Pánové, jaro se blíží mílovými kroky. Možná už to na sobě dokonce pociťujete. Nebojte se opustit od klasických „nudných“ střihů a barev. Momentálně je ten nejlepší čas. Přivítejte jaro ve velkém stylu a nechte se unést neobvyklými materiály i barevnými kombinacemi. Vyjádříte tak i své pocity, které je důležité dát na obdiv.

#breaktherules with Yayoi Kusama

Kolaborace, která neunikla snad nikomu. Puntíky, puntíky a zase puntíky! Louis Vuitton X Yayoi Kusama bychom nazvali jako „univerzální“ kolekci. Jde o typické LV modely, pouze zahalené do puntíků. Svěží, mladistvá a odvázaná. Tak na nás celá kolekce působí. Zazáříte v ní v práci, na obědě, i s přáteli.

Foto: Louis Vuitton

Jako největší must-have vnímáme kabelku Mini Soft Trunk. Puntíky celý vzhled opravdu „rozsekly“. V kanceláři i na večírku .

Foto: Louis Vuitton

Medusa Biggie

Pokud se letos chcete odvázat, Versace připravilo dokonalou sérii neonových kousků. Od zelené, přes žlutou až k oranžové. Vypadá to, že trend mini bags si muži opravdu oblíbili. Ovšem nejvíce vynikne celočerný outfit s mini neonovou kabelkou. Ikonické Medusa brýle jakbysmet.

Foto: Versace

Salvatore Ferragamo

Často opomíjená italská značka vám letos také poslouží na jedničku. Kousky z nové kolekce jsou, jak jsme zvyklí, umírněné, ale zároveň výrazné. Jaký model ale jednoznačně doporučíme? Červeno-vínový kaftan. Působí skutečně neotřele a originálně. Jsme si téměř jistí, že s ním v Česku nikoho nepotkáte. Pokud si zakládáte na originalitě, máte výběr u Ferragama jasný.

Foto: Salvatore Ferragamo

Maison Margiela

Stále jsme se netrefili do vašeho vkusu? Nevadí! Protože s domem Maison Margiela to zvládneme. Střihy, materiály i tvary jsou nadčasové, kvalitní i originální. Je jen otázka času, kdy Margiela „rozválcuje“ český módní trh. Jde o jednu z nejvíce vynášených značek na všech evropských týdnech módy. Co je ale opravdová výhra? Značka má shipping i do Česka, tedy ani dostupnost nás neomezuje. Pár kousků můžete vyzkoušet i v butiku The Brands.

Foto: Maison Margiela

Pro opravdové odvážlivce

Roztrhané džíny, vintage kožená bunda a textilní pásek. Look, který vypadá jako undergroundové retro combo. Všechny části outfitu jsou novinkami od Dolce&Gabbana. Ať už look vynesete kamkoliv, mimo s ním nebudete ani na blížícím se pražském fashion weeku. Stačí doplnit koženými boots, například Dr. Martens a můžete vyrazit. Za nás je tento fit doslova „pecka“!

Foto: Dolce&Gabbana

A nakonec jedna libůstka…

S nadcházející sezónou nás šokovala značka Moschino. Modely z nové kolekce S/S23 zrcadlí divokou osobnost svého kreativního ředitele – Jeremyho Scott. Odpovídají všem trendovým požadavkům a působí lehkým uměleckým dojmem. Jen dávejte pozor při kombinování, nejlépe uděláte, pokud pořídíte celý look.

Foto: Moschino

Jarní šílenství v pánské verzi. Nešetřete barvami a opusťte od zažité klasiky