Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Adidas označil herečku Jenna Ortega za „ikonu nové generace“. Rozhodl se ji proto vybrat jako ambasadorku své nové značky Adidas Sportswear. Představuje totiž individualismus a všestrannost. Přesně to, co má nová část známé sportovní značky přinést.

  Nová značka Adidas má za cíl propojit pohodlnost, sportovní look i jedinečnost. Spíše než na aktivní sportování je proto určená pro zákazníky, kteří milují „athleisure“ kousky. Doplnit má nová odnož ostatní, více sportovně založené, značky Adidas, jako Performance a Originals. „Připravované kolekce přinesou pohodlí a sebevědomí do každého dne,“ okomentovali novinku zástupci Adidas.

  Kvůli zmíněné unikátnosti si jako ambasadorku nové „odnože“ společnost vybrala hvězdu seriálu Wednesday Jenna Ortega. Považuje ji totiž za „ikonu nové generace“. Znázorňovat má stejné hodnoty jako Adidas, tedy různorodost i jedinečnost. „Moje láska pro Adidas sahá až do mého dětství. Značka byla vždy přítomná ve sportu, hudbě nebo kultuře a i nadále je úspěšně inovuje,“ uvedla pak ke své nové roli herečka.

  Známá sportovní značka si na herečce cení také její „kreativity“ a „fresh“ přístupu. Podobně jako hlavní postava seriálu Wednesday, i ona si stojí za vlastním, a ne úplně tradičním stylem. Seriál inspirovaný dějem Addams Family se navíc stal druhým nejpopulárnějším anglicky mluveným seriálem v historii Neflixu. Novou značku představil Adidas ve své aplikaci ve čtvrtek. Na dalších místech bude k dostání od 9. února.

  Pohodlí najdete v každém vlákně nových kousků, míní jejich návrhářka

  Chystaná kolekce představí návrhy s klasickými třemi proužky typickými pro Adidas. Najdete je na bundách, mikinách, teplákových soupravách i nových modelech tenisek. Například boty Arvyn budou k dostání ve dvou variantách. Jednu z nich zakoupíte v nenápadné šedo-černé s červenými detaily. Ta druhá zase nechá vyniknout prvek fialové na zcela šedém designu.

  Kromě toho nebudou v nabídce chybět ani klasické teplákové soupravy v černé i jasně fialové barvě inspirované fotbalem Tiro Suit. Zákazníci se mohou těšit také na víceúčelové šaty z látky připomínající hedvábí zvané Express Dress. Jednotlivé kousky pak mají podle návrhářky Adidas Sportswear Jasmin Bynoe sloužit jako „nepomalované pátno“. Každý, kdo si je vybere, si je může „ošperkovat“ dle svého. „Pohodlí najdete v každém vlákně kolekce,“ dodala designerka.

  Zdroj: WWD, HypeBeast, Fashion Network, Instagram, Twitter

  Jenna Ortega zaštítí novou značku Adidas Sportswear. Znázorňuje její jedinečnost a různorodost

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.