke své nové roli herečka.

  Známá sportovní značka si na herečce cení také její „kreativity“ a „fresh“ přístupu. Podobně jako hlavní postava seriálu Wednesday, i ona si stojí za vlastním, a ne úplně tradičním stylem. Seriál inspirovaný dějem Addams Family se navíc stal druhým nejpopulárnějším anglicky mluveným seriálem v historii Neflixu. Novou značku představil Adidas ve své aplikaci ve čtvrtek. Na dalších místech bude k dostání od 9. února.

  Pohodlí najdete v každém vlákně nových kousků, míní jejich návrhářka

  Chystaná kolekce představí návrhy s klasickými třemi proužky typickými pro Adidas. Najdete je na bundách, mikinách, teplákových soupravách i nových modelech tenisek. Například boty Arvyn budou k dostání ve dvou variantách. Jednu z nich zakoupíte v nenápadné šedo-černé s červenými detaily. Ta druhá zase nechá vyniknout prvek fialové na zcela šedém designu.

  Kromě toho nebudou v nabídce chybět ani klasické teplákové soupravy v černé i jasně fialové barvě inspirované fotbalem Tiro Suit. Zákazníci se mohou těšit také na víceúčelové šaty z látky připomínající hedvábí zvané Express Dress. Jednotlivé kousky pak mají podle návrhářky Adidas Sportswear Jasmin Bynoe sloužit jako „nepomalované pátno“. Každý, kdo si je vybere, si je může „ošperkovat“ dle svého. „Pohodlí najdete v každém vlákně kolekce,“ dodala designerka.

  Zdroj: WWD, HypeBeast, Fashion Network, Instagram, Twitter

  Jenna Ortega zaštítí novou značku Adidas Sportswear. Znázorňuje její jedinečnost a různorodost

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.